bugün

80 kuşağı iyi bilir. Vazgeçilmez bir Yenitürkü parçasıdır.
özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy un başrollerini paylaştığı, Fox'da yayınlanan, romantik komedi tadında dizi.
Buğra gülsoy'un bir takım sempatiklikler yaptığı dizi. *
"efendim oğlum?"
Saçma dizilerden biri.
fragmanını görünce izleme isteği uyandıran dizidir.
Ayrıca bir yeni türkü şarkısı.
altından devamlı reklam geçen yeni dizi.
güzel gibi bakalım izliyoruz. Yeni dizi.
Bu ne biçim dizi? Gerçi en son ne zaman güzel bir dizi izledim hatırlamıyorum ama vasatın altında baya.
Buğra Gülsoy'un tatlılıktan yıkıldığı, özge Özpirinçci'ninse anne rolünü hiç kıvıramadığı yeni dizi. çerezdir izlenir. kaldırılması gereken dizi varsa kurtlar vadisidir, yok taşıyıcı anneli dizidir , silahlı adam öldürmeli dizilerdir.

arkadaş bizim dizi sektörü niye böyle ya ?
ilk bölümü 10 şubat 2015'te fox tv'de çıkan bir süreç film yapımıdır. konusu klasik türk dizilerindeki biri zengin fakir iki sevgilinin hayatını anlatıyor. romantik komedi tarzı bir dizidir.
iki haftadır bende bağımlılık yapan dizi, şimdilik güzel gidiyor bakalım inşallah bozmazlar ileri doğru. ha bebek de * pek tatlı maşallah.
çok güzel dizidir. buğra Gülsoy daha bir yakışıklı göze gelir olmuştur nedense.
Ask dizisi izlememe sebep olan dizi. Ama guzel gidiyor simdilik. Mukaddes bir ölse cok guzel olur.
Buğra Gürsoy ve Özge Özpirinçci güzel ikili olmuş. ilk birkaç bölüm izlenilebilir. Sonrası klasik boka sarar.
kız kaçırma olayının bayağı kaçtığı dizi.
izlediğim 2 diziden biri. gerçekten çok güzel. fakat karadeniz tiplemesi abartılı olduğu kadar o diziye yakışmamışta. inşallah sonradan boka sarmaz.
çok hoşuma giden bir dizi.
Hikayesi ayrı güzel olan dizi.
fox tv de yeni başlayan dizi. zeynep karakteri tam olarak beni anlatiyor. tam bir trabzon kizi. inatçi, dediğim dedik.
çok severek izlediğim dizi. çok da eğlenceli ama bugün yayınlanan bölümde batırdılar.

bolum boyunca bayana kadar birbirine gerizekali diyen ciftimiz, kız kaçırmayı hatta kizin başına is getirmeyi delikanlılık sayan yetişkinler, 18 yasindaysa kiz kaçmıştır aramaya gerek yok diyen komiser.

biraz sağduyu yahu.
Salı günlerini iple çektiğim en sevimli dizidir. Aşk dolu işte.
Son yılların en izlenebilir dizisidir kanımca..
çok tatlı bir dizi ilk iki bölümü çok keyifliydi. inşallah bu seviyede devam eder.
süper dizi severek izliyoruz.
ilk bölümüyle bende baya bir "türk dizisi, izlenilebilir, olmuş bu." tandansı yakalasa da, bu 3.bölüm itibariyle kaçırma olayı fazlasıyla tadını kaçırmıştır. ayrıca bu kaçırma olayını, -içeriğinde şiddet olmasa da zor kullanılma açısından- , kadının ülkemizde ne kadar hoyrat görüldüğünü ve ezildiğini daha yüksek sesle tartıştığımız şu günlerde, tamamen talihsizlik olarak değerlendiriyorum. biz diziyi izleyince etkilenmiyoruz evet ama etkilenen bir kesim var kabul etmek lazım.

umarım bu dizi kaçırma mevzusu ve derin şevket tayfasıyla daha fazla can sıkmaz da o ilk bölümdeki romantik-komedi tadına geri döner.

ayrıca buğra gülsoya kalpler.