bugün

3. maçında yüzde yüzlük performans beklenen stoper. daha yeni gelmiştir, uyum sürecinden geçmektedir, iyi bir stoper olduğu bilinen bir gerçektir. biraz sabredin, gelir gelmez saldırmayın adama.
dünyanın en iyi stoperlerinden 4lü savunma kursan da o takım savunmayı 4 kişiye bıraktığında her türlü gol yer. bunlar kadar saçmalamaz ama yine de kolay gol yer. ortasahadan ve özellikle göbekten yardım alamadılar bugün dany'yle. rakibin de allahı var kanatları makina gibiydi. callejon ve insigne savunmanın üzerine gelerek defans bloğunu dağıtmayı başardılar pek çok atakta. ama şu var, gerek dany gerek chedjou galatasaray'ın oynadığı futbol için en ideal stoperler. 2 senedir galatasaray gömülü defan oynamadı. savunmayı hep önde kurdu. hızlı ve sezgileri kuvvetli savunmacılarla olacak iş bu. ikisinde de bu özellikler var. öncelikle uyum sürecini atlatsın, sonra da takım savunması biraz otursun kalitesini gösterecektir. özellikle melo ve selçu alan kapatma konusunda savunma dörtlüsüne yardım etmezlerse bu takım kevgire döner. ama umutluyum.
zor maçlarda tökezleyeceğe benzer. gs'nin siyahi stoper merakı başına iş açacak.
aslen aurelio kendi chedjou.
alışma sürecindeki oyuncu. elbet gelecektir kendine kalitesini tartışana götümle bile gülmem..
Fıstık gibi adam
(bkz: kaju)
rigobert song Galatasaray daki ilk maçında iyi oynadığı için aynı performansı göstermesi beklenen adam. bir kere song ingiltere, almanya ve fransa gibi üstdüzey ligler görmüş, dünya tarihinin en büyük stoperlerinden biridir, burası tartışma götürmez. ancak her stoperin böyle oynamak zorunda olması gibi bir durum sözkonusu değildir. 2 senedir ligin en iyi savunmasını yapan Galatasaray da uzun sürmeyecek bir uyum döneminden sonra nokta transfer olduğunu gösterecektir. heyecana gerek yok.
semih ile uyumu merak ettiren galatasarayın yeni transferi. Uyum iyi sağlanırsa Felipe Melo ile birlikte çok sağlam bir defans hattı oluşturabileceğimize inanıyorum.
dany'nin bozduğu oyuncu. semih'le beraber oynarsa daha iyi olacağından eminim.
semih kaya ile çok güzel işler başaracaklar.
bir popescu yada bir bülent değildir. lider özellikli bir oyuncu değil bu yüzden bütün yükü omuzlanmak zorunda kalan dany çok hata yapmaktadır. buraya yazıyorum sezon arası bu galatasaray defansın ortasına bir adam daha aramaya başlar.
dany'den bir artısı yoktur.
semihle beraber oynarsa yüzde yüzünü verecektir.
Ritimini bulmaya basladi. Sezon icinde degeri cok daha iyi anlasilacaktir.
herhalde bizim ceza sahasının az ilerisinden çapraz bir pas atmıştı amrabat'ın ayağına 50 -60 metre mesafeden.topla arası gerçekten iyi bir stoper. semih'le uyumu da gayet iyiydi. büyük ihtimal ilk 11'in ideal stoper ikilisinde yer alacak semih'le beraber.
semihle uyumlu olacak oyuncumuzdur. geleli kaç gün oldu lan daha adam kötü diyoruz? yavaş yavaş form tutuyor işte. geçen sene fransanın en iyi defansı seçilmiş bizde de form tutacak gibi duruyor.
Başta tereddüt etsem de, bugün boş stoper olmadığını gösterdi. Olacak olacak.
Yanina semihi koyunca super oynadi.
dün Arsenal fc maçında diğer maçlarına nazaran çok daha iyi oynamış olan stoper. semih ile beraber daha da iyi olacağına ben de inanıyorum, ki birlikte oynadıkları dakikalarda bunu başarabileceklerini gösterdiler.

sezonun ortalarına gelindiğinde kasapı defansın tandemine koyan takımın zırlama seslerini duyabiliriz hep beraber ama önce süper kupa finali var.

zöge: eksileyince adam daha iyi oldu, teşekkür mü etsem bilemedim.
Emirates' te kritik noktalarda ortaya cikti.

Fenerbahce macinda zirve yaparsa kimse sasirmamali.

Kaliteli adam.
pes 2011'de orta sahanın ortasında oynayan adamın 2013 sezonunda yılın defans oyuncusu seçildiğini duyduğumda vay anuna koyim adam neydi ne oldu dememe neden olmuş çok sağlam defans oyuncusu.
yabancı kontenjanına kurban gidebilecek oyuncu. *
bu akşam oynanan antalyaspor maçının ilk yarısında bir pozisyonda wederson bu şedju' nun adeta içinden geçti. ligimize büyük şenlik katacağı kesin hatta ben kendisini ali lukunku' nun tacını almaya aday görüyorum.
bu adam 6 milyon 300 bin avro etmez.
isco topu indirirken yaptığı refleksi bank asya oyuncuları yapmıyor.
bu adam mı fransa'da yılın stoperi seçildi dedirtir. bu ne lan? eminönü'nden mi almışlar bunu?