bugün

en berbat gsm operatorudur kendileri. 1 saattir hatlar kesik.
bunca yıllık turkcell müşterisi olarak bıkıp en sonunda geçeceğim operatör. daha geçmeden kıyakları başladı. o derece harikalar. numara taşıyınca sim kart veriyorlarmış al bundan sonra bunu kullan diye. nano için kestirmem gerekiyor dedim tabi dedi aldı gittiler.* neyse efendim döndü getirdiler, dedim borcumuz ne kadar? estafurullah bizden olsun dediler.

daha geçmeden bir hediyeler bir iltimas. şimdiden ısındım. ayrıca tüm turkcell abonesi dostlara, sözlük yazarlarına sesleniyorum. parayla rezil olmaya bir son verin artık. ulan ne rahatça konuşabiliyoruz ne internet. anca sms. sıçtığımın operatörü.
turkcell'den kendilerine geçtiğim operatördür. geçerken hiç bir ücret ödemedim ve mini sim kartı verdiler; gereken tek belge hat kime aitse ona ait kimlik bilgileri. bu gece 01:50'de hattımın artık avea olacağına dair mesaj geldikten sonra rahatladım. cuma başvurmuştum bugün salı. kampanyalarına baktım. atacağım ilk üç mesaj MO -> 6363, KAYIT -> 1111, YENIDATA -> 5555 şeklinde olacak. haydi hayırlısı.
en büyük pişmanlığımdır.
ucuz etin yahnisi bol olur misali olan operatör. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum çekmez dediğiniz yerlerde çekiyor mutlak çekmesi gereken merkezi yerlerde çekmiyor. gerek çekim kalitesi gerek müşteri hizmetleri olsun tam bir rezillik. 5-10 lira fazla verin ama kaliteli hizmet alın.
cins operatör. en azından vodafonedan iyi.
bir ara kullandığım, ucuz mu değil mi anlamadığım, nerede çektiği belli olmayan operatör.
turkcelle göre daha ucuz ama bazen en pahalısından daha kazıklayıcı olabiliyor. çekim gücü deseniz, gerçekten belli değil; bazen dağın başında çekiyor, şehrin merkezinde 1 saat çekmiyor.
iki şirketin birleşimiyle oluşan GSM operatörüdür.
Bu aralar müşteri hizmetleri kalitesini fazlaca artırmıştır. Son zamanlarda 3G'de sinyal alamıyorum dediğinizde adresi, apartman numarasını alıp 7 gün sonra baz istasyonunu diken bir evrimleşme sürecine girip rekabet ortamını kızıştırmıştır.
Ülker tarafından satın alındığı söylenmekte.

kaynak: http://ankaraport.net/hab...-aveanin-otagi-oldu_.html

Ülker, hisselerinin %20'lik kısmını satarak sıcak para sağlamış; http://ekonomi.milliyet.c...detay/1772659/default.htm
Taahutum bittiginden bu yana 5 ay gecmisti. Herkes %25 %50 indirimleri alirken bende sabrettim bekledim. Şu son 3 gun icinde avea destek twitter a ve avea nın sitesine telefonumun cekmedigine ve hatti tasiyacagima dair mesajlar atmistim. Dün aradilar nerede telefonun cekmedigini sorup adresimi aldilar, az oncede bayan aradi %50 indirimle 35 tl lik faturamin 17.5 tl olacagini soyledi. Bende keyifle kabul ettim.
işini gayet iyi yapan operatör. konuşmak için erken mi bilmiyorum, cuma sabahı itibariyle 12 yıllık turkcell hattımı aveaya taşıdım. burdaki herkes internet yavaş demiş fakat ben turkcell.e göre hızlı buldum. aynı cihazla internete aveada daha hızlı giriyodum.

super üçlü paket diye bişey var, 28 TL.ye 1 gb internet 500 dakka ve yamulmuyorsam 1000 sms veriyor. ee daha ne olsun. bunun üçte birine turkcellde 40 TL bayılıyorum. hem 40 TL ver hem bunun üçte biri hizmet al. şimdilik aramız iyi aveayla.

haa unutmadam, bahsettiğim tarife faturasız tarife. fatura derdi de bitti amk.
her kampanyayı yapıp ucuz gözüküp bir şeyi unutan gsm şirketi. çekmiyorsunuz amk çekmiyor. evet.
O kadar interneti yavaş dediler ama ben gayyet memnunum . Şuanlık bir sorun yok , evde bir çizgi çekiyor o ayrı bir durum . *
3g'si gayet hızlı olan operatör.
beş para etmez operatör. fizy den müzik dinlersin 2sn bi donar o derece...

100m'de bi çekmemezlik yapabilin operatör.
Haklılığımı ispat etmeme rağmen, yaptığım ufak bir yanlışlığımla tek seferde bana 700 tl sokan vatan haini firma. Para bu kadar kolay kazanılmamalı.
son üç gündür bursa fatih sultan mehmet bulvarında 3g çekim kalitesi yerlerde olan operatördür. sürekli gidip geliyor, çekmiyor. ulan fsm deyiz yahu burada da çekmezse nerede çekecek bu şebeke?
Bulunduğum yerde çekim kalitesi gayet yeterli olan operatör. ayrıca Her yöne 500 dakika her yöne 5000 sms ve 1 gb interneti 28 tl olan başka operatör olmadığı için bana göre en ekonomik operatör. Vodafone'dan geçtim gayet memnunum.
gayet memnun olduğum operatör. 28 liraya ekmek su her şeyimi veriyorlar. yalnız 1 gb çok çabuk bitti onu çözemedim. youtube'da 20 dakikalık video falan izleyince oldu sanırım.
Faturalı s.e.ç. Tarifelerinde 10 tl karşılığında sınırsız internet hizmeti veren operatör.
Ucuz olması nedeniyle cazip fakat belirgin derecede kalite problemi olan operatör.
minimum tl yükleme tutarını 11 lira yapmıştır.
yıkılan paketle bin dakikami nasıl olup tuketsem diye dusundugum operator yalnızlığımi kat be kat arttiriyor mübarek. arayacak kimsem yok.
Bok gibi firma nerden bulaştım amk.
3 büyük operatörden en kötü olanı. müşteri hizmetleri tam bir fiyasko. tarife değişikliği için beni 3 kez arama mecburiyetinde bıraktılar. her biri farklı şeyler söylüyor zira. işimi hallettim ancak dakikalarca konuşup dakikalarımı çaldılar. ama yanlarına kalmayacak bu. bu sorumsuzluğun bedelini ödeteceğim!