bugün

(bkz: herkese ezik diyen ezik)
(bkz: bir masturbator olarak ateizme saldırı)
(bkz: küçük mücahit uludağsözlükde)
sözlükte sadece oy toplayabilme adına kendisini "inançlı, din koruyucusu, gerçek müslüman" moduna sokmuş ezikler tarafından söylenebilen sözdür. sen dinine inanıyorsun ancak başkaları inanmayınca ezik oluyor öyle mi? sanane kardeşim kim ateist, kim inançlı herkesin inancı, düşüncesi kendinedir. ondan sonra yobaz denildi mi vay efendim nereden yobaz oluyoruz diye etrafa saldırıyorsunuz. önce kendi ezikliğin ile dalga geç daha sonra haddin olmadan birilerini inançsız oldukları için yargılamaya çalış ezik.
kendisini küçük, değersiz, yetersiz gören kişinin başkalarına çamur atmak için kullandığı sözdür.
Bu tipler, etrafında gördüğü her şeyi, herkesi kendisi için düşman sayar, kötü bir şeyler söylemeden rahata kavuşmazlar. mümkün olduğu kadar fazla fenalık yapabilmek için yardımcılar ararlar. kin bağladıkları kimselere daha rahat ve daha çok saldırabilmek amacı ile onları kendilerine saldırtacak şekilde davranırlar.
bu insanlar toplum için gerçekten bir üzüntü ve huzursuzluk kaynağıdır.
durup dururken kendi halinde olan insanlara yapılan hakarettir.din işi vicdan işidir.isteyen inanır isteyen inanmaz.

bu şuna benzer..

2 eşşek var.
ikisininde taşşagı var.
birininki uzun
digerininki kısa.

bunu sorgulamak boştur. bu başlık gibi.

ayrica ;

sahte müslüman ile gercek müslüman arasındaki fark.

sahte; '' ateist insanların üzerindeki ezilmişlik '' der ve sorgular..

gerçek müslüman ise ; '' gel , ne olursan ol yine gel.. ister putperest ol,ister zerdüşt,istersen bin kere tövbeni bozmuş ol.yine gel.'' diyendir..
ateistler eziktir. o kadar eziktir ki o kadar olur yani. acınası gözlerle bakarsın onlara, insan yerine bile koymazsın, o ne lan öyle tanrıtanımama falan, zebani zebani işler... bunlar aç köpekler gibilerdir, ver önüne bir kase çorba bak nasıl allah razı olsun derler dimi? öyledir zaten.. hiç birisi düşünmemiştir, kafasını yormamıştır, maldır lan bunlar, vuracaksın tekmeyi kafalarına, ezilmiş değiller mi zaten kimse farketmez.. kafana göre domaltıp domaltıp arkasına da geçebilirsin, ses çıkarmazlar nasılsa, zaten ezilmiş olduğu için çok fazla da uğraşmazsın, kendi indirir donunu falan. işin bittikten sonra parasını at önüne, iki tane de tokat at "oldu mu lan" diye, daha da mutlu olurlar, insan yerine konulurlar..

ezikmiş!

sağdan sağdan yürü, yolda müşteri bulursun belki..

(bkz: fikir orospusu)
(bkz: beyin kabızı)
Çoğu ateistin ezikliğini gizlemek için cumalara gittiği, ramazanlarda oruç ayağına yattığı görülmüştür.

(bkz: Hacca giden ateist)
(bkz: acili ezme)
altında ezildikleri ağırlık tanrı mıdır yoksa toplumun bizatihi kendi midir diye sorulması gereken halter şampiyonası tadında isyankar bünye cezası tasviri.
msn listemde birisi vardı. sürekli iletilerine kendi dünya görüşünü ifade edici şeyler yazardı. bir gün konuşmaya çalışma hatasında bulundum. dedim "kendi görüşün saygım sonsuz ama neden sürekli bunu herkese duyurma çabası içerisindesin?" dünyanın oluşumundan girdi ölümden çıktı. dediği hemen hemen her söze sığ din bilgim olmasına rağmen cevap verebildim. en sonunda konuşmayı beni msn listesinden silerek sonlandırdı.

inanmıyor olabilirsiniz ama diğer insanların da illa siz gibi olmasını isteme ya da herkesi kendiniz gibi görmeye çalışma çabanız niyedir?

(bkz: ben cevabımı aldım)
(bkz: dördüncü nesil silik) *
ezik olan insan düşünme yetisi kazanamamış insandır. ateist olan insan da bir şeyler düşündüğü için inanmamayı seçmiştir. buradan ezik ateist olamayacağı yargısına ulaşabiliriz. tabi ki istisna vardır.
bu yüzden ezik insan davranışlarını düşünelim. ben bir bölümünü ele alıcam. ezik olan insan kendi düşünceleri ya da inançları için karşıt görüşe b.k atan insandır. çünkü kendi anekdotunu yeterince tanıyamamış ve de anlatamıyordur.

hiçbir ateist hiçbir peygamber ya da kutsal kişiliğe hz önadı kullanmak zorunda değildir, çünkü ona göre kutsal değildir, hatta kutsallık yoktur. * tabi ki böyle yapsalardı onlar hatalı olurdu efendim,o da bir nokta.

asıl nokta isteyen istediği gibi yaşasın,herkes birbirine saygı duysun ama tutup da kendi düşünceleriyle ya da inançlarıyla çatışmasını da beklemesin efendim. ben hz derim ama başka ateist demez. ben alışkanlıktan derim başka ateist kendiyle çelişmek istemez, söylemez efendim.
ben uf taş gibi hatun desem *, yanımdaki insan da abi benim dinimce yanlış, göz zinası bana haram,tu kaka desin; ben de eywallah baba, kusura bakma senin yanında söylemem derim. keşke herkes doğrudan söylese böyle de arkadan konuşup, kendi dinine göre gıybet etmiş olmasa.

ezik ya...
ateistlerin ezik olduğunu düşünen bünyelerin kuracağı cümledir. herkesin inancı kendinedir. müslüman da olsa atesit de olsa kendi bileceği iştir. bu eziklik değildir. bir müslüman olarak söylüyorum bu cümleyi kurabilecek kişi ezikliği aynaya bakarak anlayabilir.
ilk önce; ezikliğin tanımını yapmamız gerekiyor.
eziklik nedir?
sahip olmak isteyip, olamadığın şeylerin eksikliğini taşımaktır eziklik.
e be andaval; allah inancına SAhip olmak için belli bir kültür, belli bir sosyo-ekonomik yapı mı gerekiyor ki bazıları o inanca sahip olamıyor?
adam bunun ezikliğini hissetse hemen takım çalışmasına başlar seninle..
bunun tek açıklaması ateist bireylerin sahip olduğu düşünce özgürlüğüne sahip olamamanın ezikliğidir.(senin içinde kavrulan)
ezik olmanın verdiği kompleks'i karşıya sıçratıp rahatlama çabasıdır. -beyhude-

bir de ateist düşünceye sahip olmYı karizma unsuru olarak görenler var ki; üzülüyorum onlara.
şakird itirafı gibi bir şey...
ama kızlar bana selam bile vermiyooo, osbir çekiyom hep ama vicdan azabı çekiyom. kızlar vermiyo, osbir günah.. bu sözlükte sikecem hepinizi, bluğ çağımın tüm dengesizliklerini kusup boşalacam bende.

ps: olm üzülmeyin fetullah hoca efendiniz de bakir daha. hurileri düşünün, şarap akan çeşmeleri, memeleri, memelerr... ler, ler...
hadi uyuyunda rahatlatın bünyeyi.