Ekşi sözlükte
ulu sözlüğümüz hakkında girdiği entry…
görsel

Brütüs bile daha vefalı çıktı amk.
Ay Allah aşkına gelmesin zaten.
Biz ona yıllardır burda katlanıyor görmezden geliyoruz adam ekşiye geldiği gibi çaylak oldu. Hemde naletli çaylak:) . Bide gitmiş orada ulu' ya laf atmış!. Mod gör bunları. Kınıyoruz.
sadece eskisi kadar aktif olamayacağımı belirtmişim. ne var bunda? zaten yazarlık yapıyorum şu an ve ekşi sözlüğü de eleştirdim orada. bir de yıllardırmış.
--spoiler--
biz ona yıllardır burda katlanıyor görmezden geliyoruz adam ekşiye geldiği gibi çaylak oldu. hemde naletli çaylak:) . bide gitmiş orada ulu' ya laf atmış!. mod gör bunları. kınıyoruz.--spoiler--
ne ara yıllar oldu? geçen seneden beri yazarlık yapıyorum. frank'a katlanırken hiç şikayet etmiyorsun ama yoksa ona katlanmıyor musun?
--spoiler--
vay be çocuk adam gerçekten çok yazık sana.--spoiler--
ama sadece orada daha aktif olmayı düşünmüştüm.
EKŞiDE SENiN O videolarını izleyip destek olurlar mı be!
görsel
iki sözlükte yazan aykolik UludağsöZlükte yaş ortalamasını düşürürken ekşi sözlükte kaliteyi düşürüyor.
metalci değilim ama benim brutal sevdamı herkes bilir. bi brutal atmazsa donuza ekleyeceğim ve tövbe bismillah bir daha hiç bir videosunu izlemeyeceğim. akşam saat 18 e kadar bütün metalci dostlarımdan destek bekliyorum. 18 de o brutal vokal gelmezse evet ben bik bik 13 yıllık yazarlık hayatında kimseyi donuza eklememiş olan ben bik bik gözümü kırpmadan donuza eklerim. donuza ekler sırtımı döner giderim.
--spoiler--
iki sözlükte yazan aykolik uludağsözlükte yaş ortalamasını düşürürken ekşi sözlükte kaliteyi düşürüyor.--spoiler--
yo. burada da yaşı büyük yazarlar var ve her yaştan insan yazabilir. önceden de vardı benim gibi yazarlar. 2.si ekşi sözlük zaten böyle bir yerdi. hani şikayet ediyordunuz ekşi sözlükten? neymiş kaliteyi düşürüyormuşum. öyleyse de forrmata uyuyorsam ekşi sözlük'te yazar kalabiliyorsam sıkıntı yok.
--spoiler--
hain olduğu için uludan şutlanması gerekilen kişidir. zaten yaşı da çok küçük. buraya uygun değil.--spoiler--
ama orada da uludağ yazarları olabiliyor. bir tanıdığım var zaten.
benim için bir adet metal perforamansı vardır o da aykolik adlı kardeşimizin sergileyeceği brutal performansıdır onun haricinde ben dinleyemiyorum tansiyonum çıkıyor tık tık atıyor.
gerçekten çok yazık...
Oysa çocuk elimizde büyümüştü be… ah ah.
itü bitmeyeydi oraya da alkoliş diye giderdi.
bu kadar üstüne gitmeyin. sanki adam buradan para alıyor da mesaide başka işler yapıyor.
sadece başlığı okudum tasdik ettim .
gulsene benzedigini orada yaz bakalim tepkileri bizimki gibi olacak mi.

buradaki herkes kafadan kirik oldugu icin goze batmiyor bu cocuk.
kalbimzi çok kırdın aykolik, hiç yakıştıramadık. biz seni hem fiziken hem de ses kalitesi olarak gülşen'le bir tutarken, sen sözlüğümüzü oralarda rencide ettin. erecto abin bile buna olumlu bakmaz.

ama affetmek de bir erdemdir sonuçta. umarım tekrar yaşanmaz...
Yazık lan çaylak olmuş kıyamam.
Bu çocukta tam bakkala sigara içmeye göndermelik tip var.
50 lira verip gönderecen üstü kalsın diyeceksin.
Mutlu olur bu.
oradaki entrymi silsem affederseniz memnun olurum yoksa bu akşama kadar hiç düşünmediğim kafa iznini alacağım. meğer benim ne çok düşmanım varmış. bana hain diyenlerin kendisi haindir. ben sadece bu sözlükle ilgili üstelik bu sözlükle ilgili bile değil sadece oraya daha çok yazacağımı yazmışım. yazıklar olsun bana hain diyenlere. bana bunu da dedirttiniz ya. yazıklar olsun.
Bugünki hainimiz aykolik alkışlıyoruz.
neden uğurlar olsun ki? buradayım ama halen. hem dün falan normal entryler girmedim mi? neden geri dönmeyeyim? normale dönerse ben gelmezsem başkaları gelir. ölüm yıl dönümü diye bir başlık açtım farkettiyseniz ama bir başın sağ olsun diyen bile olmadı. evet.
hainlerin sürülmesini örnek alarak uludan çok acil silik yemesi gereken zevattır.
iyi niyetli bir çocuk..
sözlüğü de çok fazla önemsediği belli. hain diyenler ayıp etmiş. ti'ye almışlar ama yine de bu yaşta bir genç çocuğu üzer bu tarz söylemler.
kaldıki içerlemiş haklı olarak.

alırsa küçük bir nasihat; hayatı ıskalama kardeşim! hayatın içindeki hayatı çözmeye çalış. ve unutma ki, hiç bir şey göründüğü gibi değildir!
umarım buralardan sebep günün birinde madden ve manen yara alıp hayal kırıklığı yaşamazsın. sevgiyle kal...
Sözlük adına böyük gelişme ameliyesi.

Sözlük bir şey kaybetmedi yane. Aksine iyi oldu.

Ay o neydi ölee.

Tövbest.