bugün

homofobiktir.
Güneş ve gündüzden daha iyidir.
iyi niyetli, temiz kalpli bir yazardır... Kalitelidir.
fikiri olduğu tüm konular da bilgi sahibidir, okuyoruz...
4 yıllık sözlük hayatımda gördüğüm en aşağılık başlıklardan birini açmış yazar. terörde ölen insanların ırk ı vatanı yoktur. bugün fransız ölürse yarında türk ölür. kaldı ki fransa havalimanı saldırısında eyfel kulesini türk bayraklarıyla donatmıştı.

umuyorum tez vakitte hakkında kamu davası açılır ve terörizm i desteklemekten içeri alınır.

http://www.uludagsozluk.com/e/33256958/
Evladım gibi sevdiğim yazar kardeşim.
yalnız yazar, şuraya biraz içimi dökeyim. kendimi bildim bileli sessiz sakin içine kapanık bir insanım düz insan tabiri birine en çok bu kadar uyar sanırım utangaçlığın zirvesini gördüm sanırım bunu yavaş yavaş yeniyorum öyle hissediyorum en azından artık insanlarla konuşurken gözlerimi kaçırmıyorum, beni bu hale getiren neydi asla bilemedim biliyordum da unuttum zamanla belki zaten çoğu şeyi unutuyorum. yapmak istediğim ama yapamadıklarım öyle çok ki her zaman beni huzursuz ve mutsuz ediyorlar. çabalarımın boşa çıktığını görmek her dakika biraz daha hevesimi kırıyor hani her şeyden elinizi ayağınızı çekersiniz ya, denersiniz denersiniz fakat hiçbir bok olmaz, sınırındayım...

uzatmıyorum iyi geceler..
kadınları her defasında aşağılayan, kadın düşmanı bir yazar.
bu öfken nedir kardeş yok erkekler kadınlardan üstünmüşte yok höytt dedimi sıraya girmeliymişte...
kuyruk acısı mı var yoksa oğlancı mı çözemedim.*
sanırım kadınları aşağılayan bir yazar. merdanesini alan nickaltına kaymış da ondan şey ettimdi..
Aklı 5 karış havada liseli.
Yobaz ailede büyümenin zorluklarını çekiyor.
2 yıla normale dönmesini umuyorum.
benden bi mesaj alması gereken yazardır efenim.
Çok iyi tanırım. Delikanlı bir yazardır. Sözünün eridir. Varolsun.
Yaklaşık iki saattir sözlükte atını oynatan yazar. Dikkat çekmek için zorluyor fakat başarılı olamıyor ve en sonunda kendi nick altına yazıyor. Ben de çocuklar gülsün diye sosyal sorumluluk projesine destek verip kendisine bir şeyler yazıyorum.
Ara sıra denk geliyordum güzel ve komik şeyler yazıyordu fakat bugün zorlama ironik entryler girme çabası şaşırttı doğrusu. Sebebi neydi ki ?
müthiş bir çifttir , tıpkı çay ve sigara gibidir ; çay bittiğinde nasıl sigara da bitmiş oluyorsa , gece bittiğinde ay da çekip gider .
çaylaklığı bitip geri dönmüş yazardır kendisi, osuruktan bir sebepten 15 gün çaylak atan yönetimin içi rahattır umarım şüphem yok kütük reis rahat bence, bakış açımın değişmesine sebep oldunuz özellikle insanlara saygı konusunda herkes saygıyı hak etmiyormuş.
sade ama güzel bir nicki olan, fakat değişik bir insandır kendisi.
sırf eksi kasmak için girilmiş gibi duran ve asla karması yüksek bir insanın gerçek fikri olamayacak türden entrymsileri var.