Kusursuz bi yazılım gibi yazılmış film. Umarız 4. Film de çekilir.

Ben kadroyu bile yazdım.

Emmetth brown: john malkovich.
Marty mcfly:Shia LaBeouf
Delorean: delorean.
Gelmiş geçmiş en güzel serilerden biridir. Çocukluğumuzun filmidir her defasında trt de defalarca izlediğimisizdir. Yenisinin yapılmamasına katıldığım, bozulmadan bu şekilde kalması gereken seridir.
filmin anasını bellemek isteyenler shia labeouf'u oynatabilir.
yenisi olmaz. bana göre zaman yolculuğu hikayesini en iyi şekilde kotarmış filmdir. ayrıca christopher lloyd hâlâ hayatta.
görsel
Benim için tüm zamanların en iyi filmdir. 20 Ekim'de 30. yıla özel blu ray seti satışa çıkacak. Bu sette 3 filmin yanı sıra 2 saati aşkın materyal ve "Doc Brown Saves the World"ün de içinde olduğu yeni kısa filmler yer alıyor. Ayrıca zamanda yolculuk arabasının 2012 tarihli restorasyonu da Blu-Ray setinde yer alan görüntüler arasında. Sette ayrıca kamer arkası görüntüleri, müzik videosu, röportajlar ve animasyon filmler de bulunuyor.
Serinin hangi filminde geçtiğini hatırlamadığım, 2015 yılına geldiklerinde her yerde uçan arabaların olduğu, montların kendi kendine kuruduğu, ayakkabıların kendi kendine bağcıklarının bağlandığı filmdir. Zamanında "hakikaten böyle olur mu" diye bayıla bayıla izlediğimiz ancak 2015'i bitirmek üzere olduğumuz şu zamanlarda yanına bile yaklaşılmayan durumdur.
Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir;

https://www.youtube.com/watch?v=eVebChGtLlY
serinin 2. filminde bugüne gelmişlerdi. dön marty, hep aynı bok buralar.
21.10.2015
bugün marty reyizin geçmişten geldiği tarih. ağlamamak elde değil. son bir kaç saat kaldı son teknolojilerin icat edilmesi için. örneğin uçan kaykay, uçan araba, kendi kendine kuruyan kıyafet falan. bekliyoruz marty, gel. burası bok gibi.

görsel
gelmiş geçmiş en iyi üçleme bana göre. çocukluğumdan beri bugünün hayalini kurdum. doğum yılımdan adamlar taa 2015'e gidiyordu. 30 yaşında olacaktım. ne kadar da uzak geliyordu. geliverdi bir anda o gün.

uçan arabalar olmasa da adamlar çok sağlam tahminlerde bulunmuşlar.

http://www.thewhitetree.o...future-gunu-21-ekim-2015/
bugün tekrar izlenmesi gereken kült film.

(bkz: geleceğe dönüş 21 ekim 2015)
Geleceğe dönüşün ingilizce yazılmış halidir onun dışında bildiğim bişey yok bu başlık hakkında.
görsel
(bkz: marty mcfly)
(bkz: dr emmett brown)
o gün bugün... yoksa... neyse...
bugünün şerefine tekrar izlediğim film.keşke uçan arabalar gerçek olsaydı.

görsel

görsel ***
efsane seri.

bu gün geleceğe dönüş filminde gelecekteki tarih yani görsel o büyük gündür. 26 ekim 1985 yılından, günümüze gelmişlerdi görsel
seriyi daha yeni izleyip bitirdim ama bu günün anısına tekrar oturup izleyeceğim, bizimkilere de zorla izleteceğim *
görsel hey gidi günler görsel
görsel

duygulandım lan ..
görsel
filmdeki uçan arabanın çıkıp yaygınlaşması 200 yılı bulur ama hoverboard günümüz teknolojisinde neden olmasın ?
Doktor ve Marty'nin geleceği gün bugündür. 21 Ekim 2015.
Biz uçan kaykaylar beklerken.. Anca yürüyen uçak
onedio.com ve kadıköy belediyesinin başarılı, diğer markaların ise eh işte denebilecek çalışmalar yaptıkları gündür: http://www.tusbeyinli.com...ure-day-paylasimlari.html

duygulandırmıştır ayrıca.
görsel
Boyle kaliteli yapimlarin ayni zamanda hala buyuk kitleler tarafindan sevilmesi insana insanligin gelecegi ile ilgili umut verir.