çarptığından emin olmak istemistir.
ilginç bir kadındır.

Çarptığını yaşatan cinsten.
Kahkaha attırmıştır. Ulan adam ne bahtsızmış yaa. Kafasına uçak bile düşebilir abinin. Bedevi şansı var adamda.
Günün güldüren olayıdır. Ablam ne yapıyon sen ya. Sjsjsj.
Tamam kadın bariz hatalı gibi gözüküyor ama O adamın bir yaya olarak, döner kavşakta ne işi var amk.
Döner kavşağa ters yönden girmiş adama çarparak hayatı kurtulmuştur. Ya o yönden araç gelseydi diye düşündürmüştür.
Böyle böyle kökümüzü kazıyacaklar.
https://youtu.be/FLjC4s14mOc
Aynısını erkek yapsaydı amk feminisleriyle duyarcıları yine kıyameti koparırdı. Ama güldüm. Salak kadın ya. Hahahağağağahahhağ.
bunlar evlenmeli. ne ilginç tanışma hikayeleri olur.
gerçek motorculuk bu değil. çarpacaksanız delikanlı gibi çarpın şöyle çarptığınız kişinin bacağında 10-12 santimlik bir yarık falan oluşsun bir ambulans falan gelsin (bkz: ben).

şaka bir yana geçmiş olsun diyeceğim ama durum kendisi şaka gibi ahah.
Yarım yarım yaran motorcu kadındır.
Ahahajsjsjsj
Özellikle ikincisinde ikisi de yere düştü ya bayıldım. Keşke önümde yaşansaydı bu olay.
Oh ya, akşamım güzelleşti resmen!
Açılın millet derin trafik bilgimle hepinizi aydınlatıcam ibretle okuyun.

Kız hatalıdır çünkü dönel kavşağa tersten giriyor, Kask takmıyor ve muhtemelen ehliyeti de yok.

Emmi de hatalıdır çünkü karşıdan karşıya nasıl tarif etsem sanki babasının tarlasından geçer gibi kuş uçuşu geçiyor.

Belediye hatalıdır. Asfaltın üstüne sıhhatsiz çocuk kakası renginde baklava dilimi desen çizeceğine adam gibi beyaz veya sarı fontlu gidiş yönünü belirten bi ok çizsene. Yolun ortasında baklava dilimi desen ney lan?

Hem o nasıl bi dönel kavşak amk? Araç dönüş açısından daha küçük! Aslında yolun tam ortadan dubayla bölünmesi lazım ama zaten göt kadar ilçe meydanı olduğundan dükkanın önüne park eden esnaf kolayca dönsün hem de gidiş-geliş ayrı olduğu belli olsun diye cüccük kadar ada yapmışlar!

Ama insanımız yine de naif lan kendine çarpanı affediyor yere düşerse kaldırıyor! Negzel!
olay güldürmüştür ama adamın tutumu takdiri hak ediyor. ben olsam sinirlenir basardım küfrü. adam ise direkt yardım etmeye koşuyor ve durumunu soruyor. helal olsun.
O değil de dayının aha olay çıkacak dediğim yerde kalkıp motoru düzeltmesi taktir edilesi.*

Güldürürken düşündüren motorcudur.
Ben kullansam böyle kazalara Yol acacigimi bildigim için hiç ehliyet almadim, herkes araba veya motor kullanmak zorunda değil.
kadın adama motorla çarpıp daha çok hasar alıyor.
(bkz: ahahahahahahahahahha)

Dayı hakkını helal et gülmekten catladim.

Acemi bir sürücü barındıran video. Kızım iyice öğrenin öyle çıkın ya milleti canından edecek ya da siz arabanın altında kalacan8z.
bu nasıl bir kazadır var ya istesem yapamam swh. helal olsun kadın sana swh.
Kasten Adam öldürmeye tesebbüsten 36 yılı var.
o karıya ehliyet verenin ta amk ben yaa .
Ama abide baya sağlam çıktı. Yıkıldı belki ama motoru da beraberinde götürdü.
akla, benim benim sikinti yok fikrasini getirmiştir.
Tek başına cinayet şebekesi olan kadın motorcudur.
Hadi ilk çarpma kaza.
Ama ya ikincisi?
Bu resmen adam öldürmeye teşebbüs.

Ayrıca motorcu kadında kask yok.
Kask takmadan motora binemezsin.
Tabi bir de dönel kavşağa ters giriyor.

Yüzde yüz hatalı.
(bkz: kızım bak git)
Küçükken bana saldıran koçu anımsatan kahkaha artırmış videodur. Koç da ilkinde beklenen etkiyi alamayıp ikinciyi toslamıştı.