bugün

deminden beri bi bok anlatamayan hemşerim.
bilgi paylaşımından ne istediği anlaşılmayan şahıs.
ssg nin sol bıyığı çekiyor ve okan sinirleniyor.
evet evet hatun saldırıyor.
kutsal bilgi kaynağına takmış. işin geyiği bu kadar anlaşılmaz herhalde.
kutsal kelimesine takmış hatun.
yüzde bir milyon incici.
her ne olursa olsun sözlükte kendi adına başlık açılıp deşifre edilmeyi hak etmeyen insan.
ama saçma konuşmaktadır tabii, evet.
okanın da beklediği bir saldırı.
adam akıllı bi boklar yapmasını bekliyoruz.
(bkz: iyi de sen ne anlatıyorsun)
an itibariyle içine maldanadam kaçmış bayandır.
çok düzgün konuşuyor. sanki televizyon geçmişi var ya da kimsenin televizyonu izlemediğine inanmış gibi de, ne diyor hakikaten anlayan olmadı henüz.
edit: bi saniye bi saniye... okan kimse aramıyo diye şikayet ediyor ve televizyonda son derece rahat konuşabilen bi bayan arıyor. bir fikri yokmuşcasına ne söylemek istediğini anlatamıyor ve mesele uzatıldıkça uzatılıyor. yani banu kaya stüdyodan biri! kahvekremasi dedektiflik hizmetleri sundu.
gece gece kafamı mikmiş olan bayandır. yeter arkadaş yeter gece gece bu ne çene.

(bkz: hanım koş geveze var okanda)
ssgyi döt eden kişi. süpersin evlen benimle ne olursun diye yazıyorum oku ben sana ulaşırım *
avukat olduğu için güzel konuştuğunu düşündüğüm ama hala ne demeye çalıştığı anlaşılmayan bağyan. sözlüğün abartılmasına kıl olmuş.
(bkz: ssg hala sakinliğini koruyor)
(bkz: hacı sen ne diyon)
kız diyoki siz sanki bir boksunuz ve gençliğe bir şey katıyorsunuz gibi konuşuyorsunuz. yani siz sadece aynasınız götünüz kalkmasın diyor haklıdırda. ama banucum para çok tatlıdır be gülüm bi parmak yedir bak insan neler demez.
an itibari ile ssg nin yazar olmasında kolaylık yapacağını söylediği hanımdır.
birazdan kendini bu yazıyı okuyor olarak bulacak, sesinin uzun vadede uyuz ettiğini bilmesi gereken ve benim de hak verdiğim biri.
ssg'dan, ekşi sözlüğe yazar olmak için torpil sözü almıştır.
hüseyin kaya nın abazalık sebebi.
adına girilen entrylerle egosunu tatmin etmek isteyen kişi.

tatmin açısından:
(bkz: 52 cm penisi olan erkek)
avukat olabilmiş fakat kendini anlatabilecek kadar geliştirememiş bayan,
içi boş olduğu her halinden bellidir ki kutsal bilgi kaynağının sadece espiri mayetinde kullanıldığını farkedememiştir.Ayrıca, acaba hayalinde 52 cm penisi olan erkek mı vardır? diye de sorgulamakta gerekmektedir.

(bkz: azgın sözlük saldırıcıları)
(bkz: sözlük karşıtları)
eger kocaelide suç işlersem, kocaeli barosundan tek ricam bu kadını avukat olarak bana göndermeyin.
sessiz kalma hakkımı kullanırım, daha faydalı olur kanımca.
adı banu kayhan olabilir.

http://www.turkiyeavukatlari.com/Avukatlar/Kocaeli-Barosu/Banu-Kayhan/
soyadını değiştirerek medya kralına katılan, akıllı olduğu kadar da kurnaz ve bazen de itici olan insan.
(bkz: banu kayhan)
kutsal bilgi kaynağı ifadesinden sahiden kutsal bir şeyler beklediğini zannettiğim hanım abla. sözlük kavramının içinin boş olduğunu mu anlatmaya çalıştı bilmiyorum ama ssg "26 bin kişiyi tanıyıp aynı anda fikirlerine sözlüklerden başka bir yerde ulaşamazsınız" deyince hafiften bir cevab veremedi oldu.
güncel Önemli Başlıklar