bugün

bir şekli yoktur aşkın, bir yüzü, eli ayağı yoktur... parasal bir karşılığı, yer yüzünde maddi bir değeri yoktur aşkın... tüm değeri manevidir ve görünmeyen, hiçbir kalıba sığmayan bir his olduğu için hiçbir kimse tarafından ismarlanamaz bir başkası için... ya da sunulamaz başkasına bir porsiyon aşk yediği güzel bir yemek sonrasına...

konulamaz hiçbir içki sofrasına sadece meze edilir ama kimsenin cebini yakmaz yaktığı tek yer yüreğidir insanın...

--spoiler--
Damarları zorlayan kan gibidir
aşk sipariş edilmez anlasana
--spoiler--
aşk hiç bir şeye benzetilemeyen hayalden bozma gerçek acı.

ben istiyorum ki şöyle gözleri sevgiyle baksın hasret kokmasın, özlem aklından geçmesin mutluluk hep avcunun içinde olsun, dudaklarının arasında seni seviyorum sözü olsun. ne kadar çok şey istiyorum ben hayata gelmesi muhtemel yaşması biraz olanaksız olan aşkı istiyorum yanlış birşey miyapıyorum?

aşk kolunda gezdireceğin görsel bir obje değik sadece yüreğinde taşıyacağın bir duydu. aşk siparişi imkansız olan tatlı oranın az acı oranın fazla olduğu duydur.

--spoiler--
aşk istiyorum ben aşk
ellerimi yakıcak
dudaklarımı kavuracak
aşk istiyorum ben aşk
sonuna kadar canımı acıtacak
--spoiler--
günümüzde sanal aşk denilen hadisenin yaygınlaşmasıyla daha da anlam kazanan söz. bilindiği üzere sanal dünyanın sunduğu ayrıcalıklardan biride partnerini kendi kritelerine göre seçebilmektir. yaş, boy, kaş, göz derken bir sürü ayrıntıyı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. devamında aramalar sonucunda isteğinize ve siparişinize uygun adaylar önünüze sıralanıyor. lakin elbette aşk böyle bir şey değildir. en azından siparişle gelen değildir. biz buna daha çok "sürpriz" diyoruz, o ayrı.