bugün

alınır her ne kadar marka olarak asus bana itici gelse bile özellikle tasarımda telefonlarından tiksinsem bile bu sefer iyi bir alet yapmış duruyorlar.fiyatı da öyle uçuk kaçık değildir.

edit:güç tuşu yanda parmak izi okuyucu arkada.
edit2:işlemcisi sd 625.grafik işlemci adreno 506.
eğer işlemcisi zenfone 2 gibi intelse alınmaması gerekendir. optimizasyon sıkıntıları var.
ne zaman çıkacağı hala belli olmayan telefon.
bugün de çıkmadı amına kodumun telefonu.
telefonu apaçi kızlar gibi arka cebine koyup kıran geri zekalıların almaması gereken telefon.
ekim ayı bitene kadar çıkmazsa yerine net olarak samsung galaxy c7'yi alacağım.

tamamen rastgele keşfettiğim samsung'un bu telefonunu gerçekten çok beğendim. hiç sikimde olmaz valla bi çıkmasın yiyosa aq.

http://www.hepsiburada.co...garantili-pm-HB000000U6Q5
--spoiler--
Arkadaşlar bazı kaynaklara göre Asus'un 26 Ekimde Zenfone 3 serisinin lansmanını yapacağı ve ardından hemen büyük zincir mağazalarda satışa sunacağı yönünde sağlam haberler var.

Zenfone 3 hala Amerika'da çıkmadı 26/10/2016 da yani 26 Ekimde çıkacağı ve aynı tarihte Türkiye'de de çıkacağı yönünde söylentiler var. Bu haberi güçlendiren veri ise şu; Asus ilk Zenfone serisini (4-5-6) ve Zenfone 2'yi Amerikayla Türkiyede aynı tarihte satışa çıkartmış olması.
--spoiler--

kaynak: sd.net
bugün de çıkmayan sikik telefon. icat edenin amına koyim.
hala tr'de satışı başlamayan telefon.
--spoiler--
Asus Türkiye Zenfone 3 için Son Hazırlıkları Yapıyor

Asus’un merakla beklenen akıllı telefonu Zenfone 3 çok yakında Türkiye’de olacak. Daha önce Türkiye satış tarihi hakkında bilgileri aktardığımız cihaz için Asus Türkiye sıkı bir çalışma içerisinde.

Uzun süre telefon piyasasını yoklayan sonrasında ise Zenfone ailesi ile hızlı bir giriş yapmayı başaran Asus, yeni telefon serisi Zenfone 3 ile dünya çapında piyasalara girmişti. Zenfone 4, 5, 6 gibi modelleri ile 2014 yılında uygun fiyata en alınabilir telefonlardan birisini ortaya koyan firma, Zenfone 2 ile birlikteyse hayatımıza 4 GB RAM’i sokmuştu. Şu an amiral gemisi telefonlarda standart olma yolunda ilerleyen 4 GB RAM ilk olarak Asus Zenfone 2’de karşımıza çıkmıştı. Firma ivme yakalamasında büyük bir rolü olduğu düşünülen intel ile olan ortaklığını bitirse ve Qualcomm işlemcileri kullanmaya başlasa da iddiasını sürdürüyor.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve 3 ayrı model halinde satışa çıkan Zenfone 3 serisi, yenilenen tasarımı ve makul fiyatı ile tercih listesine eklenmeyi başarabiliyordu. Dünya çapında uzun süredir satışta olan ancak bir türlü ülkemize gelmeyen telefonla ilgili Asus Türkiye’den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Firma pek çok kez ertelemek zorunda kaldığı lansmanını kasım ayının başında gerçekleştirecek. Lansmanın hemen ardından ise satışa sunulacak olan telefonlar perakende kanalları dışında operatörler yoluyla da satılacak. Özellikle belli modellerin operatörler yoluyla satılacağı belirtilen telefonların fiyatları ise sır gibi saklanıyor. Zenfone 2 lansmanında da lansman anına kadar Türkiye satış fiyatını sır gibi saklayan firma yeni telefonunda da aynısını yapacağa benziyor. Yetkililerden alınabilen tek bilgi ise fiyatın kullanıcıları üzmeyeceği yönünde.

Asus Basın için Son Hazırlıklarını Yapılıyor
Basın iletişimine ve reklam çalışmalarına önem veren firma, şimdiye kadar olduğu gibi yine basın ile temas halinde olacak. Asus Türkiye’nin PR bölümüne yeni katılan Ender Yıldız’ın yanı sıra diğer çalışanlar da basın ile olan iletişim ve reklam faaliyetlerinde görevler üstlenecek. Gelen bilgilere göre Zenfone 3 lansmanı için neredeyse tüm hazırlıklar tamamlanmış ve cihazlar ofise ulaşmış durumda.
--spoiler--
sonunda geliyor orospu evladı telefon. o değil de aşşadaki vodafone amblemiyle ne demek istiyorlar acaba? anlayan varsa piem pilis.
görsel
eski telefonum sürekli bozulduğu için 1 günde sattım,aynı gün içinde rastgele aldığım telefondur..son derece de memnun olduğum telefondur efenim,hatta ilk defa telefon konusunda şanslıyım,kardeşim de zenfone 6'dan son derece memnundu..bi telefonda aradığınız bütün özellikleri harfiyen karşılıyo,üstüne pil ömrü gayet iyi..iphone'dan sonra ilaç gibi geldi kendisi bu konuda..bundan sonra popülariteye bakmam hayatta.
Nihayet Android 7 ( N) güncellemesi almış telefondur... Bir an hiç gelmeyecek sandım. 3 aydır Zenfone 3 kullanmaktayım ve gayet memnunum...
dün sahip oldugum telefon. cok uzun arastirmalarim sonucu bu telefonda karar kıldım. aslında ilk başta huawei gr5 2017 model telefon almayı düşünüyordum ama yüksek sar değerinden ürküp vazgectim. daha sonra nokia 6 da karar kıldım ama onunda 1400 liraya değmeyeceğini düşünüp ondan da vazgectim. hem nokia nın işi belli olmaz dükkanı kapatır gider falan garanti elimizde patlar.* neyse samsungtan zaten nefret ediyorum dandik bataryası şişip duruyor hiç gerek yok. en son gidip asus alayım dedim. şimdi bunun bi 1400 liralık olanı vardı birde 1700. 1400 lük olan böyle daha sağlam duruyordu açıkcası ama mediatek işlemcili telefon alacağıma üstüne 300 koyar sd işlemcili alırım diye düşünüp 1700 lüğü aldım. 100 lira da düsürdü vatan sağolsun. 1600 liraya mis gibi telefon. ben beğendim şimdilik. ama bakalım ilerde sıkıntı olursa buraya bol küfürlü bir entry daha girebilirim 2 gün oldu ya daha.*