bugün

a dinner wiht u denilesi fıstık.
makyajsız hali götüme benzeyen, özenti ergen kitleye hitap eden şarkıcı.
slow şarkıları çok hoşuma giden pop rock sanatçısı.Ayrıca brondy ile sevgililer ve kendisi çok güzel.
(bkz: innocence)
(bkz: I m with you)
(bkz: I will be)
dünyanın en kötü coverını chop suey ile başarmış ablamız.
ilk albümünü 2002'de çıkarmıştır. albümün adı let go. complicated, i'm with you ve skater boy gibi güzel şarkıları var bu albümde.

2004'te under my skin albümünü çıkardı. my happy ending, nobody's home ve don't tell me şarkıları dinlenesi.

2007'de ise the best damn thing albümünü piyasaya sürdü. when you're gone, innocence ve keep holding on şarkıları gayet güzel. hatta bence when you're gone şarkısı, nobody's home ile birlikte en güzel avril lavigne şarkısı.

son albümde tarzını pop'a yaklaştırması bence hiç iyi olmadı. ilk iki albümünde iyi bir çizgi yakalamıştı. fakat girlfriend ve hot gibi şarkıları tarzına hiç uymadı. umarım bunun farkına varır ve bundan sonraki albümde kendi tarzına döner.
yeni albümünde yer vereceği won't let you go isimli şarkısının bir kısmı nete düşmüştür. gayet leziz bir parçaya benziyor dinlediğimiz kadarıyla.

http://www.facebook.com/v...=1504130011896&ref=mf

edit: link ölmüş.
çok güzel dişlere sahip bir bayandır . gerçekten özelliklede köpek dişleri çok güzeldir . ve hatta ağzına dolayısı ilede yüzüne bu duru güzelliği veren şey bu "muhteşem köpek dişleri" dir . vampir dizilerine çok iyi gider bu kız .
her erkeğin hayallerini süsleyen asi,vahşi rockçı güzel..

bağlama çalmaması ve rakı içip, şiş kebep yememesi nedeniyle ülkemizde sadece güzelliiyle yer etmiş görülesi hatun kişidir..
zamanında videolarını bayıla bayıla izleyip,yeri geldiğinde yerin dibine soktugumuz,lisede mütemadiyen her aşık olunan kızın benzetildiği,her şeye rağmen güzel olan insan.
Belirli bir yaşa kadar isyankar erkekimsi kızların bayılarak dinlediği , duvarlarında en az 1 posterinin olduğu, kendisine rocker dendiğinde kafasında gibsınlardan bi denesi kırınılası kız.*
bende dinlerdim ammavelakin bozdu kendisini-pöhsımayli-
poposunda mmwa yazan rockçı bayan. *
gözlerinin güzelliği ile hayranlarını büyüleyen,27 eylül 1984 doğumlu,kısa boylu,punkçı rock yıldızı.
Tam adı Avril Ramona Lavigne olan 1984 Belleville, Ontario, Canada kanada doğumlu şarkıcı. 3 adet albümü ve 16 adet single'ı olan güzel gözlü cana yakın kardeşimiz.
Single ve şarkıları şunlardır.
Single
* Complicated, (2002)
* Sk8er Boi, (2002)
* I'm With You, (2002)
* Losing Grip, (2003)
* Don't Tell Me, (2003)
* My Happy Ending, (2004)
* Nobody's Home, (2004)
* He Wasn't, (2004)
* Knocking Heavens Door, (2004)
* Fall to Pieces, (2005)
* Girlfriend, (2007)
* When you're Gone, (2007)
* Hot (2007)
* The Best Damn Thing, (2008)
* Black Star, (2009)
* Alice, (2010)
Albüm
# Let Go (2002)
# Under My Skin (2004)
# The Best Damn Thing (2007)
"Complicated" şarkısı ve klibi ile ünlü olmuştur.Hem sesi hem de güzelliği ile herkesi büyülemeyi başarmıştır.
4. albümünün kayıtlarının bittiğini açıklamıştır. ayrıca yeni albümden ilk single What The Hell 2 hafta içinde yayınlanacakmış. son olarak yeni albüm genel olarak slowmuş.
(bkz: daha duruyo mu la bu karı)
girlfriend adli parcasi youtube de an itibariyle 137 milyon defadan fazla izlenmistir. bu bir rekor olsa gerek. `http://www.youtube.com/watch?v=Bg59q4puhmg`
Ajdar'ın "Çikita Muz"u 20 milyon kez tıklanan bir dönemdeyiz, onun için herhangi bir videosu 137 milyon kez tıklanmış, yada tıklanmamış, bu onun iyi işler yaptığının ölçütü olamaz.

http://www.youtube.com/watch?v=8c3YRPGppPM

Not: Güzel mi ? Güzel. Ona lafımız olmaz ama biz isterdik ki yaptığı işler güzelliğini gölgeleseydi.
amerikan müzik ödüllerinde yaptığı açıklamayla yeni albümünün mart ayında geleceğini söylemiştir. 1 senedir sürekli bir tarih veriliyor gerçi ama albüm falan yok ortada. ve amerikan müzik ödüllerinden sonra yayınladığı fotoğraflara bakıldığında, hatun yaşlandıkça daha da güzelleşiyor sanki.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150327350175153&set=a.10150327349100153.577420.279328090152&ref=nf#!/photo.php?fbid=10150327350175153&set=a.10150327349100153.577420.279328090152&pid=16085710&id=279328090152
tek kelimeyle mükemmel bir sanatçıdır.Sesi beni çok etkiler.Genellikle kendisine yapılan yorumlar gözlemlediğim kadarıyla giyimiyle,kuşamıyla v.s alakalı.ilk halleri gerçekten çok güzeldi.Ben kendisini sesi için dinlerim.Yaptığı müzik türü tam bana hitap ediyor.Ayrıca Falling down,don't tell me,complicated,imagine,i will never say,keep holding on,who knows... ve daha bir sürü çok sevdiğim parçaya imza atmıştır.Kısaca kötü şarkısı yoktur.
yeni albümü goodbye lullaby'ın 8 mart 2011'de çıkacağını açıklamıştır. Aslında 2010'un sonunda çıkması bekleniyordu fakat bu süre biraz uzadı.
tomorrow parcasını live izledigimde bir kez daha sesine bittigim güzel mi güzel rocker. http://www.youtube.com/wa...ileflash=0&nomobile=1
Gereksiz yere küçük yaşta evlilik yapmış, ardından kısa bir zaman sonra ayrılmış süper sanatçı kızdır.
yeni albüm için 8 mart tarihini vermiştir. ama ilk single önümüzdeki birkaç haftada çıkabilirmiş. kendisi deryck whibley ile olan evliliğini bitirdikten sonra uzun süredir brody jenner ile sevgilidir.
ulan nasıl bir şey bu arkadaş. çocukluk dönemlerimde kalırdın sanıyordum avril ama olmadı. 24 yaşına geldim ama hala seviyorum lan seni gavurun kızı. ne kadar denesem de vazgeçmeyi senden olması. alay ederler benle diye sakladım hep bu aşkı. senin şarkılarını dinleyen ergenleri hep dalgaya aldım bu aşkı bir nebze de olsa bastırabilmek için ama nafile.

evet ben avril 24 yaşında ergenliğini çoktan tamamlamış liseyi bitireli yıllar olmuş bir türk. senden millerce uzakta ama seviyorum lan seni. platonik aşkın da böylesi düşman başına arkadaş.