bugün

81 sayfa nick altı.

Atatürk ne zaman doğdu. 1881.

çomarlar kudursun!
islam, senin gibi zavallı çomarların savunmasına kaldıysa durumu sandığımdan da vahim demektir.
tayyiban çomarın tekinin taaruzuna maruz kalmış yazar, sabır diliyorum.
Sen de fırsat bu fırsat nasıl olsa nickaltımı kapattılar bana bir şey yapamazlar gidip bir havlayayım dedin anlaşılan. Seni zavallı tırsık fino seni. *
bu hesap çalınmadır ciddiye alınmamalıdır. muhatap olduğunuz gerçek asuregibisurat değildir.
Cinsiyetinin ne olduğunu çözmek için takip eden öküzlere bir tavsiyesi olan yazar: Arayışlarını tarlabaşı'nda sürdürebilirsin, oralarda senin gibilere hitap eden envai çeşit insan var.
görsel
tek taşaklı diyorlar.
hesabı çalınmış ve kendisinin bu işlerden hiç haberi olmayan erkek yazar. ciddiye alıp cevap vermeyin.
Yukarıdaki entry'i ciddiye almayın. Otuz kez yazara hesabının çalınmadığına dair durumu özetleyen bir mesaj attım; ya donuza eklediği için okumuyor ya da kendince eğleniyor ağam.
geçen hafta söz verdi, bugün cuma namazını beraber kılacağız.

t: bir yazar
40 kere yazdık kadın olduğunu. Hala kadın mı erkek mi soran var ahahaha.

Ben ne diyorsam o rahat olun.
muhalefet her zaman ki gibi yine kaybedince yine gelip buralar da utanmadan sıkılmadan ağız osurtacak olan yazar dır .

bu modeller böyle yapcak bir şey yok . sadece konuşmakla mükellefler o kadar .

başka bir şey yapmalarına zaten millet izin vermiyor .

17 seneden beri .

millet çok güzel bir seri yakaladı bu seriyide ite köpeğe bozdurtmaz .

diyoruz ama anlatamıyoruz ki .

tam tamına 17 seneden beri dilimizde sakal bitti artık .
Kimin kazandığıyla övünecek kadar salak olduğunuz dönemler hala geçmedi mi?
17 yıldır senin gibi dangalaklar yüzünden seninki hep seçimde kazanıyor, ama sonuçta kaybeden hep Türkiye oluyor.
Bunu fark edememen, hileli hurdalı seçim galibiyetleriyle orgazm olman normal çünkü beyin diye bir organın yok. Olsa bir oturur sorarsın: Madem 16 yıldır bu adam kazanıyor ve Türkiye süper, o zaman daha iki saat önce S&P bizim notumuzu yatırım yapılabilir seviyenin 3 basamak altına neden indirdi?
Senin köpeğin sahibi tekmelese dahi yalaklanması gibi hayrancılık ve dalkavukluk oynamıyoruz biz burada, ülke nasıl iyiye gidebilir diye ona bakıyoruz. Ha bu arada Şemdin Sakık'ın hani şu PKKlı terörist elebaşının kardeşi namık Sakık AKP'den aday adayı oldu. Hani AKPKK deyince delleniyorsunuz ya bakalım götünüzden ne argümanlar uyduracaksınız şimdi.
madem türkiye kaybediyor siz ne bok yiyorsunuz ? icraatlarınız nerde ben göremiyorum ya sen ?

ultra hd seyrediyorsunuz . yazılardan başka bir şey göremiyoruz .

yazıysa bak bu da yazı .

bol bol oku emi .

yazıyla değil icraatla iktidar olunuyor artık .

plan var mı proje var mı mesela ? gerçi bunlar yabancı kavramlar sizin için tabi .

genelde politikalarınız iftira ve karalama üzerine inşa edildiği için .

bekleyin böyle sizi iktidar yapacaklar mış . yan gelip yatmaya devam edin .

ha bir de internet köşlerinde zırlamaya devam edin emi .
Siz dediğiniz kim a salak? iktidarda olan sizsiniz, muhalefetin ne yapmasını bekliyorsun mal? Bütçeyi o mu hazırlasın, ülkeyi o mu yönetsin? Ne yapmasını bekliyorsun muhalefetteyken? Muhalefetin her gösterdiği olumsuzluğa ama namaz kılıyor kuran sallıyor olsun diyen sizler değil misiniz?
Siyasetin s'sinden anlamayan bir gerzeğin aptal aptal konuştuğu yazar.

Bu arada beni yıllardır gören yazar efendi: Bunun nedeni senin gibi yirmi kez nick değiştirmemem olabilir mi? Burada yazarların yarısından çoğu yıllardır burda ama elli defa nick değiştirerek. Onları yeni taze yazar kabul ediyorsan bilemem.
ha öyle mi ? iyimiş o zaman .

muhalefet yan gelip yatarmış .

neden kaybettiğiniz yeteri kadar ortaya döküldü teşekkür ederim .

muhalefet anlayışınıza atturabilirim o zaman gönül rahatlığıyla .
Yazar gibi yazar. Birilerini nasıl hoplatacağını iyi biliyor.
yanlış tiplere laf anlatmaya çalışan düzgün yazardır.

görsel

gerçi her birimiz yapıyoruz bunu. karşıdaki kitle laftan anlayabilecek kapasitede değil. gönül öyle olsunlar istiyor ama değiller. genede sabrı takdir edilesi küfür etmeden hakaret etmeden anlatmaya çalışıyor hala meramını. banada sık sık söylüyorlar aptal, salak gibi tabirleri kullanıyorsun diye ancak bunlar hakaret değil. aptal bir insana akıllı diyemezsin neyse onu söylersin.
bu herifi pek sevmem, kendisi de bilir ama tiamat denen amın feryadı buna sallıyorsa siyasi görüşü doğrudur.
Arkadaşlar beni sözlük kızı gibi listelere yazıyorsunuz. OK, Benim için sorun yok isterseniz lezbiyen-yalar transeksüel hırto gibi tamlamalar yapıştırın, ama olan bu listelere inanıp gelip iki saat bana özelden kur yaptıktan sonra kardeş ben erkeğim deyince ters yüz olan zavallı arkadaşlara oluyor. Onlara acıyın bari.
temizinden bi şamar çekilmesi gerekir buna.
Erkek taklidi yapan izmirli kız yazar.
Yoksa neden bu kadar erkek olduğunu vurgulasin ki? * .
kız!
hem de izmir'liymiş hemen verir bunlar.
yürüyelim.
https://www.youtube.com/watch?v=vEbGnHSsFJE