bugün

beşiktaş scout'un radarına girmiş wonderkid. box to box ortasaha.

http://www.scan-scout.com...aye-Bod%C3%B8-Glimt-2.jpg
Osmanlıspor'da oynayan orta saha futbolcusu.mersin maçında 3 gol attı ,Anadolu takımlarına böyle iyi futbolcular lazım.
Dört büyüklerin gözünden götüne kaçmak üzere olan iyi topçu.
beşiktaş scout'un keşfidir. galiba beşiktaş ile bir bağı var, çünkü osmanlıspor'da her golden sonra şöyle seviniyor:

görsel
bu adamı beşiktaş keşfetmiş ve nasıl almamış hayret ediyorum.
Sözleşmesi seneye bitiyor. makul fiyata Beşiktaş'ın alması lâzım.
Tam olarak Galatasarayın ihtiyacı olan, selçuğun yerine alması gereken futbolcu.
10 milyon Euro karşılığında crystal palace takımına transfer olduğu söylenen top tepici. 350 bin Euro karşılığında Osmanlıspora transfer olmuştu.
ingiltere premier ligine transferi gerçekleşmemiş kaliteli, çift yönlü orta saha oyuncusu. galatasaray' a gelirse orta sahaya ilaç gibi gelir.
Bir aksilik çıkmazsa 7 milyon artı sonraki satışından pay gibi şartlarda transfer edilecek futbolcu.
Karşılığında Hakan balta'nın Osmanlıspor'a Gitmesi için girişimler olabilir ama bunun n'diaye transferinden bağımsız olacağını düşünüyorum.
galatasaray'a 18 lik inşaat çivisi gibi çakılacak futbolcu.

yetenekli mi? evet ama 10 milyon avrolardan bahsediliyor.
Taraftarın bir kısmının karşı çıkması maliyeti açısından kabul edilebilir gözüküyor benim fikrim 8 milyona kadar verilecek rakamlara olumlu olacağı.
Öncelikle oyuncu 8 ve On Numara pozisyonlarında performans verebiliyor galatasaray'ın ise bariz bir 8 numaraya ihtiyacı var bu konuda taraftarın da desteği ile selçuğu kesecektir.
iç sahada belhanda'nın Sol kanatta olduğu 4-2-3-1 dizilişli varyasyonlarda ise 10 numarada oynayacak ve (olursa) arkasında fernando selçuk Göbeği kurulacaktır ki oldukça saldırgan bir yapı.
Bir benzeri 4-3-3 sisteminde selçuk fernandao ndiaye üçlüsü kullanılabilir.
Onun dışında belhandanın olmadığı maçlarda onun yerini alacak hatta forvet arkası fırsatçı pozisyona geçecektir.
Klasik düşünce ise belhandanın 10 numara oynadığı sistemde fernandao ile birlikte iki yönlü orta saha rolünü üstlenmesi.
Oyuncunun 26 yaşında olması bonservis konusunda ileride zarar edilmemesi için avantaj oyuncunun Ligi tanıması ve maksimum 2 milyon maaş alacak olması da olumlu.
Yakın zamanda gelişmeler olacaktır.
galatasaray'ın sinan gümüş denen herifi 4.5 milyon euro'ya okutarak maliyetinin büyük bir bölümünü çıkartabileceği oyuncu.

hazır talibi varken ve bu paraları veriyorlarken hemen okutun gitsin. bir halt da olmaz o adamdan, bir taşla iki kuş.

bunu düşünmek için futbol alimi olmaya gerek yok, iki saat fm oynasanız yeter aq!
Galatasarayin yeni transferi.
Galatasaray'ın 7.5 milyon Euro verdiğini falan sanıyorlar, enteresan.

dursun riva'yı kime peşkeş çekti ve osmanlıspor kimlerin takımı bu iki soruyu sorun, cevapları karsilastirin ve transferin detaylariyla ilgili sonuca ulaşın.
Şahsen böyle bir adamı ucuza aldığımızı düşünüyorum bu ligin adamı değil. Hele hele Osmanlı'nın hiç değil.
3 milyon euro'dzn fazla etmez.

kaliteli futbolcudur ayrı mesele.
süper(?!#$@) ligimizi 3 büyüklerin maçları hariç pek takip etmem o yüzden osmanlıspordan gelen bu futbolcuyu çok bilmiyorum ama süper ligden hele de normal bir takımın oyuncusuna 7 milyon euro para verilmesinin abartı olduğunu düşünüyorum. euro deyince az gibi duruyor ama 25 milyon tl bu adamın bonservisi.
Galatasarayın yeni ön liberosudur selcuk inanın yeni partneri olacaktır ama bir melo değildir transferi için verilen parada çok fazla 7milyon euro+altyapıdan iki futbolcu verilmis bonservis pazarliklar iyi yapılmamış ama gs ye faydası olabilir.
osmanlida 500 bin euro kazanirken gs de 2milyon 750 bin euro kazanacak futbolcu tebrikler dursun tebrikler.
anani avradini sikeyim.

adamin maliyeti toplam 20 milyon euro bize, ulan 20-21 yasinda olsa anlarim 3 sene oynatir sonra satarsin, bu herif 26 veya 27 yasinda. zaten bu sene Avrupa'da yoksun, seneye de yine ffp cezası yeriz bu bonservis ve maaşlardan, adam 2 sene avrupada oynamayacak, anamizin liginde iş yapsa bile 29 yasinda Avrupa'da gs forması giyememis bir adami nah satarsin 7-8 milyon euroya.

yani elde patlayacak bu bir gercek.

o paralara feto tum afrika kıtasına okul kurdu amk, o paralarla istenilse nijerya, gana, fildişi sahili gibi dunya yildizi futbolcu yetistirebilen afrika ülkelerden bir şehir veya en kötü 8-10 tane büyük kabile alınırdı. ro-ro gemileriyle zenci getirirdik buraya amk. florya'ya metrekareye 20 cm düşerdi abartmiyorum. bu kadar zenciye 3-4 ay idman yaptirsan en kotu iclerinden 5-6 tanesi bizim takimda rahat rahat oynardi amk.

geri kalanlara da verirdik birer tabla, bizim bilekliklerden satarlardi kulube gelir olurdu.

vizyonunu sikeyim başkan.
Hocam bence artık salalım, yoksa bu başkanımsı bize kafayı yedirtir, tamam ndiaye kötü demiyorum ama bu nasıl bi maliyettir aq bu sene tek başına takımı taşırsa anca karşılar bu parayı, cebinden veriyo sanki, başkan o günler bitti bitti uyan artık seneye de gidemiceksin avrupaya bu gidişle, bu adamın maaşı en fazla 1,5 olmalıydı naptın sen amk ya galatasaray lan burası,puhh sizin ben..
Rodriguez ve belhanda varken bu adama ne gerek vardı anlamış degilim. Elimizde patlayacak gibi.
fikret orman'a 9 milyon euro verseniz. 3 transfer yapar. artan para ile de hibrit çimleri yeniler.

vay anası. rivanın paralarını piç ediyorlar dediğimizde kızıyorlar birde. pepe'nin parasını alacak utanmasa 3milyon euro. vay anasını.

500 bin euro veriyordu osmanlı buna 6 katını alacak şimdi. nerede görülmüş böyle zam.
kötü futbolcu hiç demedim fakat lens'e biz yıllık 2.2 milyon veriyoruz maaş olarak. bakın lens, geçen yıl feneri tek başına taşıyan adam.

ne bu bonservis'in adamı ne bu maaşın.
güncel Önemli Başlıklar