bugün

iletişimim imkansız hali.
yahu evin içinde çekmiyor ya.
sıcakların gelmesiyle çekilemeyen ve çekmeyen operatördür .
sms tarifesi olmasa asla katlanamayacağım gsm operatörü.
artık en merkeze yakın yerlerde bile çekmeyen operatördür.
nokia n82 telefonumun navigasyonunu açmak istediğimde telefonda donma yapan operatör telefonunuz da lira yokken navigasyonu açmaya kalkarsanız telefonunuz kitlenebilir dikkat.
mesajları iletme konusunda son derece başarılı operatör. mesajı gönderiyorsun 1 gün sonra iletiliyor ve bir gün sonra da cevabını alıyorsun. peki ne oluyor? 11000 sms'ini tasarruflu kullanmış oluyorsun.
mobil öğrencisiyle 1000 dk konuşma süresini ayrıca artı olarak 10 dksı 50 kuruş olan amaaa mesajları bazen geç gidebilen operatördür.
ucuzuz biz, öğrenci severiz biz deyip geçiren operatör.
kaliteni öperim senin.
ya arkadaslar 3 yildir avea kullaniyorum ve yorumlarinizi okuyunca hayrete dusuyorum. 3 yildir bir gun bile ne zemin katta ne kirsal kesimde nede baska biyerde ne cekim sorunuyla karsilastim nede msj sorunuyla gayet memnunum .
telefondan modem bağlantı ile 6mb indirmeyi gördüğüm operatör. hayretler içerisindeyim. avea lan bir de.
yarın saat 15.00'a kadar 100mb internet paketinde turkcell'e rakip olabilecek bir kampanya yapsa dedigim operatorun ta kendisidir.
fenerbahçe'nin şikeden güme gitmesinin sebebi olan gsm şirketi. nasıl mı?

sezon başında fenerli futbolculara ve yöneticilere "sezon boyu bedava konuşma" kampanyası jesti yaparak futbolcuların ve yöneticilerin sezon boyunca sağı solu aramalarına sebep olmuştur. ee tabi türk polisi de boş durmuyor.
(bkz: avea müşteri hizmetleri/#12341992)
aboneleri gün içinde herhangi bir gerçek insandan mesaj aldığında, o günlerde abuk bilgi mesajları atmayan, öte yandan bu gerçek mesajlar son bulduğunda tekrar kaldığı yerden bilgi mesajları atmaya devam eden enteresan operatör. bizi mi düşünüyor acaba, "yav yazıktır, çocuğa hiç mesaj gönderen yok, bari bir iki biz atalım da en azından mesaj sesine heyecanlansın"mı diyor, ne işsin sen avea?
tarifem bittiği için 80 TL'lik faturama 110 tele vergi alan kuruluş.

Kullanım Ücretleri Tutar (TL)
Yurtiçi Telefon 79,17
Yurtiçi SMS Gönderme ,57
indirimler Tutar (TL)
%20Ücret indirimi12ayTaahhütlü -12,45
Nokia2730 Aylık Tarife ind. -4,66
Diğer Ücretler Tutar (TL)
Nokia 2730 Cihaz Taksit 10,67
Aylık Ücret 62,24
Devlete Ödenen Vergiler ve Benzeri Yükümlülükler Tutar (TL)
Özel iletişim Vergisi (%25) 31,22
Katma Değer Vergisi (%18) 22,47
Telsiz Kullanma Ücreti 1,1
Toplam Tutar 190,25
Bireysel Fat. HeryöneÖzgürlük
< 1 >
dandiğin dandiği bir gsm operatörü. hala niye insanlar avea kullanıyor anlamam.
insana geçirmeyen operatör.
ilk 5000 mesaj uygulamasından sonra nedense hala kullandığım operatör. memnun muyum? hayır. ama nedense 5000 in verdiği o ilk huzuru unutamıyorum sözlük, onu terk edemiyorum.
5000 den önce:
slm nbr yrn nreye gdyrz bıdı bıdı bıdı
5000 den sonra:
s
e
l
a
m

edit: acısını çıkartmak için her mesaja bir harf uygulaması yeani.
fiyat olarak iyi kalite olarak ise vasatın altındadır.
"19 TL'lik Genç Paket- Numara Taşıma ile Gelen Gençlere Özel" isimli kampanyası tercih edilebilir ancak bunu yaparken konuşma kalitesi ve diğer faktörleri de* göz önünde bulundurmak gerek.

kampanya detayı:http://www.avea.com.tr/tr...kampanyalar.aveali.fatura
35 liraya 1000 dakika 1000 sms ile koparan operatördür.
fenerbahçe kulübüyle sponsorluk anlaşmasını iptal etme kararı almıştır.
turkcell hatıma ..bize geçin bakın böyle böyle kampanyalarımız var diye mesaj atan operatör.
Çekim gücü götüm gibi olan operatör.

iyi mi kötü mü değerlendirmesi size kalmış artık.
Ayrıca Fenerbahçe spor kulübüyle olan sponsorluk anlaşmasını iptal etmemiş, gidişata göre değerlendireceklerini söylemiş operatördür.

Bazılarının götünden uydurma gücü çekim gücünden de fazla
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar