bugün

hacettepe universitesi bilgisayar muh. mezunu su aralar fatih universitesinde akademik hayatına devam etmektedir. ms ve phd sini Case Western REserve universitede yapan, sizinle konusurken şakır şakır kod yazabilen bir insan.
lig tv beşiktaş muhabiri.
beşiktaş teknik direktörü schuster'in, lampard'a benzettiği, lig tv beşiktaş muhabiri.
lampard a benzeyen lig tv beşiktaş muhabiri. pek benzemiyo ama neyse.
robinho'nun beşiktaş ile anlaştığını, bir hafta içinde resmi sözleşmenin imzalanacağını beyan etmiştir. Vay amına koyim. Ay mikrofon açık kalmış.
tanımamakla birlikte hakkında hiç bir fikir bulunmayan insan kişisi.
sol framede ismini görünce zihinlere tarkanfilminden bir replik getirir.
atıl kurt
sanırım atılabilen ve çevik olana da atakan kurt deniyor.
6 dakika önce facebook'ta "sımao ve almeıda da hayırlı olsun.besıktas yaptıgı 3 futbolcudan sadece 2 sını uefa da oynatabılecek." açıklamasını yapmış beşiktaş muhabiri.
bir dakika önce facebook'ta yayınladığı mesaj;
--spoiler--
az once q7 ıle sohbet ettım.almeıda sımao ve fernandez gelıyor.portekız mıllı takımı gıbı oldu dedım.once bır kahkaha attı sonra super takım olduk dedı.
--spoiler--
besiktas'in fabrika oldugunu zannetmesi muhtemel kimse.

"besiktas'in yaptigi 3 futbolcu" derken?
bi 'değerli seyirciler' deyişi vardır ki, hayatımda bu kadar itici söylendiğini duymadım.
beşiktaşlı olan lig tv spikeri.
hayatımda bu kadar tatil ve işi beraber yapan bi adam daha görmedim.

her insanın imreneceği mesleği yapıyo. futbolcular ne zaman tatilde bu adamda orda, futbolcular ne zaman havuzda o da havuzda, futbolcular ne zaman mangalda bu adamda orda.

valla sevdiğin mesleği yapmak böyle bişey olsa gerek.
biraz çakal gibi sanki.
ersan adem gülüm ile güzel bir röportaj yapan lig tv muhabiri.

http://www.ligtv.com.tr/h...iali-aciklamalar?cstwit=1
lig tv bjk muhabiri. Hakan gündoğar ile birlikte beşiktaşımızın bi parçası gibi. Tivıtırdan niang'ın son 20dk oynayacağını söyledi.
lig tv'nin saçma sapan sorular sormaktan sorumlu vasıfsız beşiktaş muhabiri.
güncel Önemli Başlıklar