bugün

dun aglayanlarin serefine acildigini dusunduyum enty.
Sevincide üzüntüyüde örter, rahatlatır.
özellikle üzüntü ve kendini ifade edememe veya anlaşılamama durumlarında yalnız başına daha iyi olan rahatlatma uygulamasıdır. bazı araştırmalara göreyse kızlarda kimi zaman intikam duygusunu hissettirebiliyormuş. *ağlayın ama ağlatmayın* sonra pişmanlık duyabilirsiniz.
ruhun işemesidir.
Rahatlatir.
Aglamak rahatlatır stresi alır fakat bide kötü yanı var her agladıgında sanki bişeyler gidiyor insandan yada bu sadece bende oluyor bilemem.
boşalmanın bir çeşididir. her boşalma gibi rahatlatır.
Ağlamak Kutsaldır Ağlayabilen insan Gözlerinden Yaş gelen insan Hala vicdanını kaybetmemiştir ayrıca Rahatlatır... Sahi siz en son Ne zaman ağladınız ?
Acı ya da mutluluğun insana fazla gelmesi durumu. Ağlamak mutlu iken güzeldir. Ölüm, Kaza, Kötü Haber ve bunların yakın taraflarının başına gelmesi insanı üzen bir serüvene sokup duygu fazlalığı yaşayıp dayanamayıp içindeki aciz durumu dışarı atma sorun-salıdır.
Yabem! O yaşlar her gözde var, benimkiler doymaz.
ağlayarak poz verilmez mesela kadraja.
gülen dilenciye kimse para vermez mesela.
neden toplumsal olaylarda göz yaşartıcı sprey kullanılır da
gülme gazı kullanılmaz mesela ?
istesem bile yapamadığım şey.
iyiden iyiye aklıma yatan eylem.
duygularin anlatilamadigi durumlarda insanin rahatlamasini sağlayan eylem.
Yalnızken bizi rahatlatan tek şey sanırım.
hobilerimden biri. Şunu yapmadığım tek bir gece olsun artık, değil göz pinarlarim içim kurudu.
Şu an yaptığım eylem. Bir yandan ağlıyorum bir yandan yazıyorum. Belki saçma gelecek buraya yazmam ama benim bu hallerimi kimse bilmiyor. Öyle kimseye de sorununu anlatan biri değilim. Elimden gelen tek şey yazmak ve içime atmak. Ağlamak istemiyorum ama bir yandan da kendime engel olamıyorum. Artık çok güçsüzüm. Hayatımın bir amacı olmamasından , beni kimsenin anlamamasından , mutsuz olmaktan çok yoruldum. Ben kimin Nasıl bu kadar kalbini kırdım ki hayatımda böyle şeyler yaşıyorum. Ağlamaktan gözlerim şişti. Göz kapaklarımı kaldıramıyorum. Lütfen , lütfen bana güç ver. Hayata küsmek istemiyorum.
Amacın yok mu? bir amaç edin , seni anlayacak kimse yoksa yeni arkadaşlıklar edin , ülke bu hallerdeyken kimse mutlu değil ona kimsenin çözümü yok
Uzayda göz yaşları düşmediği için ağlamak mümkün değildir.
insan olduğunuzu hatırlatır. çünkü bazen tutamazsınız gözyaşlarınızı , duygularınız ağır basar.

bugün okuduğum bi habere ağladım. erzurum da 27 yaşındaki zihinsel engelli bir erkek, 18 yaşındaki bi kızı kolundan tutmuş habere göre. sonrasında kız önce kaçmış sonra dönüp yere yatırıp dövmeye başlamış. üstüne ablası üstüne eniştesi gelmiş 12 dakika boyunca dövmüşler. etraftan engelli o diyenler olmuş durmamışlar. babası haberde ağlıyor , görüntüleri bi ana baba hele ki engelli çocuk sahibi ana baba kaldıramaz, engelli arkadaşın burnu kırılmış gözü mor vücuduna çürükler varmış. geceleri iğneyle uyuyormuş. ailesi darptan şikayetçi olmuş karşı taraf da tacizden şikayetçi olmuş. madem şikayetçi olacan niye dövüyon ? o an anlamadın belki engelli olduğunu ne yüzle şikayetçi oluyon. nasıl iş bu ya ?

içim kıyıldı, ağrıma gitti gene ağlıyorum ağzıma sıçayım. nasıl bi dünya burası noluyor ya noluyor ?
ağladım.
şimdi duruyom öyle.
fotoğrafını açtım, bakıyom, o da insan ben de.
o benim hayatıma sıçıyo ama.
ne uğruna?
mezara götüremeyeceği şeyler uğruna.

mal da yalan mülk de yalan, ama yalan olan benim ve koskoca bir ülkenin hayatı.

aklımı kaçırıcam.
görsel
Acının gözyaşıyla vücuttan atılması eylemidir.
Ağlıyorum. Ama niye ağlıyorum bende bilmiyorum. Mal mıyım ben ya. Kendimi çok kötü hissediyorum.
ihtiyacim olan şey.. Ne iyi giderdi şimdi güzelce ağlayıp tatli bir uykuya dalmak.