bugün

yaptığı kampanyalarla ergenlerin favorisi olmuş gsm operatörü.
doğru düzgün çekmeyen geçtiğime pişman olduğum operatördür.
yakında, turkcell ve vodafoneun peşinden " bağımsız kuruluşların testleri sonucunda aveanin 3g si amerikanın 2g sinden 4,9 kat hızlı çıktı! mutluyuz gururluyuz!" şeklinde bir reklam ile karşımıza çıkması muhtemel olan, doğru düzgün çekmeyen operatör.
Kesinlikle turkcell ve vodafone'nun gölgesinde kalmış doğru düzgün Çekmeyen bir operatör
ucuz olduğu kadar çekim gücü çok zayıf olan aycell ile arianın birlişimi olan gsm operatörü.
istanbulun göbeğinde bodrum kata azcık ınme teşebbüsünde bulundugunuzda bile çekmeyen, "Reklam değil rakam" Sloganı ile kendını komık duruma dusuren, her rekalamı cıktıgında sovulesi gsm operatörü.
1000 dak her yöne 1000 dak sabit hatlara sadece 19 tl ödediğim süper operatördür. çekme problemi filan olmayan operatördür aynı zamanda, nerde yaşıyorsunuz .ına koyim.
her yöne 500 dakika + 5000 sms + sınırsız internete 20 tl isteyen operatör.

edittt: adamlar tarife yapmış neyini eksiliyosun seni çılgın. *
Facebook'un yeni kullanım koşullarıyla ilgili
dönen geyiğe istinaden; tarafımıza ait her
türlü paket, tarife, cihaz, kampanya ile ilgili
görseli, videoyu, içeriği gönlünüzce ve
fütursuzca paylaşabileceğinizi beyan ederiz.
Ne de olsa tüm o avantajlı tekliflerimizin
hepsi zaten sizin için. Siz paylaşmayacaksınız
da kim paylaşacak? (Beğenenler
Konvansiyonu uyarınca)
Bu yazıyı kopyalayıp Facebook duvarınıza
yapıştırın. Yapıştırın ki hem Facebook'la ilgili
bu haberin gerçek olmadığını hem de
Avea'nın eğlenceli ve avantajlı dünyasını
herkes bilsin. Bilemeyenler de öğrensin. (UCC
1 1-308-308 1-103 ve Roma Dondurmacısı
Yönetmeliği)

vazgeçilmez operatörlerden bir tanesi. iyiki varsın.
vasatın ötesinde olan opetatör. insanı sakinken bile sinirlendiren müşteri hizmetleri temsilcilerine sahip. daha yeni yüklenen dakikalarımın çeyreği hiç kullanmadan nasılda yitip gidiyor. pehh. saçmalığa bak. sonra yok yanlışlık olmuş yok bilmem ne diyorsunuz. ben bunu farketmesem hakkımı yiyecektiniz di mi yamyamlar.

ha birde 1 saat 10 saniye sonra telefon kapanıyor. onuda anlamadım. bütün saçmalıklar bu operatörde.
cep telefonuma her gün en az 5 reklam mesajı gelmesinin nedeni operatör.

herhangi bir gruba üye olsam, bilgisunara falan girsem gam yemeyeceğim.
tabletimde sadece interneti için kullandığım operatör. 1 GB' ı 15 TL' ye veriyorlar. Turkcell net 30 TL istiyor, vodafone' da ne alakaysa bana 3g modem vermeye çalışıyor. Hepsinin kafası karışmış.
an itibarı ile müşterilerin telefon konuşma dakika oranı, en yüksek olan gsm şirketidir ama maalesef sitesinden illuminati simgesi tek göz gördüm..

en son ki kampanyası 19 tl faturasız heterojen yöne 500 dakika , 1000 sms , 1024 yani 1 gb internet.. sonra kotaları doldu ve interneti çok azalttılar.

annem de geçti. şimdi maşallah rahat rahat konuşuyoruz.. hem de faturasız..

yeni kampanyalarına genelde mevcut müşterilerini almayan firma. -" durun sizi oluyoruz. mızıkçılık yapmayın bakalım" demek istiyordur..

eskiden aria idi. amblemi yeşil gibi bir renkti . o renkte olmalıydı bence. sonra türkiye den çekiliriz falan dedi o zaman ki ıtalyan tim sahibi.

tayyip başbakan maalesef türk devletinin gsm i aycell i aria ya verdi. tartışılabilir ama ben milli ekonomiyi hantal olmadığı sürece seviyorum..

aria ilk zamanlarda, ilk müşterilerine kıyak fatura uyguluyordu..

