bugün

yazarmış.
burada bir polemik söz konusudur.. birisi baldıza baldan tatlımı demektedir, yoksa baldan tatlı olduğunu düşünen bir baldızmı vardır.. benim biraz kafam karıştı açıkçası..
merak edenleri aydınlatmak adına; şahsına "baldan tatlı" denilen fakat baldız olamayan, sadece uyumlu olması için böyle bir nick seçmiş baldızdır.*
bir nebze de olsa aydınlanılmıştır.
baldız değildir ama baldan tatlıdır.
(bkz: ısırgan otunu popoya sürmek)*
(bkz: baldızlar geçidi)*
paraya sıkışınca, elimde çuvalla bankasına gidip, 'bana buranın müdürünü çağırın' diyeceğim uuser.
(bkz: güzel yemek yapan güzel kız/#10519009)
(bkz: erkeğimin ayağını yıkarım diyen fakülte mezunu kız/#10498539)
+
--
(bkz: evlenilesi kız)
nick kardeşim sayılabilecek yazardır. sol frame'de görünce bi hoş oldum iyi mi *
hoşgelmiş olup tekrar yazar olması dileğini ilettiğimdir.
her güzel kızlı şeye kendini gösteren yazar.
edit: tekrar yazar olmuştur umarım tekrar çaylak olmaz. sürekli bu entrynin eksilenmeside ayrıca dikkatimi çekmiştir.
yolun başındaki yazardır.
kısa bir çaylaklık döneminin ardından aranıza dönmüş yazardır.

moderatör arkadaşların söylediğine göre, küçük hatalardan dolayı ufak bir ders verilmiştir tarafıma. ama yani şu 2 gün geçmek bilmedi allah sizi inandırsın.* bu arada, "her güzel kızlı şeye kendini gösteren çaylak" diyen arkadaşlar için de bir açıklama yapayım.. yazdığım tüm entrylerin amacı gibi, bu da espri amaçlıdır. aslında yazar gerçekte kısa boylu,kilolu,gözlüklü bir hatun olup güzellikle alakası yoktur. böyle başlıkların altına yazarak kendini avutmaya çalışır.* gün itibariyle bir daha çaylak moduna geçmemeyi dileyerekten kaldığı yerden devam edecektir.
kışın bile iş yerinde yarı çıplak gezen bankacı. bizim bankada ise görmedim demek.
nesildaşım imiş, yeni bildim...yazılanlara özet olmasın, dahası tanıdıkça...
insanca yaklaşan, samimi, kafasında kırk tilki dolaşmayan hiç bi insanı terslemeyen,
gece kadar karanlık, günah kadar tatlı bi insandır.
baldan tatlı olması kafi olan yazarmış. hoşgelmiş.
sadece baldan değil, her şeyden tatlı yazar. özü sözü bir, içi dışında, sevecen. *
akut faranjit olmuş kurabiye. arama kurtarma timlerini bölgeye yönlendirdim faranjiti bulup bertaraf edecekler merak yapma sen. hadi bakam geçmiş olsun. *
(#10826942)

muhtemelen bayan yazar .*

edit:bunda eksi manyağı yapılacak ne var seri eksi oy veren ibne .yüzüne gözüne dursun 5 dakikada 5 kere eksiledin *
bankacı yazar.
akut faranjitini bana bulaştıran yazar.
hoşgelmiştir.
ayrıca (bkz: sözlükte dişi yazar yavşaklığı)
geçmişler olsun dilemiş;
nickinden anlaşıldığı üzere bal kasesine düşmüş olması muhtemel nesildaşımdır.
*
#10826942 öfkeye öfkeyle karşılık verek kadın yazardır.