bugün

an itibariyle mağdur kalışım ve müşteri temsilcisi mağduriyetimi giderememesi ve mağduriyetimi bir kar gibi görerek hiç de oralı olmamaları. ben bu yaşadığım olaylar yüzünden 7 yıldır sempatiyle tüm olumsuz yönlerini göğüsleyen ve görmeyen ben bu gsm operatörümü sabah olduğunda değiştiricem; avea sempatizanlarına duyurulur, çünkü hata yapmayın gerçekten affetmiyor giydiriyorlar. paranoya oldum ben neden hata yaptım da bu insanlara, yani avea bayisinde çalışan insanlarla müşteri hizmetlerinde çalışan insanlara güvendim. ve ikisinin arasındaki iletişimsizlikten ötürü mağdur olduğumuda bir türlü ispatlayamadığım için. bu şekilde kazanılan paraların haram olduğunu bildirir saygılarımı avea kullanıcılarına sunarım, avea şirketine değil...
hırsızsınız... vatanı satar gibi satıyorsunuz müşterinizi... amaç para kazanmak olmalı para aşırmak değil. ben avea da her değişiklik yaptığımda illa birşey bulup geçiren firma olarak ilan ediyorum. o kadar çok fatura ödedimki sırf bu imza sürküleri yüzünden. ve hükümetin de çıkıpta bu hırsızlara bir yaptırım getirdiği yok. onlarıda kınıyorum. ve avea gsm şirketine hırsızlıkla ithaf ediyorum hırsızsınız siz. müşteri haksız kaldığı an düzeltme yerine hırsızlık yapan cebimde üç kuruş olmayan işsizken bütün paramı bu hırsızlara verdiğim ve durup değişik işler cıkartan firmaya verdiğim için çok üzgünüm... ve mağduriyetimi siz okurlarla paylaşırken ne kadar canımı yaktıklarını hissetmenizi istedim.
yaptığım ufak hata yüzünden beni mağdur eden hırsız firma...
internette, telefonda, ve resmi bayisinin anlattıklarına güvenilmeyen yeni güvenilir bir ortam hazırlaması gereken firma mesela ben cami avlusuna danışma kurmalarını tavsiye ediyorum belki o zaman güvenebilirim dedikleri şeylere...
kardeşimiz an itibariyle aslında bütün hatların kazıkçı olduğunu anlamıştır. dumanla haberleşecektir. *
Benimde icinde bulundugumdur.
efendim musteri hizmetlerini arayarak avea woopsa gectim. 25 tl lik kontor yukledim. ard arda mesajlar geldi sonunda guzel bir paket geldi diyerek actim mesaji. ne goreyim! 25 tl lik degil 15 tl lik boktan bir pakete gecirmisler. musteri hizmetlerini aradim ariza kaydi biraktilar. aradan 2 saat gecti ve numara engelleme servisi aboneliginiz basladi diye bir mesaj geldi. bundanda boktan bir ucret kestiler. aradim iptal ettiler yani orta yerden birsuru param haram oldu. en gec 48 saat icinde duzelir dediler. simdi korkuyorum o aldiklari boktan paralari tekrar isterlerse? hayirlisi sozluk...
edit:sonunda duzelttiler.
toplansalar tüm türkiyeyi yıkabilecek topluluk.
hay verdiğim taahhüte tüküreyim. bir hat şehrin göbeğinde sokakta yürürken nasıl olurda bir çekip bir çekmez.
avea bayisinden bilgi alarak kampanya tarife veya paket değiştiren kişilerdir. ben sizin yerinizde olsam internet sitesinden tüm detayları incelerim sonra kimliğimle bayiye gider ve işlemi yaptırırım zira prim usülü ile çalışanlara güven olmuyor.
dahil olduğum grup. 529 liralık fatura tutarını ödemiyorum diye insan icraya vermeye çalışır mı ya? .*
yıllardır kullanırım tek bı sorun olmadı vodafone cekmedıgı yerde full çekiyo.
Yakınımın mağdur olduğu durum dönem borcu nedir ya sözleşmede sizin bilmediğiniz maddeler var nedir ya? Ayıp ya.
Avea öğrenci hattı (fakir)
vodafone dolandırıcı, hırsız hattı
Turkcell zengin hattı.
Şöyle bir şey olabilir.
görsel
hemen vodafona geçmesi gerekenlerdir.
Nedense gayet memnunum, uygun tarifeleri olan hat.
internet hızından, sürekli yüksek gelen faturalardan bıkan insan topluluğu. Ve malesef ben de dahilim.
2012 yılından beridir kullanırım. ilk yılı gayet iyiydi. geri kalan zamanlarda ne çekiyor, ne interneti hızlı. hiçbir cacık olmaz.
Benimdir. Telekomun piçliginin ardindan avea mobil 2gb netiyle lol oynamaya basladim. Baslarda bir sknti yokken bugun ping 12 bin oldu. Arkaplanda bisey olmamasina ragmen.