bugün

benim tarzım genel olarak kötü ve aşırı olmayan her şeydir. özgürlükçü oluşum, benim bir tarzım olabilir. aşırı duygusallıktan ve yapmacıklıktan hoşlanmam. arkadan konuşmaktan hoşlanmam. küsme huyum hiç yoktur. gücensem bile küsmem. ince ruhluyumdur ancak bazenleri öfke patlaması yaşayabiliyorum. duygusal değilim ancak samimi olmayı severim. bilgili olmaktan ve bilgili insanların konuşmalarını finlemekten çok hoşlanırım. kısıtlanmaktan hiçbir zaman hoşlanmamışımdır. bir şeye sahip değilsem başkasının sahip olmasını pek istemem ama kıskanmam da yani anca beraber kanca beraber. abartmaktan hoşlanmam. yemek yemeyi, su içmeyi, içecek içmeyi çok severim. yalnız kalmaktan hoşlanırım. gezmeyi çok severim. ümitsiz olmaktan hoşlanmam. her şeyi olduğu gibi görmenin iyi olduğunu düşünürüm. psikoloğa gitmeden kendimi psikolojik olarak tedavi etmeye çalışıyorum ilaçsız olarak. kahve içmeyi severim.
Hala sözlüğe fotoğraf ekleyip eklemediğini merak ettiğim troll panpa. Yapma panpa lütfen.
tatilde internetten bilgiler okuyorum. tatilde kitap ne arar bende? kışın fazlasıyla okurum zaten. okullar da açılıyor.
Bu evvelsi gün tekirdağ'da çektiğim resim.
görsel
görsel
Maşallah bu da elimizde büyüdü..

Ergenlikten yavaş yavaş sıyrılmak üzere olan yazar..
ayko 10 numara adamsın kanka. seviyorum seni kardeşim iyi bak kendine.
bugün yeğeninin okul kaydı için 4 günlüğüne istanbul'a gelmiştir. Allah nasip ederse 4 gün sonra yazlıktayız.
görsel
iyi gezmeler dilediğim yazar. Sevgilerimle..
https://m.uludagsozluk.com/e/45800476/

Vermiş olduğu ergen pardon engin bilgiler için teşekkür etmek istediğim yazar..
yazın istanbul hiç çekilmiyor. keşke yazlıkta olsak. neyse ki yarın akşam yazlığa gidiyormuşuz.
bizim yazlığa dayımlar gelmişti. ancak şu an çalışıyorlar ve gelemiyorlar ama başka misafirler geliyor yazlığımıza.
görsel
bugünün #tbt'si. geçen yıldan...
görsel
dudaklar lolipop mübarek. *
görsel
bugün çok şükür yazlıktayız. istanbul'dan kurtulmanın mutluluğunu yaşıyorum.
görsel
Bayadır yoktu kerata.
tatilin keyfini çıkaran şanslı yazar.
istanbul'a dönene kadar kurtlarını dökmeye bak.
Çözmekte zorlandığım Garip bir yazar.. sürekli fotoğraf atmalar falan.. değişik biri..
sözlüğe farklı bir hava katan yazar.
hepinize günaydın. güzel bir ağustos ayı, salı sabahı.
görsel
aykolik havuza bakıyor.
görsel
tıpkı benim gibi istanbul semtlerine ve gezmeye ilgi duyan biri.