yeni bir beşinci nesil yazar. hoş gelmiş.
sözlüğümüze tee ingiltere'lerden girdiğini düşündüğüm 5.nesil yazar.

(bkz: hoş gelmiş)
(#3366774) entry'sini gayet başarılı bulduğum, iyi bir gözlemci olduğunu ispatlamış sözlük yazarı. *
kesin bagayan olan yazardır. kimse demeden ben yazmak istedim.
aramıza hoşgelmiş, iyi de etmiş.
konulara ve olaylara çok geniş açıdan bakabilen, fikirlerini ve hayat görüşünü beğendiğim yazar.
(#3663755) nolu entrysi ile sinirden olsa gerek nerden döşeyeceğini bilememiş, fakat döşediği her yerde contalarını sağlam oturtmuş, ismi lazım değil yazar kişiyi ayar manyağı yapmış taktir edilesi nesildaş.
(bkz: saygı bizden)
benim (#3805642) nolu entryim ve onun (#3860520) nolu entrysi okunursa, ayni dertten muzdarip oldugumuz gorulecektir yazari.

ayriyetten, uzatmayalim arkadasim *.
iyi bir dinleyici ve hoşsohbet bir yazardır. umarım, hayallerini gerçekleştirir...
felsefi yaklaşımları doğruları yaşamasına neden olur diye tahmimn ettiğim, ağız tadı güzel yazar. *
hayatima anlam katmis, telefon faturami kabartmistir. ya da yok boyle bir sey.
(#3914616)nolu entrysi ile bir ankaralı olarak göğsümü kabartmış helal yazarlardan.
(bkz: bir sigara daha iceyim sonra intihar ederim /#3925097) nolu entrisini okuduğumda bir yaşıma daha girdim. Bu nasıl olayı bağlama kuvveti. Ayrıca kızlardaki zengin erkek meraki ve bazı kadınların çocuksu cinselliği vardır başlıklarına girdiği yine muhteşem yorumları aynı anda bir yaşıma daha soktu. Sayesinde sabah sabah 30 yaşımı bulduğum ana tanrıça.
kibar bir insan. ayrıca aynı gri gökyüzünün cefasını çekiyoruz anlaşılan.
(bkz: #4065243)

yürrü beee.*
minimum zamanlara maksimum dostluk sığdırabilen yazar.
nickine hep gözümün takıldığı kişi. düşündüğüm sebeplemi bu nicki seçmiştir merak ettiğim, ama hiç sormadığım insan.
belli belirsiz bir memnuniyet, bir tanıdıklık hissini bende uyandıran yazar. ayrıca, iyi yazar kendisi.
akıllı bir yazar.
diğer tüm bayan yazarlar gibi, nick altı dolu olan yazar. daha da dolacaktır. 2-3 aya kadar bu entarim buraların dutluk zamanına denk gelen bir girdi olacak, na buraya yazıyorum.
tanımam etmem, ancak sadece rahatsızlık duyduğu bir konuyu belirtmiş yazar. ayrıca yazar başlığı altında yorum yapmakla alakalı görüşü son derece altı çizilesi... kafasını takmasın ve rahatça yazmaya devam etsin.
halden anlayan yazardir.

oncelikle soyliyeyim bu bir al gulum ver gulum entrysi degildir, evet kendisinin cinsiyeti sahsimi motive edici bir etkendir* lakin yazdiklarinin bir kismini bile okuyunca cozumlemeleri ve bunlari yalin bir dille anlatabilmesi sapka cikarttirmistir.
(#4721330) numaralı entrysinde, verilen ayarın bile raconunun olması gerektiğini savunan ve sonuna kadar haklı olduğunu düşündüğüm yazar. insan, ayar yiyorsa bile; kaliteli ayar yesin, ayarımsı entryler insanın moralini bozuyor.
(#4784220) no lu entrysinde ne demek istediğini anlamadığım yazardır. uludağ sözlüğü, övüyü mu? sövüyo mu? yoksa sevişmek mi istiyo? anlayamadım...~ ~swh~ ~
#4792454 entrysiyle , gördüğüm en içten entryi yazmış yazar.
severek ve severek takip ettiğim yazar kişisi.