bugün

entry'ler (109)

kafa sözlük

şuan sözlük net ekşi ve uludağ saldırısı altında. kaliteli başlıklar kaliteli ortamın olduğu yere insanlar ister istemez gider. adamlar işini iyi yapıyor troll barındırmıyor sol frame son derece kaliteli. ekşi ve uludan geldikleri çok belli troller de ellerine fırsat geçmeden ayıklanıyor. bir günlük deneyimim sonrası uçuruldum diyen gavat acaba beyinsiz bir troll olduğun için uçurulmuş olma. sen şuna desene cebime koydum 20 liramı sözlüğü boklamaya gittim aynı gün uçurdular şimdi uludağ sözlükte anti-reklam çalışması yapıyorum. sen akpli dediğin moderatörlerden herhangi birinin akpyi öven yazısının resmini koy, ben kafa sözlükte şimdi üyelik açıp bütün moderatörlerin anasına avradına sövüp ss'sini paylaşacağım.

beyin ne işe yarar

sıçmaya.

travmatik çocukluk öyküleri

anne baba kavgası.

peripella erkeği

papua yeni gine erkeği yanında halt etmiştir.

içinden geleni söyle

ne salak yazarlar var.

istenilen her şeye sahip olmak

hiçbir zaman olmayacak.
böyle bir insanda yoktur.

obsesso

bu reklam sayesinde iyice bilindi obsesso, sağda solda herkesin elinde görürüz artık, ne güzel bana özeldi kimseler bilmiyordu gizemli gizemli takılıyorduk.

bartu küçükçağlayan

hayatımda gördüğüm en gevşek sanatçı, karakter veya her ne ise. (bkz: ultra gevşek)

aynen aynen

blutv de tek izlenecek şey olabilir. çavuşa selam.

hadise

bu karıya arada seksi diyorlar, cidden anlamıyorum. sadece açık ve transparan giyiniyor.

mustafa denizli

çok yakındır bir takımın başına geçer. pusuda bekliyor.

özge ulusoy

ülkeyi az daha kurtarıyordu. belki de en önemli mihenk taşlarından biri oldu.

babam köse olsa ona baba demem

siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. neler ile uğraşıyorsunuz. sende köse olurdun bir şey diyemezdin.

ekşi sözlük çaylak onay sırası

işin içine kalite mi katıyor yoksa, bezdiriyor mu çözemedim.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

mfö sakın gelme.

emre belözoğlu

bek koptu kopacak halen top oynamaya çalışan topçu.

can yaman

çok net söylüyorum, ajdar bundan daha kültürlüdür.

arda turan

yakında galatasarayda %99. ayrıca adamdır.

şefkatle sevmek

hayvan sevenler çok sık rastlar.

az hasta olmak

yağmura yakalananlar da eve girince hissediyor özellikle istanbuldakiler hava soğuk sıcak mı anlayamadığımızdan.