bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    polislerin kullandığı yıkım ve imha aleti.
    (biliyorum bu başlık "çöp" başlığı ama "cop" diye çıkmış,benim suçum değil yani)
    3 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    elli bir adlı iskambil oyununda; tüm kâğıtların yerine kullanılabilen, üstün sayı...
    1 ... ferrole
  3. 3.
    ing. polis. ne tesaduf.
    5 ... laz pacino
  4. 4.
    denizlerin üzerinde yüzen ve doğaya zarar veren, yüzmeyi engelleyen, pislik, atık madde.
    2 ... asiti kaçmış kola
  5. 5.
    ks. custom of the port
    ing. liman teamülü

gemi taşılamarında, yanaşılacak limanın teamüllerine göre değişebilecek kriteler/çalışma şartları için yazılan kısaltma.
    1 ... grup vitamin
  6. 6.
    (bkz: çöp adam)
    1 ... it s way too late
  7. 7.
    bi kere bile kötünde hissetmeyenin, kötünün değerini anlayamayacağı, yediğinizde ise yandım allah dedirten bir icat
    1 ... dermatolog
  8. 8.
    en iyi polislerin kullandığı ve özellikle öğrencilerin hiç sevmediği çeşitli türleri olan elektrikli, bükülebilen, ince uzun şeritli hatta elden kayıp çıkmasın aman başkasına kaptırılmasın diye sapı ile tutan kişi arasında bağ olan (bu bağ menevi değil) kullanışlı bir alet. yakında iz bırakmayanı da çıkacakmış
    3 ... ihan et
  9. 9.
    ısı verimliliği ölçüsü. net işle cop değerini carpınca da aktarılan ısı bulunuyor.
    3 ... shinobi
  10. 10.
    yere atıldığında, zontalığın bir numaralı delilidir. ne üzerinizdeki kıyafet, ne cep telefonunuzun markası, ne de kim olduğunuz önem arzeder o anda.
    1 ... beyazyelkenli