bugün

entry'ler (19)

şehirli kadın memesi vs köylü kadın memesi

(bkz: hormonlu vs hormonsuz)

atatürk ün savaş sırasında askerlere bira içirmesi

Madem içiyor, içtiriyor şimdikilerde içsin. onlara içme diyen yok. yalnız burda önemli birşey var adam içip, içirerek yönettiği ülkeyi şimdikiler içmeden ayık kafayla yönetemiyorlar.

ülkenin geri kalmasının tek sebebi kemalistlerdir

Eğer bir ülkede dinle korkutup baskı uygulanıyorsa o ülke geri kalır. (bkz: Müslüman ülkeler)
Bu arada Mustafa Kemal olmasa Afganistan'dan farkımız kalmazdı.

yazarların dinlediği parçalar

aero smith - dream on
aero smith - crazy

yürüyen merdivende yürüyen insanlar

Genelde metrolarda görülen durumdur.Sol taraf yürümek isteyenler için yürüyen merdivende boş bırakılır.

(bkz: Mecidiyeköy Metro)
(bkz: Taksim Metro)

en iyi laptop markası

Toshiba diyebiliriz.Taş gibi laptoptur.Nerden mi biliyorum 5 yıldır aynı toshiba laptopu kullanmaktayım.

aşık olunası kadınlar

Her gördüğünde içini kıpır kıpır ettiren kadınlar.

(bkz: Milla Jovovich)

swiss made

swiss made deyince akla swatch saat gelmesi.

tekrar tekrar dinlenebilecek şarkılar

Uaral - Lamentos
Dark tranquillity - Insanity's crescendo
Metallica - To Live Is To Die
Aerosmith - Dream On
Queen - Bo­hemi­an Rhap­sody

isminden utanan insan

Bir kaç örnek;
(bkz: Nadir Verir)
(bkz: Satılmış daldı)
(bkz: Şöhret sıçan)

yaşamak istemeyen birisinin itirafları

Ailesinden maddi, manevi destek görememiştir. Maddi durumu da iyi olmayınca zevk alabileceği bir hayatı olmamıştır. Geleceğe dair bir amacı da yoksa yaşayıp, evlenip çocuklarının da aynı halde büyütmektense yaşamak istememek gayet normaldir.

(bkz: yavuz çetin-yaşamak istemem)

sözlükte bulunan güzel kızlar

olsa da bu başlığa entry girecek kadar salak olmayan kızlardır.

kaybedilen seyi tekrar kazanmak

kaybedilen şeye bağlıdır hepsi tekrar kazanılmaz.

unutursun için yana yana

acaba unutmuş olsan bunu dinlermiydin, kimse unutmuyor bence, herkes uyutuyor acısını...

domalan kadının neresinden tutulacağı sorunsalı

Sen kız olup domalsan nerenden tutulmasını isterdin diye düşün ve orasından tut.

bunalım takılıp ilgi çekmeye çalışan insanlar

Her bunalım takılanı ilgi çekmeye çalıştığını düşünmemek lazım.Eğer bunalım takılıyorsa vardır sebebi...
Bunalımda olmasının çok sebebi olabilir.

-Aile sorunları
-Para sıkıntısı
-Anlaşabileceği arkadaşları olmaması
-insanlara güvenmemesi

örnekler arttırılabilir...

ergen kız ve olgun erkek

Her olgun erkekte para var sanan kızlardır.olgun erkek ise ergen kızları kaçırılmayacak fırsat olarak görür.

avril lavigne

"Complicated" şarkısı ve klibi ile ünlü olmuştur.Hem sesi hem de güzelliği ile herkesi büyülemeyi başarmıştır.

otobüsteki insan profilleri

Yaşlılara yer veremeyen insan : Kısacası ben ve benim gibi kişiler diyebiliriz.Zaten bütün gün işte yoruluyoruz.Çok kalabalık diye bir kaç otobüs veya minübüs geçmiş ama binmeyip,beklemişizdir.Boş bir otobüse bineriz,tam oturup "oh be boş yer buldum" dersiniz. Bir de bakarsanız yaşlı bir teyze dibinizde beklemeye başlar.Kesinlikle yer vermem çünkü ben oturarak yolculuk yapmak için binmişim, kabul etmem. Madem öyle doldurmasınlar o kadar çok otobüsü herkes oturarak gitsin.