bugün

atatürkçü bir belgeselde bir kaç tanesini resimleriyle görmüştük. 19'unu bilmem ama.

edit: ne var bunda anlamadım ki. resimleriyle kemalist hocamız bir belgeselde gösterdi bize dedim. bir şey demedim.
şimdi öyle göte böyle yarrak diye yanıt verilmesi gereken iddiadır da Köpekler istediği için tutup da Kanuni sultan süleymanla, Onun hanedanının kurduğu devleti kurtaran Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ü cahil, art niyetli köpekler gibi karşı karşıya getirmeye gerek yoktur.

bir insan harbiyeden çıkışından itibaren hayatı savaşlar, ardından da devrimlerle geçince 19 tane karıyla uğraşmaya pek zamanı kalmaz. Benim bile şurada Kız arkadaş için zamanım yok, Koskoca Mustafa Kemal'in mi karı dırdırıyla uğraşmaya zamanı olacak?
(bkz: 40 yapar)
soy ağacını ele alırsak neden olmasın.
hiç bir şekilde karalayamadık buradan karalayalım bari diyen insan söylemidir.bize ne ? kime ?
not:kemalist değilim.
hepsinden çocuk peydahlayıp, sonra doğan çocukları birbirine kestirmedi en azından...
(bkz: taht kavgası)
hem erkek değil mi ? olacak tabi mınko. inkar edende yok zaten...
en sondakilerden bir tanesi 16-17 yaşlarında iken dünya mı kainat mı ne güzeli seçilen bakire zsa zsa gabor'dur. ankara'ya geldiğinde kocasıyla henüz ilişkiye girmemişken bekaretini atatürk'e vermiş ve 56 * yaşındaki atatürk'ün performansından ve karizmasından övgüyle söz etmiştir.
(bkz: ata nın hayatındaki 19 kadın)
(bkz: süleyman yeşilyurt)
tip var, para var, güç var, zeka var. 19+ dır sayın seyirciler...
asıl kaçırılmaması gereken kadınlar değil bu 19 sayısıdır. atatürk'ün ve islam kriptosunda 19 sayısı niye bu kadar önemli.
en fazla 2 tanesi ile evlenmiştir. geri kalanı gayri meşru.
hiçbirisi 9 yaşında değildir. hepsi reşit olmuştur.
eğer içlerinde 9 yaşında bir kız yoksa, sorun olmayan durumdur.
Varsa var Lan size ne.Fatih Sultan Mehmet'in koynunda 100 tane kadın vardı.
hayatı boyunca tek eşli yaşayıp orospu çocuğu olduğu değişmeyecek insanların yanında,hayatından 19 kadın geçen ve ülkesi için hayatını adamış insan daha makbuldür diye düşünüyorum.
allahın salaklarının söylemidir bu 19 kadın söylemi.
anne, kardeş, iş arkadaşları, eş, sosyal ortamındaki bayanlar, anneanne, babaanne, kuzenler falan derken 19u geçecektir. Ayrıca ne önemi olduğunu anlayamadım. Adam devleti kurdu mu, kurdu; geliştirdi mi, geliştirdi. E daha ne yapsın özel yaşamı olmasın mı bu adamın. Normal bir erkeğin sevgili sayısı 30u aşarken neden atatürk insan değilmiş gibi davranılıyor?
helali hoş olsun denilecek durumdur. size ne lan kaç tane sevgilisin olduğundan. şimdi gelip hepinizin kimlerle sevgili olduğunun çetelesini tutsam hoşunuza gider mi?

bırakın artık böyle saçma iddiaları. o her şeyden önce bir insan tabiki bayan arkadaşları olacak. ayrıca baya yakışıklı bir beyefendi karşı cinsin ilgisini çekmesi gayet doğal. Siz bırakın onun özel hayatını da bu ülkeyi nasıl kurtarmış ona bakın.
padişahların haremi varken, atamızın neden olmasın dediğim olaydır.
padişahları kıskandıran özel bir yaşantı. birde kayda geçebileni bunlar.
atatürk madem osmanlı'yı yıkacaktı, islam fıkhını yürürlükten kaldıracaktı, tek kadınla yetinseydi dediğim önerme.

sen hem diyeceksin ki, ''islam gericiliktir, şudur, budur'' ondan sonra da islam'ı eleştirdiğin şeyleri atatürk yapınca, ''erkek değil mi yapar, padişahların haremi varken'' diyeceksin...

sen değil misin oğlum harem üzerinden padişahlara vuran. yiyorsa atatürk'e de laf etsene?

bir bırakın gidin samimiyetsiz herifler.
atayı sevmediğimi herkes bilir 19 karıyı birden idare etti ise takdire şayan olaydır. evet.

siz bi karıyı idare edemezken 19 karıyı idare etmek yetenek ister.
Siz atamı padişahlarla karıştırmışsınız sanırım. Ve fazlaca muhteşem yy. izlemiş olmalısınız.
Adamın ömrü at sırtında cephede geçmiş. Vatan vatan diye kendini parçalamış.
Benim bildiğim çok daha farklı ama neyse kalsın.

Merak edenler araştırır bulur.
işte feraset, işte cesaret *
Size ne lan kaç tane kadın varmış. Şu müslümanlar daki gıybet tutkusu da bambaşkaymış.