bugün

açılımla şımarmışlardır.

akp'lileri memnun eden kürtlerdir.
Açılımla şımarmış itlerdir. AKP gittikten sonra bir kaç yumrukla kurtulamalacaklardır elimizden götlerine mermileri yiyeceklerdir.
+abi bilgisayar oynim mi?
-hayır ders çalışıyorum.
+bana ne oynicam ...
-lan ders yapıyorum !
+banane lan banane !!!
-doğru konuş bak çarparım ağzına..
+hee bok hee...
+annöööööööeeee ağbim bana saldırıyooğğğr ağbim bana saldırıyooooğğğr...
komutan gene iyi sabretmiş. şimdi bu şanlı komutanı operasyonla içeri alırlar. sen kimsin de kimlik soruyorsun gavat.
https://www.youtube.com/watch?v=l2aHHLbBcLQ ilgili video.
sabah sabah iyi güldürmüştür. "öskerler bize saldiriyoğğğ".

bu arada kürtler askerlere taş atıyor, 4-5 saniye sonra aynı taşı askerler bunlara atıyor ahahahah.
az bile dayak yemiş şerefsizlerdir.
asker bize saldırıyor nidaları ile kaçmaya sebep olmuştur. türk askerine kimlik sormak haddi olmayanlara güzel cevap vermişler. komutan ve askerler hakkında soruşturma açılırsa şaşırmayın. bakın buraya yazıyorum.
Ciyaklarken türkçe konuşmaları ayrı bir komedi.
açıkçası bayağı komik bir videodur.

iki taraf da çok saçma davranıyor.
Çıkma incir ağacına yersin hamını mamını, artistlik yaparsan türk askerine görürsün ananın hamını.

Siz baya baya türk ordusunu zikimdenaşağ yaptınız. Zorla katledin bizi diyorsunuz.
bu başlığı ekşide görünce dedim şimdi ne laflar söylemişlerdir askere. olayı savunan adamları rezil etmişlerdir türlü örneklerle. bi baktım herkes küfür ediyor adamlara, meğer adamlar kürtmüş sonra anladım mevzuyu.

not: dayanamadım vidyoyu tam izlemedim gerçekten kürt olup olmadıklarını bilmiyorum
(bkz: kürt saçılımı)
mermiyi kafalarina yemesi gereken piclerdir.
faşist ...lerin saldırısına uğrayan kişiler.
"vursana vursana" bikaç saniye sonra "aöskerler bize saldırıyooor"...

tam bir keko. sen önce tahrik et şepeşilleyi yiyince de yine mağdur ol. kürt işte. her zaman yaptıkları şey. onu bunu bırak da inşallah askere soruşturma açmazlar. ama, ne yazık ki şu anki durumumuza göre kesin açılacak.
işleri güçleri mayın , pusu olan cakallarin yaptığı iştir.üsteğmen iyi vermiş ayarı.
Tahrik et.
Olay çıkar.
Pişkinlik yap.
Sonra kimse bize bahmiyir.

Bu tür olaylar ülkemiz için değer kaybıdir. Videoyu tam izlemek istemedim.
Sanirim ağlama Melis tam bu duruma uyum sağladı.
Ağzının payını yiyen kürtlerdir. Siz başka ülkemi kurdunuzda askere kimlik soruyorsunuz.
tayyiip efendi, cumhurbaşkanı-devlet başkanı olacak diye kürt oylarına köpek gibi muhtaç.

o nedenle bu itlere her türlü tavizi veriyor. 2 yıldır askerimizin kanı bu itler tarafından dökülmüyor diye seviniyoruz elbette. Ancak tayyiip ve yalakalarının apo itini serbest bırakmaları artık kaçınılmaz bir sondur.

sonrasında ise bu tayyiip şabanı iktidarını korumak için daha fazla taviz verecek ve korkarım ki çok daha fazla kan dökülecektir.

Şerefini bellediğiminin deyyusu bu videoda askere ayar çekmeye çalışıyor. o askercikler o topraklarda artık yapayalnız.
Ah ulan hd görüntü olacaktı, haberlere çıksaydı ne hoş olurdu. O ne kamera öyle la.
Ellerinde sopalarla askerlerin etrafını çevirmişler iki yumruk yeyince it sürüsü gibi oraya buraya dağılıyorlar. Ben böyle kancık böyle korkak bir sürü görmedim.

Bu devlet adam gibi devlet olsa o sopunu.ktiklerim o üsteğmene o kadar yaklaşamazdı, deneseydi beynini akıtırlardı oracıkta. Amerikan askeri de oralarda bir deneyin bakın faşik tece gibi laf anlatmaya çalışıyorlar mı...
Kürt olmayandır. dikkatli izleyince konuşmalardan arap olduklarını sezdim. konuştukları dil kürtçe değil yani en azından onu söyleyebilirim. hemen atladık kürt diyede değil sanırım.

edit: isterseniz bin tane eksi verin amk yalan mı söyleyeyim? göz var kulak var. kürtçe konuşmuyorlar, muhtemelen de arapça konuştukları.
kendilerini haklı çıkarmak için " osker bize soldiriyiiğğr" diye bağırıp komik hale düşen ve kimlik sorarken edindikleri cesaretleri g . tlerine kaçan bir it grubudur
kurtlerin kaçışı güldürmüştür. ayrıca görüntüler icin (bkz: askerlerin kimlik soranları dövmesi)
Araplar ın yol da kimlik kontrolü yapması için daha 5 ile 10 yıl arasında bir zaman geçmesi gerek. Korkarım o günleri de göreceğiz. Fakat kimlik kontrolünü pkk yapar. Kürtler yapar.

Biraz yukarıdaki yazar kabul etmese de bunlar yüzde yüz kürt.