bugün

sima olarak benzetildiğimdir.
Hoş kadındır. Karşımda otursun boyuna anlatsın gıkımı çıkarmam susana kadar dinlerim.
bebek gibi hatundur. apolitik olduğum için ilgilenmem; yalarım.
yaprak dökümünün ferhundesine benzemektedir.
ay-yıldız lı kolyesini alsın çöpe atsındır . yakışmıyor .
şu boya badana medya da iki kişiye çok büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum

biri bu ablamız ikincisi de murat birsel. la olm adamlar ne yapsın, acur gibi şovlar yapamıyorlar

esra bilmemne, seda sayan vs türevleri gibi de olamıyorlar, hükümete bu tür adamlar lazım

hiç bir içeriği olmayan saçmalıklarla illüzyon yapan tipler.

böyle haber falan peşinde koşarkana, ayağına bilalın gemiciği, ötekinin 750 lik saati vs vs

dolanırda takke düşer kel görünür hesabı.
imc tv nin tatlı spikeri . çok hoş bir konuşması var.
vasat spiker. ırkçıların saldırılarına maruz kalır. yazık.
uğur dündar ve banu güven iki tiptir zaten... kürtçü, atatürk düşmanı ve gizli fetullahçı...
cem yılmaz ile olan söyleşisinde oldukça tahrik edicidir.
türkiye'nin en havalı spikerlerinden biriyken pkk'nın kanalı imc tv'ye kadar düşen cemil bayık denilen o....çocuğu ile röportaj yapacak kadar da zavallılaşan bir kadın.

http://www.ensonhaber.com...roportaji-2015-03-11.html
Güzel çekici ve karizmatik kadın.
imc tv'nin güzel spikeri.
gecen gun aklima geldi. "ya bi banu guven vardi noldu ona" diye dusundum. kesin yaslanmistir guzellik muzellik kalmamistir diyerekten internette arattim ve gordum ki banu guven hala ayni banu guven. 46 olmasina ragmen hala cok guzel.

tanim : yaslanmayan kadin.
izmir ekonomi ünniversitesinde medya ve iletişim bölümünde öğretim görevlisi olmuş. 2011 ylında evlenmiş bir mimar abimizle. demek ondan tv yi bıraktı. sahi benim de aklıma gelmişti nerde bu kadın diye.
En güzel esmerler içinde ilk 3 e girecek dünya güzeli insan.
güzel yaslanan kadındır.
tamamen şarkı söylemek için yaratılmış; içimizi ısıtan güzel kadın.
(bkz: banu güven quartet)
son zamanlarda imc tv`de çalıştığı için ülkücülerin düşmanı haline gelen, 1969 doğumlu olduğuna bir türlü inanamadığım ntvnin eski efsane haber spikerlerindendir. 90lı yıllarda milliyet gazetesinin ortadoğu muhabiriymiş. kim ne derse desin ağırbaşlı, güzel kadındır. akranları ve meslektaşları olan ayşe arman, ömür gedik, saba tümer gibi manyak değil en azından.
http://www.ensonhaber.com...i-kesildi-2016-02-26.html
pkk lıdır.
yanlış ata oynayarak türkiye kariyerini bitirmiştir.
samimiyetsiz kişi.
Yüzü güzel kadın.
eskiden aklı başında ve güzel bir kadındı. kendisini dinlemeye ve güzel yüzünü görmeye doyamazdık. ama ne olduysa son yıllarda kendini bozdu. hatta bozmakla kalsa yine iyiydi. gitti pkklılarla dost olmaya çalıştı. keşke böyle salaklıklar yapmasaydı. yazık etti kendine.