bugün

Tiyatro aşkına çukurova üniversitesi biyoloji bölümünü son sınıfta bırakmış,iki ay hazırlanma süresi sonrasında konservatuara girmeye hakkazanmış oyuncu
ayrıca arka sıradakiler isimli lise dizisinde saffet rolundedir
akıllara zarar dövmeleriyle oyunculuğunun da ötesine geçmiş figürandan bozma oyuncu.

http://galeri.haberturk.c...lulerin-dovme-meraki/1/13
başarılı oyuncudur. şu sıralar mahsun kırmızıgül'ün dizisi hayat devam ediyor'da oynamaktadır. özellikle bu dizideki karakteri çok hoşuma gitmiştir, nedenini bilmiyorum. * girip twitter hesabındaki yazdıklarına baktım bir de... ve şu karara vardım; mahsun'un kalıplaşmış senaryolarında da olsa, dizi karakteri olarak çok daha iyi. örnek olarak; http://www.youtube.com/watch?v=_t1UgQqQsII 1:26:15 ve sonrası.
dandik arka sıradakiler dizisinde bile oyunculuğuyla ön plana çıkan bir oyuncuydu, şimdiki dizisini hiç izlemedim ama orada da kesin döktürüyordur, güzel günler göreceğiz filminde de önemli bir iş ortaya çıkarmış. ayrıca twitter paylaşımlarından ve katıldığı programdaki sözlerinden duyarlı bir oyuncu olduğu da anlaşılıyor umarım daha iyi projelerde de görürüz kendisini.
(bkz: başbakanım selam)
görsel
adam daha bilgisayarına format atarken babasından yardım alırken redhack üyesi olarak içeri alınmış. hayret.
An itibari ile redhack üyeliği,gezi desteği suçlaması ile gözaltına alınan sanatçımız.
Halk ayaklanmalarından korkan iktidarın, güç gösterisi için seçtiği insandır. Boyun eğeceğini düşünenleri yanıltacaktır. Bakışlarındaki cesareti görebilirsiniz.
kendi götünden korkan iktidarın, yavşakça susuturmaya çalıştıkları isimlerden biri dahadır.

susar mı?
biz susar mıyız?
susturabilirler mi?

önce bu soruların cevabını versinler kendi kendilerine, daha sonra bi sikim olmayacağını anlayıp, gider ayak yapabildiklerini, ellerinden geleni artlarına koymadan yapsınlar...
nede olsa siktirip gittiklerinde suçsuz yere içeride olan herkes dışarı çıkacaklar...
belasını bulmuştur. devletimiz bu kızıl şebekleri tek tek bulup paket etmelidir.
hükümetin ulu, yüce polisi tarafından gözaltına alınınca daha adını duymayanlar yüklenmeye başlamıştır. dur bakalım mübarek daha gözaltına alındı.
arka sıradakiler gibi siktiriboktan bir dizi ile kendisini görmüş oldum. ulan bu nasıl diz bu nasıl bir roldür arkadaş diye içimden geçirdim. gezi olayları ile birlikte gerçek kişiliği hakkında bilgi sahibi oldum. şu an verdiği mücadelenin sonuna kadar yanındayım ve helal olsun aslan gibi kardeşime diyorum.
--spoiler--
ooooooooof oooooof mucizeler uğrar mı bir gün arka sıralara...
--spoiler--

arka sıradakiler dizisinde canlandırdığı saffet karakteriyle tanınmış duayen figüran.

suçu ne bilmiyom ama kendisinde yasa dışı sol örgüt üyesi tipi var. ondan almışlardır içeri.
internette işte barış atay'ın tutuklanmasına neden olan video diye bişey dolaşıyor.

mesut yar'ın sunduğu burada laf çok programına konuk olan hataylı barış, burada türkiyenin suriye politikasını doğru bulmadığını ifade ediyor. ancak henüz ciddi bir tanınırlığı dahi olmayan bi gencin, çok klişe ve binlerce kez duyulan 3-5 cümleyi sarfettiği için cezalandırıldığını düşünmek o genci gözünde biraz fazla büyütmek olmuyor mu?

