bugün

iyi, lunaparktaki balerine girişmemiş bari amq sapığı.
dönüp dururlardı artık.
o heykelin neresini kertecekti acaba acayip merak ettirmiştir.
kesin muhafazakar görünümlü sapkın biri diyerek habere girdim.

“2 kadın, 4 erkekten oluşan bir grup, heykelin bulunduğu yere geldi, içlerinde alkollü olan bir erkek pantolonunu indirerek sokakta sergilenen heykele tecavüz etmeye çalıştı.“

muhafazakar olmadıkları açık.

ülkenin her kitlesinin yarısı sapık, sapkın.
bu ülkede her şey normal...
Suç balerin heykelinde olduğu için adamın yargılanmaması lazım. Evlendirilsin. Yasamız bunu gerektirir. Kadın tecavüzsüyle evlensin diyor yasamız.
garip olay. hayır bak damacanayı bile anlarım. bir delik var vs. ama heykel ne oglum?
Kesin ayyaş biridir diyecektim ki öyleymiş zaten. Evet.
(bkz: bir kereden bişey olmaz)

hem o heykelin ne işi vardı orada? mini etekli falan, tövbe tövbe.
ortada içkili ve kadınlı erkekli grup bulunduğuna göre görünüşte muhafazakar olmadıklarını söyleyebiliriz, ancak katılıyorum ki bu ülkenin kitlesi kafası kırık ve sapkın dolu.
bu arada heykelden kirli bir fahişe olamaz. (canlı olmadığına göre.)
Şükürler olsun Bu günde bu "adamlarla " aynı topraklarda doğduğumuza, aynı dili konuşup, aynı kimliğe, memlekete sahip olduğumuza utanacak birşey oldu. Darısı yarına.
Ulan bir günde türküm derken gurur duyacağım birşey olsun be şu ülkede...
Abazanlıkta devrim resmen. Hayır anasına babasına deyin şunu evlendirsin. Yakında bizede atlar bunlar. Tövbe estağfurullah.
Nefes almasa da olurmus dedirten haber.
Girişimde bulunanların evlerindeki kapıların akıbetini merak etmeye sebep olan bir girişim. Kapılar anahtar tutmuyor olabilir.
"Heykel dikmek" cümlesini yanlış anlayan sapkın kişilik.
en azından bu seferki kadın heykeli. üstelik mini etekli. ağır tahrik var. heykel tecavüzcüsüyle evlendirlsin de mevzu kapansın.
Bu insanlar neler yaşıyor da bu hallere geliyor diye düşünüyorum ve her geçen gün daha da çok şaşırıyorum.
ülkede tecavüz edilen cisimlerin tam listesi yarın gazetemizde.
Yaş önemli bir kriter heykel 9 yaş ve ustü ise nikah kıyılarak eylemi yapan kişi cezadan muaf birde heykelin üstünde o an ne giysi vardı..

Birr de bu en önemlisi heykelin rızası var mı hiç sesini çıkarmamışsa ceza almaz kişi..

Ne bakıyonuz ben demiyom yasalar diyoooo..
AKLIMDAN BiR SÜRÜ ŞEY GEÇTi.
YAZDIM YAZDIM SiLDiM. MiDEM BULANIYOR SADECE.
muhafazakarı, solcusu, sağcısı, aşırı milliyetçisi, bölücüsü, şeriatçısı, komünisti...

hepsi sapık anasını satayım, boku çıktı ülkenin iyice...
heykelin o saatte orada ne işi varmış? yazık ya hiç ar namus kalmamış el kadar etekle dolaşıyor sokakta, balerinsen balerinliğini bil kardeşim.
balerin de eteğini açmasaydı!
ironi bir yana, adamda da ne malafat varmış, demire bile işleyen.
Nasil bir yokluk bu.
Bu ülke de tecavüz taciz şiddet hırsızlık dolandırıcılık yolsuzluk usulsüzlük zimmet vb eylemleri derleyip Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında okullarda Andımızın neden kaldırıldığını az çok anlıyorum.
Bırakın; Türk'üm , Müslüman'ım, ümmetim, milletim demeyi...
Okul da, cami de, aile de nasıl bir nesil yetiştirip, topluluk hâline geldiğimizi haberleri ve istatistikleri görünce anlıyoruz.
Galiba biz ilk önce gelecek nesillere insan olmayı ve bir arada yaşama sorumluluğunu aşılamalıyız.
Evet, şimdiye kadar yaptıklarımızın yansımasını basın yayın günlük hayatın içinde etrafımızda görünce bir nesli kaybettiğimiz aşikâr.
sizin ben cibiliyetinizi sikeyim amk sapıkları. ulan bi siktir olup gidemedik şu lanet memleketten.