bugün

nil karaibrahimgil'in tek taş şarkısını hatırlatan kuyumcudur.
atasayın sunduğu.... cümlelerini aklıma getiren kuyumcudur.güzel reklam yapmışlar
bu yıl 70. yılını kutlayan ve kuyumculuk sektöründe bir ilke imza atarak outlet mağazasını açan şirket.
ismi lazım değil bir şubesinden nişanlım ve ben iki adet yüzük siparişi verdik. Nasıl bir ölçü aldılarsa yüzük parmağıma girmedi. Nişana bir haftadan az kalmış durumda üstelik, ne yapabiliriz diyince de satıcı arkadaşla bir görüşün bugün izinli diyerek sallıyor diğer elemanlar. Ben yüzüğü bir not ile bıraktım. Sonra gidip kadıköy kuyumcular çarşısından yeni bi alyans seçtim. süreci merakımdan takip edeceğim
covid-19 salgını döneminde reklamlarıyla halkla resmen taşak geçen firma.

ulan siz pırlanta satıyorsunuz zaten, bence susmanız gereken bir dönem. halk işsiz ve mağdur.

'o yüzük zaten takılacak sen maskeni tak' diye bir sloganını duydum az önce reklamında. sizin yüzüğünüzü sikeyim ya. bu kadar toz pembe mi yani her şey.
hedef kitleniz salgın yüzünden nişanı ertelenen, hayatındaki en önemli şey iri pırlanta yüzüğü ve zengin kocişi olan aptal kızlar olabilir. ama dünyanın anası sikilmiş durumda ve insanlar gerçekten zorda.

şimdi bunu okuyup, bu ibneyi işten kovmuşlar gidip sağdan soldan hıncını çıkarıyor diyeceksiniz belki. salgından en az etkilenen sektörlerden birinde ekmek paramı kazanıyorum. ama geleceğe dair tablo o kadar karanlık ki bu corona ile ilgili şakaya tahammülüm yok. böyle tuzu kuruların salak reklamlarına da tahammülüm yok.
Reklamlarında "biz ucuza taktık" diyerek ironiyi vermiş altın ve pırlanta markası.