barış atay kim allah aşkına yaptığı açıklamadan dolayı cezalandırılıp içeri atılacak, susturulacak. 3. sınıf bi dizi oyuncusundan devrim kahramanı çıkarmaya çalışmayın allasen!
hiç beklemezdim ama gerçek bir sanatçının yapması gerektiği gibi olanlara sağ duyulu davranan ve halkın sesi olan, doğruları söyleyen ve tabiki türkiye'de olduğu için tutuklanan oyuncudur.
arka sıralarda oynayan birsinin de bu ülkede olan bitenlere karşı düşüncesi olduğunu algılayamayan insanların sırf doğruları söyleyebilecek kadar cesareti olmadığından kompleks yaptığıdır. kendisini buradan tebrik ediyorum.
ciğerinin döndüğü taraf bellidir.

Akp mezhepçi de barış'ın peşinde gittikleri mezhepçi değil mi?

akp bölücü de barış'ın savundukları bölücü değil mi?

aynı yolun yolcusu bunlar. birbirleri olmadan yapamazlar bu da onlardan biridir sadece. bu ülkede kahraman olman iki dakikalık şovuna bakar.
Millet kemal den devlet ten ne kadar umudunu kesmiş olacak ki artık (bkz: çare barış atay)
serbest bırakıldıktan sonra yaptığı açıklamalar çok üzücü ama çok haklı kendisi.

http://www.youtube.com/wa...4BGM&feature=youtu.be
1.30 dakika konuşarak ülkenin durumunu çok güzel özetlemiş sanatçıdır.

--spoiler--
"bu ülkede tecavüz ve uyuşturucu madde kullanımı dışında kimse serbest bırakılmıyor."
--spoiler--
solcuların kahraman ettiği kişi.
bakalım başka kimleri kahraman göreceğiz.
ilk gözaltına alındığında hemen sazan gibi desteklemediğim sanatçıdır. hatta redhack'e sempatim olsa da sonuç olarak yaptıkları hukuk devletinde suçtur! ama acınacak durumdayız ki redhack gibi oluşumlardan medet umuyoruz. barış atay'ın da dediği gibi ülkelerin kontrol mekanizması olması gereken medya malesef çalışmıyor! hükumetlerin 'aman yanlış yaparım da ipliğimi pazara çıkarırlar' diye tir tir titremesi gereken medya süs, kuru gürültü, sabun köpüğü'dür. böyle ülkelerde kimse hiç kusura bakmasın her şey olur.

uzatmayayım bu adama önce mesafeli yaklaştım. ama bu gün adamı sırf ses benzerliğinden içeri alındığını da görünce benim gözümde o bir mağdur hatta kahramandır. kimse de çıkıp tek laf edemez! devletin polisi "sesin benziyor gel bakalım, eline de kelepçe takalım" diyemez, dememelidir. hakkı çiğnenmiş kişidir, kendini iyi ifade eden kişidir, gereken cevabı vermiştir. rahatsız olanların ciddi sorunları vardır. kendilerinden başka hakkı çiğnenen insan görünce haklı olma statüsünü kaybetme korkusuyla anında aşağılayıcı kelimeler kullanmayı alışkanlık haline getirmişlerdir ve barış atay' da yeni kurbanlarıdır.
--spoiler--
Ben sadece şunu söyleyeyim,tarih hepinizi yazacak ama bugün,bu ülkede ,şimdiye kadar görülmemiş biat kültürüyle yaşayan bütün medya patronlarını affetmeyecek o tarih. Ve ben bu medya patronları adına utanıyorum kendileri utanmıyor,ama ben utanıyorum.
--spoiler--

yürekli adam.
(bkz: gülmek devrimci bir eylemdir) sözünün can bulduğu, en çok yakıştığı güzel adamlardan biridir.
1.35 dakikada her seyi, hepimizi, gecmisimizi ozetlemis.

doner durur medyanin dahi cocuklari, bize boyle adamlar lazim.