bugün

kadının adamda gözü var. nereye bakarsan oraya gidersin yasası.
ahaha çok gta oynamış kadındır.
ilkinde baktı adam yıkılmadı, ikincisinde öldürmeye çalıştı.
öyle ölmez bacım sen adama en iyisi füze at.
Ablacım beceremiyorsan binmeyeceksin o alete.

Ama iyi güldüm lan adam kesin bu karı bana iş atıyor diye düşünmüştür.
Güldürmüş kadındır. Bakın yine mağdur adam ama ilk iş motoru kadının üstünden kaldırıp yardım ediyor.
Ülkede her yerde yaya geçidi olduğunu zanneden bireyleri göstermiştir kadın kullanabileceğinden ağır motor seçmiş fark ettiyseniz zar zor düzeltebiliyor.
adama motor çarpıyor , hem de bir değil iki kez, ayağa kalkıp kadına yardım ediyor motoru kaldırmasına.
Tamam hadi adam mal da kadına bisiklet sür desen onu bile süremez bu gayet ortada.
ikisi de toplum için tehlike.
Küçükken bana saldıran koçu anımsatan kahkaha artırmış videodur. Koç da ilkinde beklenen etkiyi alamayıp ikinciyi toslamıştı.
(bkz: kızım bak git)
Tek başına cinayet şebekesi olan kadın motorcudur.
Hadi ilk çarpma kaza.
Ama ya ikincisi?
Bu resmen adam öldürmeye teşebbüs.

Ayrıca motorcu kadında kask yok.
Kask takmadan motora binemezsin.
Tabi bir de dönel kavşağa ters giriyor.

Yüzde yüz hatalı.
akla, benim benim sikinti yok fikrasini getirmiştir.
Ama abide baya sağlam çıktı. Yıkıldı belki ama motoru da beraberinde götürdü.
o karıya ehliyet verenin ta amk ben yaa .
Kasten Adam öldürmeye tesebbüsten 36 yılı var.
bu nasıl bir kazadır var ya istesem yapamam swh. helal olsun kadın sana swh.
(bkz: ahahahahahahahahahha)

Dayı hakkını helal et gülmekten catladim.

Acemi bir sürücü barındıran video. Kızım iyice öğrenin öyle çıkın ya milleti canından edecek ya da siz arabanın altında kalacan8z.
kadın adama motorla çarpıp daha çok hasar alıyor.
Ben kullansam böyle kazalara Yol acacigimi bildigim için hiç ehliyet almadim, herkes araba veya motor kullanmak zorunda değil.
O değil de dayının aha olay çıkacak dediğim yerde kalkıp motoru düzeltmesi taktir edilesi.*

Güldürürken düşündüren motorcudur.
olay güldürmüştür ama adamın tutumu takdiri hak ediyor. ben olsam sinirlenir basardım küfrü. adam ise direkt yardım etmeye koşuyor ve durumunu soruyor. helal olsun.
Açılın millet derin trafik bilgimle hepinizi aydınlatıcam ibretle okuyun.

Kız hatalıdır çünkü dönel kavşağa tersten giriyor, Kask takmıyor ve muhtemelen ehliyeti de yok.

Emmi de hatalıdır çünkü karşıdan karşıya nasıl tarif etsem sanki babasının tarlasından geçer gibi kuş uçuşu geçiyor.

Belediye hatalıdır. Asfaltın üstüne sıhhatsiz çocuk kakası renginde baklava dilimi desen çizeceğine adam gibi beyaz veya sarı fontlu gidiş yönünü belirten bi ok çizsene. Yolun ortasında baklava dilimi desen ney lan?

Hem o nasıl bi dönel kavşak amk? Araç dönüş açısından daha küçük! Aslında yolun tam ortadan dubayla bölünmesi lazım ama zaten göt kadar ilçe meydanı olduğundan dükkanın önüne park eden esnaf kolayca dönsün hem de gidiş-geliş ayrı olduğu belli olsun diye cüccük kadar ada yapmışlar!

Ama insanımız yine de naif lan kendine çarpanı affediyor yere düşerse kaldırıyor! Negzel!
Yarım yarım yaran motorcu kadındır.
Ahahajsjsjsj
Özellikle ikincisinde ikisi de yere düştü ya bayıldım. Keşke önümde yaşansaydı bu olay.
Oh ya, akşamım güzelleşti resmen!