bugün

güzel nickli yazar. az da olsa muhabbetimizin olduğu yazar. güzel insan. **

edit:nick altı haxball dan ibaret olan yazar olmaması sebebiyle düzeltilmiştir.
kendisinin klavyede gezinen parmaklarında parlak bir ruh olduğuna inanıyorum.
(#12516285) b koymayı unutmuş. fazla dalgın bu saatlerde.
#12536264 böyle buyurdu b.
vızır vızır seks kasetini ararken ibretlik bir klibine denk geldiğim yegane kankamdır.
ayrıca hesap soruyorum sana,
nerde kaldı bizim anarşikliğimiz? emperyalist amerika'nın yankees'lerinden ne farkın kaldı kanka söyle bana..
resmen bezbol oynuyorsun lan. *
işte o ibretlik vidyo;
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485
çökertmiş.
''hadi hadi..'' diye sırtı sıvazlanası yazar.
ne kadar kal demek istesem de kararını haklı buluyorum.
neyse ki bu son dayanışmamız da değil. fikirlerinden ve doğrularından mahrum kalanlar 'hoşcakal' desin sana, ben değil.
gidişi üzücüdür. kalitesi ve çizgisini bozmadan çaba göstermiş ama sonunda yorulmuştur. yolu açık ve aydınlık olsun.
en kaliteli sekizinci nesillerden biri diyen, coşmuş, yardırmış, vesaire.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
haxball sayesinde tanıdığım yazar, bir kaç muhabbet şansı bulduğum nazik ve iyi bir insan gitmesi üzücü, kalmasını isteriz.
anarşistmiş defol lan.
şaka bir yana arkadaş, pireye kızıp yorgan mı yakılır yahu.
anarşizm ve öğretilerini alıp sağ şeritten ufak ufak uzamasını dilediğim yaşam formudur. bu arkadaşa iyi yazar diyenler yılmaz özdil e de iyi yazar diyorlar unutmayalım. hatta levent kırca ile müjdat gezen e de iyi sanatçı diyorlar. umarım demokratik kongo cumhuriyetine gider ve bir daha patalojik vaka ürünü fikirleri ile buraları kirletmez.
iyi bir yazardır. nereye gittiğini bilmiyorum ama içimden bir ses fazla uzağa gitmiş olamaz diyor. gitmesin tabii, hep bizimle kalsın. hadi beni boş ver ben en yenisinden bir eski nesilim ama genç beyinlerin ona ihtiyacı var. kendisiyle mesaj yollu iki kelam etmiştik. bir de üstüne an itibariyle selam ederim.
"5.yıl zirvesinde daha ağız burun kırıp, karpuz keseceeğdik lan?!" dediğim yazar.

neyse artık, kısfmet.
gece gece canı sıkılmış yazardır. alfabemizi öğretiyor adeta.

sol frame'de alfabe öğretilir şeklinde bir slogan alsa gecenin bu saatinde 6lık 7lik veledler akın akın sözlüğe gelir. denemesi bedava.

dikkat et hacı, çaylak yapıyorlar bak. biz olduk sen olma.
alfabelerden kendi nickini * ters oluşturan yazarımsı. *
çin alfabesine el atmasından korktuğum yazar.
sol frame'i yine alfabe ile doldurcak lan. demedi demeyin.

edit: yeaaahh.
ey bi si di i ef ci eyç ay jey key el em en...
kendi nicki ile sol framede akrostij yapan çocuksu yazar.

gümbür gümbür atıyordur kalbi.

(bkz: babası allah canını almasın nerede çocuğun çükületası)
y
a
b
i
s
i
k
t
i
r
g
i
t
ç
a
y
k
o
y
(bkz: #13592762) sabah demişti zaten adam eğlencesine yapıyor ama başarılı.

b for vendetta yı sol frameye yazdırdı tam 5 kasım günü ve harfleri güncellediği görselleri birleştirince anarşi yazısı çıkıyor ortaya..

şifre koymuş piç.
o
y
u
n
p
a
r
k
ı
m
ı
l
a
n
b
u
r
a.

yandan okuyunca da, mal yazısı okunabiliyor.