bugün

sözlüğün dengesini sağlamak adına zall tarafından sözlüğe yollanmış 7. nesil yazardır. hoşgelmiştir.
taraf gazetesi hayranı türkçe bilmeyen yazar.
--spoiler--
kim yaptıysa şerefinin ve onurunun yoksun olmasının yüzüne çarpılmasından dolayı rahatsız olmasından dolayı yapmıştır diye düşündürten olay.
--spoiler--
böyle de bir cümle de kurmuştur. *
sözlükteki pek çok yazardan-hem de pek çoğundan- birikimli olduğunu düşündüğüm yazar. ama sakin olması ve imla kurallarına biraz daha dikkat etmesi ve sözlük bebeleriyle dalaşmaması kendisi adına iyi olur.
dengesizliğini nickiyle örtmeye çalışan yazardır. 3 yaşındaki kızını akranı olan erkeklerden korumak için türban taktırdığı düşünülmektedir.
(bkz: anne karnındaki kızların türban takma özgürlüğü)
atatürk'e, chp'ye, tüm kemalist güçlere ve laikliğe takmış şahsiyet.kendi dengesizliğini asit baz dengesi ile örtmeye çalışan dengesizlik abidesi.3 yaşında çocuktan tahrik olan erkek çocuk hastadır, insan değil sayın başasitbazdengesizliği.
(#9899229) dengesinin yıllar evvel ölmüş olması muhtemel yazar.
kandaki ph değerinin vücut tarafından sağlanmasıdır. Aksi takdirde ölürsün. (bkz: ph dengesi)
(bkz: kemalist paratoneri)
yıldırımın düşeceği paratonerlere oturasıca.
recep * ile bir ilişkisi olduğunu düşündüğüm yazar. metresi olabilir yada ne biliyim zamanında recep yasak bir ilişki yaşadı sonucunda bu ortaya çıktı... ne biliyim işte var bir ilişkisi. bilen varsa gelsin söylesin.
kandaki ph değerinin vücut tarafından sağlanmasıdır. Aksi takdirde ölürsün. (bkz: ph dengesi)
kendisinin liberal, dolayısı ile özgürlükçü birisi olduğunu düşündüğüm yazar. şu sözlükte yalnız olmadığımı bana anlatmıştır girdiği entryler ve ateist/kemalist yazarların nick altına sıçmaları ile..
kendisi takip listemdedir..

o değil de kanka en ironik durum da özgürlüğünü savunduğun kişiler adam akıllı seni savunamamışlar burada. bir Allah'ın kulu da çıkıp, "kendisine iftira atılan yazardır.." dememiş. görünen odur ki kemalist ateist demir perdecileri * bu yazarı rahat bırakmamıştır..

korkmasındır hür dünyanın, hür düşünen, hür insanları yanındadır..
her zaman demişimdir..
bu özgürlük düşmanları kemalist tayfa nick altına olumsuz şeyler giriyorsa doğru yoldasın demektir..
fikrirlerini özgürce savunan bilgi küpü yazar.
kılıçdaroğlu'nun çıkan merdivenlerden inmesi konusunda şu espriyi yapmıştır:

--spoiler--
şahsına sorsanız neden böyle yaptınız deyu muhtemelen ''onu recep beye sorun'' diye insanı ambale eden bir cevap verecektir.
--spoiler--

sesli güldüm.
(#11089372) çok iyi!

aaa, bir aydır, bu nick altına benden başka yazan olmamış. tamamen tesadüf!
kız olsam varırdım.
50 tane farklı nicki olan dinci trollerden biridir. yakında bu nickle gider, bir başkasıyla gelir.
(bkz: #11974559)

neyse ki beni büyükbaş bir hayvana benzeterek hem yararlı hem verimli bir hayvanla kıyaslamış. ya sizin gibi düşünemeyen, sorgulamayan bi devekuşu olaydım? gözünüzden küçük beyninizi toprak altına saklasaydım?.. hadi goçum. hadi.
(bkz: #11992755) şuku şuku şuku defalarca şuku bu kadar güzel bir yazıyı hiç üşenmeden yazması muhteşem bişey. devam etsin efenim bize böyle zeki yazarlar lazım bize böyle müthiş tespitler lazım. not düşeyim bu entryi ayda bir kere okurum devam kardeşim.
güldürmüştür (bkz: #12606898)
(bkz: (#12634716)) güldürmüş, 7.nesil yazardır. yazardı. yazard. yazar. yaza. yaz. ya. y.
(#12643478) yandaştır.
taraf gazetesinin mottosunu önemseyen sözlükçüdür. düşünmek taraf olmaktır şiarı ile hareket etmektedir.
(bkz: #11102776)

fena rezil olmuştur.
19 ağustos msn zirvesinde sohbet etme fırsatı bulduğumuz değerli insan. mesleğinden memleketini tahmin ettiğim güzel insan.