bugün

ulke sathinda 100 kisiye sorsak, kendisi icin ellisinden sonra azitmis haminne imajindan otesine varamayiz. abuk subuk halleriyle, tavirlariyla kendi kendini yedi bitirdi. halbuki bu kadin nasil coskundur, nasil hissidir anlamak namumkun cunku bu kadin hâla asik olabilmektedir. gerci simdi yine dusunuyorum nerede "sen aglama", nerede ogurten bacak sovlari. keske sadece eserleriyle anilacak olsaydi diye uzuluyorum.
sıradışılılığı kova burcu olmasıyla açıklanmaya çalışılan şiir, şarkı sözü yazarı, müjde ar annesi.
beşiktaş pazarında rastlayabileceğiniz sima.zekası o kadar yüksektir ki deli olduğuna inandırmıştır koca bir ülkeyi.bir ara serdar ortaça aşıktı,hatta ona yazdığı şiirlerden oluşan bir kitap yazmıştı.
müjde ar'ın annesi olabileceğine inanamadığım şahsiyet.hareketlerinden hangisi anne hangisi kız diye karıştırılır..
bir sözlük yazarıyım.
kendisine her canli olumu tadacaktir demek istediğim sanatçı teyze...

ya uslan anacım artık git otur evine, son demlerini, maçın uzatma dakikalarını, otobüs gelmeden evvelki durakta bekleme sürecini iyi geçir,huzurlu geçir...

senden geçti artık...
adriana lima ya benzerliğiyle ünlü sanatçımız
müjde ar ve mehtap ar'ın annesidir.
(bkz: asiti kaçmış kola)
bir deli kadın ama tadında. ayrıca kızını da çok severim (bkz: müjde ar).
her ne kadar, hareketleri itibariyle ''bakırköy'den kaçan bir deli, kendisini x kanalı'nda şu anda yayımlanmakta olan programın stüdyosuna attı'' vari açıklamalara maruz kalacak boşluğu doldursa da, yazmış olduğu onlarca şarkı sözü, ve de bu şarkı sözlerinin birçoğunun da, o biçim değerli olmasının ışığında, aşık bünyelerin dimağlarında her daim ayrı bir yeri bulunan söz yazarı kadıncağız..
sevgilisini son kibrit çöüpünü harcayarak evden çıkıtı için terk ettiği rivayet edilir ki bu yönüyle takdire şayandır.
(tabii doğruysa)
kafayı yemeden önce çok güzel şarkılar yazmış zat.

(bkz: bindokuzyüzkırkbeş)
(bkz: ünzile)

şimdi ise palyaço makyajıyla dolaşmakta...
72 yaşında hala adet gördüğünü iddia edebilecek kadar komik, deli kadın.ayrıca müjde ar ın anlattığı bir anısı da aysel gürel in her daim aynı olduğunu kanıtlar nitelikte...
müjde ar ve kızkardeşi lise yıllarında oku çıkışlarında çeşitli yerlere takılmakta ve eve geç gelmektedirler. buna anneleri çok kızar ve sürekli kızları uyarır.kızlar söz dinlemezler.bir gün müjde ar okul çıkışı durakta annesinin elinde şemsiye, pespaye, iğrenç ve sakil bir şekilde giyinmiş annesinin onları okul çıkışında beklediğini görür.onu görmezden gelirler ve yolda ilerlerler.aysel gürel kızların arkasından bağırmaya başlar ve onları rezil eder.

bir daha kızlar asla eve geç gelmezler.
(bkz: boya küpüne dönen ünlüler)
her renk saçın yakıştığı, muhteşem bacaklı kadın.
müjde ar'ı doğuran insandır. diğer kızı kendine daha çok benzer. yani çirkindir. müjde nasıl çıktı bilinmez. ama her kromozom çöplüğünden şaheserler çıkar. bunu görmüş olduk. liv tyler; babası da pek ahım şahım değil. ama liv bir melek.
vur yüreğim gibi bir şarkının sözlerini yazan kişi.
içinden geçeni yapabilen aklına eseni yapabilen, bindokuzyüzkırkbeş gibi, ünzile gibi, yalnızca sitem gibi, şarkı sözlerini yazmış ki bu her kadına nasip olmaz, kaçıklığı zırh edinmiş aslında çok zeki, entellektüel birikime sahip, delişmen kadın ozanımız. *
"76 yasindayim ama hala dogurganim , menapozla tanismadim" diyen hanim teyze.buklum buklum ve firuze gibi sahane 2 parcanin soz yazaridir. ha bir de mujde ar in anasidir.
(bkz: iskelet)
yoncalodi' nin seslendirdiği hıçkırmalısın parçasını yazmış hanım teyze. *
(bkz: 95 yaşındaki kadına tecavüz etmek)
pek bi şeker, pek bi şirin, pek bi çenesi düşük, pek bi dişLek, pek bi nadide, pek bir ar, pek bi söz yazarı.. *
17 yaşında asılan Erdal eren'e ve ünzile isimli bir köylü kızının dramalojik hikayesini anlatacak kadar duygusal . ''12o yaşına geldim hala televizyonda abuk subuk şeyler izliyorum'' diyecek kadar cesur, televizyonda kendisinden 5o , 8o neyise yaş kücük biriyle öpüsecek kadar cüretkar , kızına kendisine anne dedirtmeyecek kadar deli , cöp evde yasamasına ragmen gösteris meraklisi hatun kişi..

edit ; 1926 türkiye güzeli(ymiş).

2. edit ; yaşını başını almasına ragmen bütün kadınlık hormonları ve uzuvları aktif olan insan modeli .. *