entry'ler (9)

zehra bulut

Van depremi dolayısıyla resimdeki paylaşımı yapan tek hücreli.

Ekşide başlık açılmış ve ilk entry görsellerinde bir yazışmaya yer verilmiş. ilgili yazışmada bu paylaşımı yapmasının sebebinin sevgilisi olduğunu belirtmiş. Umarım tez zamanda sadece kendisini etkileyen bir depremle yüzleşir.
görsel

uludağ sözlük

Ekşi çökmüş durumda. Burası da pek nanay.

Açmıyorsun ulu. Bilesin.

42

Yarısının iki katına ve iki katının yarısına eşit olan sayıdır.

Not: bu tüm rasyonel, irrasyonel ve envai çeşit sayılar için de geçerlidir.

ekşi sözlük

16 yıldır yazar olduğum ve resmen onunla büyüdüğüm sözlük çeşidi.

Otisabi, maarri, guru gibi yazarların yazmayı bıraktığı günden bu yana ve kanzuk efendinin ergenleri doluşturmaya başladığı zamandan beri eskisi gibi faal yazmadığım ancak okumaya ve öğrenmeye devam ettiğim platformdur aynı zamanda.

Gündemin yoğun olduğu zamanlarda donma sorunu son iki yıldır baş gösteriyor. Bunun da sebebinin önüne gelenin yazar yapılması, aktrollerin farklı nicklerle aynı başlığa onlarca entry girmeleri olduğunu düşünüyorum

Edit: imla

galiba

Hala özlüyorum.
Gelişini arıyor gözlerim hala.
On yıl oldu, biliyorum.
Hatta sen evlendin, iki kızın oldu.
Ben evlendim, bir oğlum var.
ister misin kızın oğluma aşık olsun. Seneler sonra bir düğünde buluşuruz. Çocuklarımızın düğününde, dünür olmak... Olsun be, seni bir kez daha görmek için bir fırsat olur belki de.

coşmuş bir ekonomimiz var

Coşmaktan helak olduk. O kadar çok coştuk ki, yani anlatılmaz o coşmak. O coşmak ki kitaplara konu olur.

kürt

ibrani kavimlerden daha eski, kadim bir ırk.

Bu yüzden ibrahim kürt, ibrahimden olanlar ibranidir.

kadın sırtı

Geniş omuz, pürüzsüz bir ten ile tamamlanmış ise eğer dokunulmaya kıyılamayacak sırttır.

aynı yayaya iki kez çarpan kadın motorcu

ilginç bir kadındır.

Çarptığını yaşatan cinsten.