bugün

Para için değil ipneler kısmını tribünlere doğru demesi manidar olmuş. Evet.
“para için değil, arma için”
hırsı, golle dönmesi ve verdiği mesajı beton yetmez be
bu ligin en iyi forvetidir. öğrenmek istemeyenler de yakında öğrenir.
bugün attığı golden sonra orospu çocuğu (bkz: fanatik) gazetesi ve (bkz: milliyet) gazetesine gereken dersi veren siyah incimiz...

koy koy aslanim suyundanda koy...
koy vurduğun yerden ses gelsin.
iş ahlakı yüksek oyuncu.
görsel
Taraftardan para istemek nedir ya. Adam resmen para yok diye işaret ediyor. Sonrada elini ciğerine götürüp ciğerimi söktünüz diyor.

Ulan çok üzüldüm ya koskoca galatasaray bu hallere düşecek takım mıydı?
net olarak oyuncuların maasları ödenmedi. en fazla tepki verende gomisdi, onun icin kesik yedi ve eren oynadı yerine. bu mac gomis ile sorunları cözdük mesajı vermek istemis hoca ama hicbirşeyin cözüldügü yok. n'diaye satıldı parası vergi ve banka borclarına verildi. gs battı artık umarım katar yada çin sermayesi satın alır.

kimse bu dakikadan sonra ilk 3'e girmemizide beklemesin düsüs bu aksam basladı devam da eder.
deplasman maclarında bunun kadar vasat, ic saha maclarında ise bundan daha etkili santrafor yok bu ligde.
galatasaraylıların son yıllardaki görmemişlikleri sonucu drogba, mario gomez ayarında sandıkları ancak seviyesi fenerdeki fernandao olan forvet. kendiniz şişirip kötü oynayınca da sövüyorsunuz. 1 tane bile maç kazandıran golü yok adamın tüm golleri zaten kazanılmış maçlarda atılan goller. delikanlı gibi söyleyin 1 tane maç var mı gomis sayesinde kazandık dediğiniz? yok işte bu adam hiçbir zaman yıldız futbolcu olamadı açık ve net.
Tek başına kazandırdığı maç yokmuş he mi?
Konyaspor deplasmanı, akHisar maçı, deplasmanda tudor donemi zaten kazanmak hayaldi ama iç saha maçlarının çoğuna etkisi çok büyük. Terim deplasman işini de çözecek, eminim.
Aslına bakılırsa topla ilişkisi çok iyi olmayan forvet.

Ceza sahası ve çevresinde bir tehdit unsuru fakat hani dort dörtlük santrafor derler ya misal mario gomez hah gomis òyle biri değil kabul edelim.

Çok kuvvetli olmasinın yanında Biraz savruk bir adam. Klas kelimesi ona pek uymuyor. Yırtıcı, patlayicı ve kuvvetli daha çok.

Mesala shabani nonda diye bir topçu vardı bilenlet bilir adam yürüyerek de gol atabiliyordu. Sezgi ve zekası cok ilerideydi. Gomis oyle tip bir forvette değil.

Fomis iyi futbolcu ama modern futbolda en büyükler diye andığımız kulüpler dikkat edin bu tip forvetleri transfer etmiyorlar pek.
yüce allahım her kadına böyle bir eş nasip eylesin..
(bkz: ziynet Sali)nin ağlar miyim ağlamam klibinde 10 saniye oynayan oyuncu.

yeni farketim..
böyle amatörlük olur mu yahu. sezon bitimine 14 mac kala en önemli hücum silahını mı satacaksın? ee kalan 14 maçı eren mi götürecek, diyelim ki eren sakatlandı sonra ??

bu kadar amatörce kulüp yönetilmez. madem gomis'i satacaktın devre arası en kötü okaka'yı almalıydın. net olarak söylüyorum gomis'i satan şampiyonluğuda satar, fatih terim'de bir daha bu taraftarı arkasına falan alamaz, tamamiyle biter.

+mustafa cengiz'de bu kulüpten iceriye bir daha ayak basamaz.

onun icin terim ve cengiz'e önerim, nerede oldugunuzu unutmayın lütfen ve kendinize gelin.
Beşiktaş neyse parası versin alsın. iyi adam oynar beşiktaş ta.
vasat forvet büyük takımlarda iş yapmaz açık ve net.
Tam bir balon. Yalandan at kendini bir de kırmızı bekle. Yok ya. Evet.
emek hırsılığı konusunda galatasaray geleneğini devam ettiren kazma forvet.

arif(fetö) ve burak yılmaz'dan sonra tam da gs'lilerin sevdiği tipte biri geldi takıma açık ve net.
Hava topuna çiktigi adam sakatlaniyor çok güçlü.
Türkiye'nin gördüğü en güçlü iki santrafordan biri. Diğeri Didier Drogba zaten.
son beş yılın, (Drogba, elmander vs... dahil) en iyi forveti. bu adam ne yapıyordu 25 30 arası. niye çıkamadı Fransa'dan? gerçekten golü koklayan ve hava toplarında başarılı olan bir forvet. istekli ve en önemlisi buraya para yemeye değil oynamaya gelmiş. bu adam unutulmazlar arasına girecek. eğer astronomik bir teklif filan gelmezse Çin'den ve sözleşme sonuna kadar kalırsa GS de. he beni üzen tek nokta keşke daha erken Türkiye'ye gelseydi. Atsa da kacirsada mücadele ediyor. işte Türk izleyicisinin istediği topçu.
Ben ayaklarını ve bununla birlikte vücudunu bu kadar iyi kullanabilen bir futbolcu daha görmedim.
Adam tam bir forvet.

Forvet dediğin gol atacak atacak arkadaş.

Adam çatır çatır gol atıyor. Türkiye'ye keşke daha genç yaşında gelseydi.
yüreği ile oynayan futbolcular her zaman sevilir. Gomis te yüreğini ortaya koyarak oynayan adamlardan. Bundan dolayı seviliyor. Gol atmasa da rakip defansı çileden çıkarmasını izlemek bile keyifli.