1. 1.
    bally ile kafa bulma yolunda kimseler. tehlikeli oldukları görülmüştür.
    1 ... the kene
  2. 2.
    gerekli sebeplerden dolayı kendilerinden 10 metre uzakta yürünen, devletin ıslah etmek yerine geri plana ittiği bally bağımlısı kişi.
    1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    şuan ki kanunlara göre suç işlemeyen bağımlıdır. bally denen uçucu madde kullanımı kanunlara göre suç değildir. ama kanunlarda böyle bir açık olması bu boktan şeyi iyi yapmaz.
    1 ... istanbul icin efkar vakti
  4. 4.
    Bally yüzünden sinir hücrelerinin büyük bir bölümü ölmüştür. Bu yüzden akli dengeleri çoğunlukla yerinde değildir. Polis değilseniz yaklaşmayın efendim. Gözlere bakamazlar genellikle karşısılarındakinin göbek hizasına bakarlar ve uzun süre sabit duramazlar.
    ... fehimsiz ekmek
  5. 5.
    genelde sahilde yada tenhalık yerlerde takılırlar kendileriyle muhabbete girilmemesi sağlık açısından 2 kase yoğurt etkisi yapar.
    (bkz: ömrün uzaması)
    (bkz: 1 milyon varmı abi)
    ... hekemen
  6. 6.
    su anda ikamet ettigim malikanemin isinma sorununu kokunden halletmistir baliciler. turkiye'den cop degmeden getirilmis ithal balicileri sominenizde yakarak siz de evinizin isinma sorununu kolaylikla cozebilirsiniz sevgili uludag sozluk yazarlari!
    -1 ... 84 44 114 44
  7. 7.
    size saldırmayı planlıyan bir tanesine en etkili yol çakmak göstermek olan yanıcı madde.
    ... deligado
  8. 8.
    (bkz: tinerci)
    ... kasgarli tost
  9. 9.
    bali bağımlısıdır, tehlikelidir, ateşle,cepte parayla ve cep telefonuyla yaklaşılmaz.
    ... gezenadam
  10. 10.
    haftalık maket ödevleri yüzünden peligom kullanan mimarlık öğrencilerine yakıştırılan sıfat.

--spoiler--
    komik arkadaş-kamil yine bali çaktın dimi lan keraneci

mimar-hayır ne balisi maket yapıyorum burda

komik arkadaş-ehehe bali lan o ne maketi ehehe

mimar- uhu
    --spoiler--
    1 ... diye dusunuyorum