bugün

beyaz fon üzerine beyaz t-shirt ile video çeken abimiz.
gece izlemeniz tavsiye edilmez. o beyazlar bayağı parlayıp göze batıyor gece gece.
her videosu birbirinden kaliteli ve bilgi dolu olan youtuber, hikaye anlatıcı*, abak. us kreatif medya ajans başkanı.
takip ettiğim düzgün hikaye anlatıcı kardeşimiz. kesin bi sözlükte de yazardır. değilse şaşarım.
Yeni imajıyla karizmasına karizma katmıştır.
Fetö’cü denilerek hakkında karalama kampanyası başlatılan kişi.

Ulan bari bu adamı çamur siyasetinize karıştırmayın. Memlekete faydası olan kim varsa bitirmeye çalışıyorlar.
bu adamın duruşunda ve bakışlarında bir cemaatçilik seziyorum. fem dersanesi öğretmenleri gibi donuk bir şekilde hikaye anlatıyor videolarında. zaten amerika'ya gidip geri dönmemesi de fetöcülük ihtimalini destekliyor. ancak adama hemen fetöcü diyerek günahını almayayım, belli de olmaz.
Beni Youtube ile tam anlamıyla tanıştıran, ilk kez kendisine abone olduğum ve yeni paylaşımlarını heyecanla takip ettiğim onur duyulası insan.
Youtubenin sayılı kanalarından.
kendisinden öğrenebileceğim hiç bir şey olmayan vlogger.
yararlı ve düzgün içerikler üreten bir insan fakat saçmalayan abuk subuk şeyler yapan adamlar kadar ilgi görmedi. insanlardan bu beklenir zaten.
bayık mı bayık ve klişelerle prim yapan bi adam neyini sevdiniz anlamadım.
Yıkık ergenlerin merak saldığı youtuberlar yüzünden düşen youtube seviyesini bir nebze olsun yükseltebilen adamdır.
(bkz: bay diksiyon)
YouTube da izlemeye değer tek adam.
Bana kattigi bisey yok acikcasi.
Ufak tefek kaynak ve bilgi aldim en fazla.
Dili sade ve guzel.
Bu kadar ilerisi yok.
Adam gibi adam.
TR'de kayda değer içerik üreten nadir kanallardan birisi.
cok degerli bir youtuber. Zinciri kirma projesi ve elon musk videosu ile ününe ün katmistir. yakin zamanda 1 milyon aboneye ulasmistir.

(bkz: zinciri kırma/#38605154)
Zinciri kırma fikrine ben de kitap okuma ve ingilizce çalışma ile katıldım.
görsel
Fetocu ekrem dumanlının yanından ekrem dumanlı ülkeyi terk edinceye kadar ayrılmadı.
görsel
Zaman gazetesi kapanana kadar her türlü organizasyonunda en bastaydı.
görsel
Eşinin ( devletşah ) 16 temmuz da paylaşımı hala duruyor.
iradesine, azmine hayranım.
görsel
Eşininin 15 temmuz 2016 da paylaşımı devletşah. Kendide 13 temmuzda abd ye kaçtı ailesini alıp. Yıllardır izini sürerim ağır fetöcudur. Tüm fetö okullarında ve kuruluşlarında yıllarca ders ve konferans verdi azılı fetöcuların yanından ayrılmaz fotoları da var. Ben takip etmem edenide uyarırım hele ki bu son 15 temmuzda paylaşımı şaka gibidir. Bildiğin fetöculara mesajdır. inanmayan izler bakar.
gayet kaliteli içerik sunan yutubır. aslında bunu da geri alıyorum. türkiyede bu mecrada olan insanlar o kadar geri zekalı işi içerik üretiyorlar ki, haliyle bu adam öne çıkıyor.
aynı zamanda geçmişi bir garip bir adam. zaman gazetesinin düzenlediği bir toplantıda konuşma falan da yapmışlığı var. şimdi sözlükte aynştaynlarımız atlamadan ekleyim, bu suç değil tabii ki ama nerelerden orijin aldığı hakkında fikir verebilir. şu anda da amerikada yanılmıyorsam. niye gitti bir anda onu bilemem. meyve veren ağaç olayı falan değil mesele, bir gariplik var ama çıkar ortaya.
ayrıca geçtiğimiz on beş temmuzda yayınladığı video da manidar.
neyse amınakoyum, şimdi eleştirirsiniz ama zamanı gelince haklılarmış dersiniz bizim için.