bugün

Bir yazar.
Pilot olabileceğini düşündüğüm yazar.
konuşuyor ifinim. durduramıyoruz.
Bir kaç sayılı yazarla dertlestik evet ya kaçırdılar iyi bir çocuktu dediler. Çocuk değil ama sevdiğimiz den onu öyle hatırladık.

izni bitmiş mesaiye geri dönmüş bir yazar iyi yazmalar.
Arkadaşın sesi iyi. Gayet iyi. Meyveli ağaç taşlanır, kardeşim unutma. Benim de sana bir eleştirim, ses kayıtlarında aynı monotonda gitmek, duyguyu hissetmeden vermek, üstteki entrylerden de anlaşılacağı üzere çoğu zaman kötü algılanır. Biraz o duyguyu vermelisin. Ertem şener gibi," rüştü her yerinden öpüyorum rüştü " . O duyguyu yaşat ki biz de eğlenelim. Dinlerken uykum geliyor inan bana. Eski bantlardan yayınlanan Trt 3 te ki tbmm konuşmaları gibi akustiği iyi ama uykuyu getiriyor.
Sinir bozucu bir sese sahip yazar. Bunu bile bile basıp dinliyorum sonra yine sinirleniyorum.

Her neyse, çoğunlukla yazmasını dilerim.
Sesini güzel veya karizmatik sanan bir arkadaş sanırım. Şunu diyeyim sana bebe! Tuvalette ıkınırken konuşsam sesim senden iyi çıkar.
Sanırım uyku sorununu çözmüş geceleri yok ortalıkta.
butona basmama rağmen bir şey duyamıyorum. acaba bende mi bir sıkıntı var.
Butona basamıyorum. Telefon biraz eski. Eğer hem konuşup hem de yazarsa daha iyi olur.
(#35722026) entrysi ile beyin.dll bulunamadı etkisi yaratan yazar.
Bu adamın sesine neden bu kadar takıldı bu sözlükte anlamıyorum ama ben objektif olarak söylüyorum ki sesi gerçekten çok etkileyici kendisinin maaşallah. Her entry'sine de katılmıyor olabilirsiniz gayet normaldir, ama onca eksiyi doğru söylediği için de alıyor olabilir. ben bile kadınların erkeklerle eşit olduğunu savunduğumda hala eksileniyorum bu sözlükte daha ne olsun swh

iyi yazmaları olsun diyemiyoruz, entry "girmiyor" çünkü entry "söylüyor" bildiğiniz. Ne diyelim sesi kısılmaz inşallah.
sesi güzelmiş yazarıdır.
edit*kıskanmayın lan çocuğu
her entrye ıhhmmm diye başlayan aslında ne konuştuğunu kendi de bilmeyen yazarımsı.
değişik bir stili var ne diyelim iyi yazmalar.
Sürekli ses kaydı atan yazar. Ama benim telefon buna uygun değil. Söylediklerini yazıya dökmelisin. Çünkü senin dediklerini anlamak istiyorum. Büyük üstad.
boş yapan yazarcık.
Asmr video veya ses kayıtları sunması gereken yazar. Rica ediyorum.
ateisttefeci iyi bir yazardır sevin onu...
görsel
hangi başlığı açsam entrysine rastladığım yazar.
üstelik sesli olanından.
belli ki birisi sesin güzel demiş. her başlığa ses atıyor.

kandırmışlar seni dayı...
Allahın adını alarak adama beni affet ödeyeceğim borcumu da diyemezsin. Kötü bir durum.
Kafirin teki.
Seni erkek olduğunu ifşa etmiş, ben ise ısrarla erkeğim dediğim halde teşekkür güzelim demeye devam ediyor *

Sempatik birine benziyor doğrusu.
Gözünü seveyim, yazı olarak gir şunları. Telefon nokia, dinleyemiyorum.
radical ateist bir arkadaş. acilen bu radical lerle ilgilenilmesini istiyorum!!! sözlük yetkililerine sesleniyorum bu radicalleri burdan alınız!!!