aria telefon numaranız aynı kalıp başı 554 falan olan numara veriyordu. ilk zaman 555 le başlıyordu aria ..

ilk müşteri temsilcisi araması bedava gsm şirketi diye biliyorum.. çok iyiydi ya..

iki hattım vardı o zamanda..

gsm şirketlerinin dünya da bir anlaşmaya gitmelerini bekliyoruz. dolaşım rahat olurdu...

fatura konusunda güvenilmeyecek durumlar olmuştur, sanal ortam gibi telefon da gerçi.. faturaya dikkat etmek gerekir, geçirirler genelde efendim.
sabah saatlerinde arayıp ödenmemiş faturanızdan dolayı, adınıza kayıtlı kredi kartı numarasını ve güvenlik kodunu kendisine vermenizde direten operatörlerin bulunduğu gsm firması.
Bu sabah bir bayan 5554441500 numarasından arayıp, 3g jet modemimin faturası ödenmemiş olduğu için kullanıma kapandığını ve kimlik bilgilerimi varip ödeme yapılmayan ayları ve borç tutarını ilettikten sonra ödeme yapmam gerektiğini söyledi. internetten hemen ödeme yapıyorum dedim. ısrarla kendisinin telefondan ödeme alabileceğini belirtti tamam dedim kart numarası ve güvenlik kodunu kendisine vermemi istedi reddedince bozuk bir sesle ödeme yapmazsanız şunlar şunlar olur dedi ve kapattı.sabah sabah aklıma takıldı ve numaranın kendilerine ait olup olmadığını doğrulatmak için bir müşteri temsilcisine de yarım saat boyunca bağlanamadım ve vazgeçtim. şimdi kafama takılan sorular
1- bildiğim kadarıyla bu ödeme sistemleri santrale bağlanarak telefondan kart bilgilerinin girilmesiyle otomatik olarak hallediliyor güvenli olarak, avea böyle bir sistemi kullanamayacak ve operatöre kart bilgilerini verecek kadar enayi olmamızı umacak bir firma mı?
2- bu 5554441500 numarası dolandırıcılar tarafından kullanılıyorsa bu kadar kurumsal ve büyük olduğunu iddia eden firma kendi operatör numarasını farklı bir kodla nasıl 3. şahıslara satabiliyor ve bu şahıslar nasıl hiçbir yerde kullanılmayan jet modem hattımın bilgilerine erişebiliyor?

bir telekom firması daha kendinden hızla soğutmayı başarıyor. tebrikler avea
hiçbir zaman sabit faturanızı ödeyemediğiniz gsm operatörü..

Neyse ki kurtulduk..
ankara'da bir çok noktada çekmeyen adamı deli eden operatör, sınırsız internet için katlanıyorum yoksa bir dakika katlanmam.
iphone 5 reklamıyla güldüren firma.
okan bayulgen in sesiyle "parmağınız bir ucundan bir ucuna rahatça gidebiliyor.sizce bu bir tesadüf mü?" diyor... o anda aklımıza gelen ise. demek ki allah var hadi ateistler bunu da açıklayın demek oluyor elbette.
uzun yıllardır kullandığım ancak son zamanlarda mesajlarda ciddi sıkıntılar yaratan operatör. bol konuşmalı tarifeleri de olmasa çekilecek dert değil.
ankaradaki birimlerinde, iphone 5 olmayan enterasan firma. 14 aralık tarihi nedir o zaman ?
bugün müşterilerine 23:59a kadar operatör içi ücretsiz konuşma hakkı tanımış şirket.
an itibariyle online işlemler butonu çalışmamaktadır. sinir bozucudur.
hayırsever operatör. az önce bir arkadaşım; köydeyim internet lazım acil dedi. 500 mb net için bakiyesini tamamladılar. vay anasını.
sözde kampsama alanı 9 kat artmış nereye armış sıfırla dokuz çarp yine sıfır .
turkcell ve vodafone'nun hayli gerisinde kalmış, ana ortağı türk telekom'un desteği ile ayakta kalmaya çalışan operator. Devamlı yonetim değişikliklerinden dolayı bir türlü beklenen atılımını gerceklestiremedi. türk telekom uygun müşteri bulsa hemen satar diye düşünüyorum.
aycell ile birleşmeden önce daha iyi rüzgar yakalamıştı ama piyasa 4 gsm operatorunu kaldıramadığı için birleşmek zorunda kaldılar.
ankarada hiçbir yerde iphone 5 bulunamıyor konulu atılan bir epostaya kopyala yapıştır ile cevap verecekbir zihniyete sahip firmadır. düşük kalite düşük fiyat konumundadır zihinlerde.