bugün

Lan bir uzaylı meteor filan fırlatsın üzerimize yeter.

https://www.mynet.com/avm...st-birakildi-190101161727

--spoiler--
Kayseri'de, H.K. (42) ve kızı D.K. (20), alışveriş merkezinin kapalı otoparkında otomobilin arka koltuğunda yarı çıplak yakalandı. Gözaltına alınan baba H.K., kızının şikayetçi olmaması üzerine çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
--spoiler--
allah bin türlü belanızı versin inşallah. biraz başlık okuyayim da yüzüm gülsün diye geliyorum gördüğümüz haberlere bak. geberin inşallah.
Baba sıfatını kazanamamış sapık diyelim biz buna.
Kayseri??? Konya.. Karabük.. tek ortak noktaları "k" harfi ile başlamaları mı dersiniz?.

Karabük haberleri
https://www.google.com/am...avuz-eden-baba-tutuklandi

Konya için ise;

https://www.google.com/am...si-belli-oldu-haber-91881
Sabah sabah sinirimi bozmayın amk daha yüzümü gözümü yıkamadım sikicem haberinizi.
Mutlu musun imamoğlu?
Muhtemelen sistematik olarak çocukluğundan beri tacize uğruyor bu kız. Ev yetmemiş, adam fanteziye girişmiş. Artık nasıl bir sapkınlıksa.

Bana göre bu adam salınmayıp, olay tamamen araştırılmalı, çocuk (20) rehabilite edilmelidir.

Bu sapıklar her yerde ve benim bir kızım var. Ortalıkta kol gezmelerine göz yumanların yok sanıyorum.

Içim şişti sabah sabah.
Sözün bittiği yer.
muhtemelen kız korkusundan şikayetçi olmamıştır, ama bu şerefsizliğin arkasını bırakmayacaklardır
yani umarım.
olay izmirde olunca genelleme yapmayın da adamın bok yemesi izmirle ne alakası var diyenlerin kayseri vurgusu yaptığı pislik olaydır.
kızı şikayet etmedi diye salıverilmiş. adam zaten gavat ama şu kararı verene ne demeli ? lan kız belki öldürecek diye şikayet etmiyor belki tecavüze uğruyor korkusundan ses çıkartamıyor. bu anasını sattığımın dünyasında "kamu" vicdanı gereği hiç işlem yapilamiyor mu. siyasetçiye yuh desen adamın götünden kan alan adamlar şikayet yok diye sapığı serbest bırakıyor.
'' kızının şikayetçi olmaması ''

işte bu düşündürücü.
işte bir baba kızından tahrik olur diyenlerin girdiği eylem.

Herkes kendine yakışanı yapar. Size yakışan sapkınlık.

Nesli kurutulması gereken oluşumdur.
Helak——- kurudu da.
düşündükçe beyin sarsıntısı geçiriyor insan demek ki bu adam kız daha bebekken düşünmeye başlamıştır bunu belki de doğmadan önce keşke bir kızım olsa da falan, vay arkadaş tüm dünya yok olmuş da biz farkında değiliz.
her iki taraf da razı, zorlama yok, size ne yobazlar. tabii bunu avm de değil evlerinde, hotelde falan halletmeleri gerekirdi o ayrı.
kızın şikayetçi olmaması çok ilginç. o kızın bi de annesi vardır mutlaka, acaba o ne demiştir?...akrabaları vardır- acaba onlar ne demiştir?...bazı aileler iyice zıvanadan çıkmış demek ki...
sahte bir haber gibi mynet ten başka yerde görmedim. bu millet bu sahte haberleri yutmaz. bırakın artık milleti provake etmeyi.
Bugün de başkaları adına utandık!!! Her geçen gün tecavüz ve sapkınlık olayları daha da boyut değiştirerek artıyor. Allah sonumuzu hayır etsin.
https://www.haberturk.com...avuz-eden-baba-tutuklandi

şu yukarıdaki yazarın paylaştığı karabük haberi resmen kanımı dondurdu nasıl bir insan böyle bişey yapabilir aklım almıyor. sen öz kızına yıllarca tecavüz et bu tecavüzden doğan erkek çocuğu evlatlık verip kız çocuğa da tecavüz et. bu yaratıklar hapiste paşa paşa yatmamalı orta çağ cezaları verilip cayır cayır yakılmalı bunlar.
Elin gavuru kadar olamadık.
Hatırlar mısınız?
Avusturya'da Josef fritzl vakasını, babaya ömür boyu hapis cezası verilmişti.
Üstelik sapığın fotoğrafları olay kamuoyuna açık biçimde yansıtılmıştır.
Biz ise bu şerefsizlerin resimlerini adlarını gizliyoruz. Olayı adeta kapatıp toplumu bilinçlendirmek olayı ifşa etmek yerine örtüyoruz.
Yetmiyor serbest bırakıyoruz.

O zaman insanın aklına gelen soru; kız 20 yaşında ve birden babası ile arabanın arka koltuğunda sevişmek istiyor.
Adam da babalık görevini yapıyor.
Kızın da yaşı tutuyor.
Zina sadece boşanmada suç kusur olarak yer alıyor.
Cinsel ilişki durumunda şikayet yoksa ve kişiler reşit ise ceza ehliyeti yoktur.
Burada kızın annesi sadece boşanma amacıyla yapılan zinaya şikâyet boşanma gerekçesi olarak sunabilir.

