bugün

son hayko&nilüfer düeti ile şarkıların kralı olmayı başarmıştır. keşke hayko yalnız söyleseydi be. nilüfer hiç yakışmamış bu şarkıya.
hayko cepkin'in harika söylediği şarkıdır.

--spoiler--
ne olur söyleyin sevenler bana
ayrılmak kanun mu aşk kitabında
elele tutuşup gülmeden daha
terketmek kanun mu aşk kitabında
--spoiler--

işte bu kısmı ölümcül darbe.
çok sikici bi şarkıdır, arka arkaya 16 kez dinlenir, lucky strike fayda etmez kova falan...
rahmi vidinlioğlu şizofreni yalnız oynanmaz.
hayko çepkin in renk ve yorum kattığı şarkı.
Amerikan pastası serisinin son filmidir.
an itibariyle klibini gördüğüm şarkıdır. inanılır gibi bir klip değil. bu kadar güzel yorumlanan bir şarkıya neden giden günlerim oldu tribinde bir klip çekmişler anlaşılır değil.
hayko ile söyleyince daha bi güzel olan nilüfer şarkısı.
http://www.youtube.com/wa...re=player_embedded#at=101
haykonun hard yaptığı yerlerde insanın tüyleri diken diken olur bu şarkıda. süperdir..
--spoiler--
ümitlerim kırıldı gitti
hayallerim yıkıldı gitti
bu dert beni benden etti
sevdim sevdim
bak ne hale geldim
--spoiler--

gelmez olaydım... *
hayko'nun muhteşen yorumu

zaten adamda ses var beyler.
ne söylese yorumundan söz ettiriyor.
Aşık olunmadan yazılayamacak bir kitapdır . Aşık olmayı söyleyemezsin ama yazarsın onun içinde zamana ihtiyacın vardır. Yani aşkdan anlamayanların okuyup bişeler ögrenmesi için yazılan kitaplar.
aynalı tahir tarafından yazılmıştır. kafa yormayınız efenim.
şarkıyı her dinlediğimde kendimi yere atıp, sürünesim geliyor. o derece bi şey yani bi şarkı bu kadar mı içten hüzünlü olur. ne zaman telefonu elime alsam dinlerim bir kere. bağımlısı oldum resmen.
tarzları farklı olsa dahi hayko cepkin in nilüfer i parçaladığı parça. hemde ne parçalamak. parça pinçik..

el ele tutuşup gülmeden daha, terketmek kanunmu aşk kitabında !..
yazması çok zor olsa da en zor yanı okuması olan kitaptır.
davarin iyi bogurdugu sarkidir.. guzel oldugunu gec de olsa bildirmek isterim..
Hayko'nun dehşet yorumladığı şarkıdır. http://www.youtube.com/watch?v=Q_T9I3NB8UY&feature=related
edit: eksi veren arkadaş neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum. tamam rock ve hayko sevmiyor olabilirsin ama bu beni ilgilendirir seni değil. eğer beğenmiyorsan bakmadan dönüp gidersin bu kadar basit.
ayrıca benim verdiğim video da sadece hayko söylüyor.
üzerine bir sigara yakıp düşündüğüm şarkıdır.
(bkz: her seven sonunda düşüyor derde)
tarzının iyi olmadığını fark edip rock müziğe yönelen nilüfer' in şarkısı. abartılacak hiç bir yanı yoktur.
türkiyede ki rock müzik anlayışının kaliteli olmayışı bu parçada da kendini göstermiştir.
haykonun resmen böğürdüğü, görüntü itibari ile korkuttuğu şarkıdır.
bergen'den dinledikten sonra diğer yorumlar adama yalan gelir. öyle içten okurki rahmetli bu şarkıyı ciğerinizi söker adeta.

http://www.youtube.com/watch?v=ndikscdhpf4
Ayrılıkta dinlendiğinde can acıtan, severken dinlendiğinde korkutan şarkı. tek kelime türkçe bilmeyen bir adam bile dinlese şarkıyı baştan aşağı anlar yine de.
bu kadar yalın fakat bu kadar vurucu bir kaç şarkı dinledim şu hayatımda bu da bu şarkılardan biridir. hele hayko cepkinin gırtlağını yırtarak ''bak ne hale geldim2' demesi yok mu bitirir dinleyeni de duyanı da.
hayko söylemeseydi iyyy arabesk mi dinliyorsunuz diyenlerin hayko söyleyince bayıldığı muhteşem nilüfer şarkısı.
güncel Önemli Başlıklar