bugün

günümüzün en popüler çiftlemelerinden biridir. aynen kelimesi tek başına yetmesine rağmen bu kelimenin iki kere kullanılmasıdır ve hemen hemen herkesten duymanız mümkündür.

+ kanka bu kazak güzel dimi
- aynen aynen süper kanka.
Uzunca bir mesajın ardından mal gibi kalmamıza yarıyan iki kelime.
konuyu dinlemeyen, ya da konudan sıkılıp 'artık bitse de gitsek' tribine giren gençliğin yeni kelime grubu.
(bkz: he abi he)
(bkz: bil mukabele)
(bkz: valla bak)
Her bölüm Çok kısa süre olmasına rağmen eğlendiren bir internet dizisi. iki oyuncu da çok iyi oynuyorlar bu arada.

Kanal linkini bırakıyorum.
https://www.youtube.com/c.../UC5O5HEXj1W-GYjUzoI-6r1g
Hiçbir haltta düzeyi yakalayamadığımız gibi, bu çalışmada da düzenin yakalanamadığı aşikar. arkadaşım tamam ülkede cinsellik kelimesi, çok ötekileştirilmiş olabilir, kabul. fakat bazı tabuları yıkmak amacıyla yapılan bu dizi hiç hoş gözükmüyor.
Hiçbir haltta düzeyi yakalayamadığımız gibi, bu çalışmada da düzenin yakalanamadığı aşikar. arkadaşım tamam ülkede cinsellik kelimesi, çok ötekileştirilmiş olabilir, kabul. fakat bazı tabuları yıkmak amacıyla yapılan bu dizi hiç hoş gözükmüyor.
Nilperi için izlediğim mini seri. Çok güzel kadın yıllardır kendisine düşüyorum. Esprili bir seri, izlemeye devam.
Eğlenceli haftada 1 kere yayınlanan, ortalama 6-7 dakika süren mini YouTube dizisidir.
Tam tadında.
iyi ki izleyip beğendik ya hemen satın almanız lazım zaten. baktı blutv bu yapımda iş var hemen satın alıp yolumuza bakalım dedi ama o izleyici kitlesini çoktan kaybetti aha buraya yazdım.
aradığım dizi tipi.
dizi dediğin 5-6 dakika olacak.

yalnız maddiyat buraya da el atmış.
as blutv.

ha konusuyla ilgili bir şey demiyorum.
fazla belaltı.
ama tabi, dizinin konusu bu olduğu için. rahatsız olan izlemeyecektir.
eğlenceli dizi,
kendinizden yada söylemek istediklerinizden parçalar buluyorsunuz...
en önemli fark süre; 10 dk lık dizi
dizi budur...
blutv'ye dahil olmasıyla fişini çekmiştir.
blutv de tek izlenecek şey olabilir. çavuşa selam.
Kahkaha atmadan bitirebildiğim bir bölümü yok. Halbuki mizah seviyesi yüksek bir dizi de değil.
ben de gülmeden geçemiyorum.
kültür seviyemiz düşük demek ki dostum.
ne yapalım.

kısmet böyleymiş.
https://youtu.be/R2evG58lzYE
Efso 6.bölüm
izleyin pişler.
Buram buram cinsiyetçi, salak saçma romantik komedi klişeleriyle dolu, ucuz ve basit mizah içeren oldukça bayağı bir dizi. Bir bölüm yaklaşık 5 dk, yeminle zor tahammül ettim.

Bağımsız ve alternatif yapımları destekliyordum, elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum değişik içerikleri ama bu gerçekten çok kötü ya, baya fecaat.
başladık bakalım.
Çok gerçek, çok gerçekçi karşılaştığınız şeyler hayatta. Tespit özellikle 2 li ilişkiler harika anlatılmış. söyleyemedikleriniz iç sesler aynısı. 5 dk lık dizi mi olurmuş? Yapmışlar olmuş... bence mutlaka izleyin.

Mesleğimin özetini yapmış adam bayıldım, öldüm, koptum lan.

https://youtu.be/UekuN6CBZ1E
ben hasbel kader yeni buldum... harbi iyiymiş... bölümler de kısa.
1 kadın 1 erkeğin, seks üzerine olan versiyonu diyebiliriz. 7. sezonu bekliyoruz.
? Evet herkes kendi çıkarı. yoluna bizimle el sıkıyor.
2 kere onaylama ikilemi.