Zaten ensest ilişki bizde ceza olarak tanımlanmamış.
Sadece yakın akraba ile cinsel ilişki (hısım ile cinsel ilişki) diye geçiştirilmiş.
Komik olan ise amcaoğlu, Dayıoğlu, hala kızı, teyze kızı ile evlenen ve en rezili yengesi ile evlenen bir toplumda böyle hısım ile cinsel ilişki diye ceza olması.

Muâllâk tanımlar ile geçiştirilen bu yakın akraba cinsel ilişki suçu bir imam veya belediye nikahı ile devlet ensest ilişkiye izin veriyor.
Bir de koynuna aldığınız akraba (aile içi-dışı kan bağı olan) yaşı tutuyor ve şikâyetçi olmuyorsa mahkeme serbest bırakıyor ki burada mahkemeleri kararları eleştirmek haksızlık olur.

Ensest ilişki tanımlanmamış.
Bu ensest ilişki de bulunan kişiler yakın akraba tanımı ile muâllâk bir ifadeyle tarif edilmiş ve evlilik izni ile bu suç olmaktan çıkmıştır.
Eğer ensest ilişki de bulunduğunuz kişi TCK m 102-103-104 kapsamı dışında (erişkin olmak, saldırı şiddet tecavüz istismar vb olmaması) gibi durumlarda ise ve şikayet yoksa kişilere (kadın-erkek) cezai hukukî işlem uygulanamaz.

Yasa koyucular acil olarak ensest ilişkiyi tanımlanmalı.
Kan (aile) akrabalık bağı ensest ilişkinin tarifi için yeterlidir.
Avrupa'da hatırı sayılır engelli (beden ve zihin olarak) insan sayımız da var ki bu rezaletler ile bu konuyu bile konuşamıyoruz.
Ensest ne demek yıllar önce trt de izlediğim csi dizisinde öğrenmiştim ilk. Daha doğrusu kelimeyi değil de olayı, çocuktum böyle bir iğrençliği hayal edemezdim ki.

Kanım donmuştu, adam kızına tecavüz ediyor, o tecavüzden doğan kızına da aynısını yapıyordu. Demek bizim memlekette gerçek olmuş bu olay.

Yıllar sonra üniversiteye başladığımda babamın hiç sevmediğim gerizekalı arkadaşlarıyla bir ortamdayken buna benzer bir muhabbet açıldı. işte insan kendi kızına şevhet duyamaz, erekte olamaz filan kendi aralarında geveliyorlar. Şimdi farkettim ensest kelimesini hala bilmiyormuşum o zaman. Adamlara bu tarz olayların olduğunu anlatmaya çalıştım ama ne toyluğum ne cahilliğim kaldı. Ben miydim onlar mıydı cahil bilmiyorum. Keşke cahil kalsaydım, kalsaydık.
islam hukukunda bunun cezası katledilmektir. Hani nerede? Kim uygulayacak? Kim yapacak? Akp mi? Mhp mi? Yoksa chp mi? Yok bunu hiçbiri yapamaz. Siyasiler hukukçular aydınlar bi kere karşı gelirler. Veya Bu suçtan dolayı bu adam idam edilse ab ve diğerlerinin tepkisinden yapamaz bizim korkak beceriksiz siyasetçilerimiz. toplumun içinde öyle kangren olmuş yaralar var ki. Hep örtbas. Kızıyoruz bazen ama Basın olmasa kimsenin haberi bile olmayacak emin olun.

Peki bu fiiliyatın lut kavminin yaptığından ne farkı var. Halbuki onlar ibnelik yaptılar diye helak oldular. Ya bunu yapsalardı?? insanlar zannediyorlar ki suçlar cezasız kalır. Hayır. Kalmaz. Suçun suçluların gerçek cezasının uygulanmadığı Ülkemizi maalesef çok büyük çetin zorlu ve imtihanlı günler bekliyor önümüzde.
Birisi koca bir ateş topu atsın da kurtulalım artık. Hakikaten bu nedir? Ne yapmamız gerekiyor şimdi toplanıp gerçekten başka bir gezegene gidelim, zira bu kadar iğrenç ötesi şeyleri okumaktan, şahit olmaktan yoruldum. Şimdi tam bu noktada aile içi ilişkilerin analiz edilmesi, ensest denilen kavramın ne kadar kötü olduğunun idrak edilmesi gerekiyor. Bir kaç ay önce Büşra Sanay adlı gazeteci/yazarın Türkiye'de Ensest Gerçeği- Kardeşini Doğurmak adlı kitabını okumuştum. Yaşadığım derin travmayı size anlatamam, günlerce boş tavana bakmıştım. Nasıl olur diye kafayı yeme raddesine geldiğimi bilirim. Bu yüzden bu olayları böyle normalleştirmememiz gerekiyor. Üzerine konuşulmalı, çözümler üretilmeli ve gönüllü gönülsüz fark etmeden yaşanan aile içi bu tarz ilişkilerde psikanaliz ve antropoloji açısından değerlendirilme yapılmalıdır kanımca. Çünkü biz bu haberleri okumaktan, bu hikayeleri dinlemekten gerçekten yorulduk.
Hukuken suç değilmiş.

Vay be oldu olacak evlendirin.

Kızına bu gözle bakan bok, kimbilir diğer insanlara nasıl bakıyordur.
böyle iğrenç haberleri niye paylaşipta insanlarin midesini bulandiriyorsunuz. bunuda ben anlamiyorum. iğrenç şeyleri konuşmayi niye seviyoruz.