1. 1.
  "selam ben de aragorn avrupa" gibi mesajlara maruz kalacak dördüncü nesil yazar.

  ismini ve bulunduğu yeri söylemiş, birde yaşını yazsa tam süper olacakmış.

  kendisinin sözlüğe gelmesinin ardından, yüzüklerin efendisi serisinin dördüncüsünün çekileceği şeklinde duyumlar ortalıkta dolaşmaya başlamıştır;

  "yüzüklerin efendisi uludağ sözlük"
  14 -5 ... salca
 2. 2.
  gülünç yazar.
  5 -3 ... yasakani
 3. 3.
  (bkz: bob marley faruk)
  5 -1 ... bob marley faruk
 4. 4.
  #2124444 duygularını çok güzel ifade edebilen...
  yaşı küçük, yüreği büyük, yazar kardeşimiz.
  2 ... infantes
 5. 5.
  "kaç yaşında olursa olsun, ne olursa olsun sonuçta o da bir insan ve ona hakaret edilmesine karşıyım" diye savunduğum yazar. "tamam belki hatalar yapmıştır, belki de çok olumsuz şeyler yazmıştır ama birilerinin onu dalga geçerek ve hakaret ederek ayar vermesi yerine, düzgünce açıklamasını daha doğru buluyorum" dediğim yazar. hata yaptıysa düzeltir kendini, nice entrylere diyerekten iyi dileklerde bulunduğum yazar.

  edit: meğersem bu arkadaş uyarılmış. ayar veren yazar arkadaşımdan * özür dilerim.
  ... unique270
 6. 6.
  (#2095597) ağlamama sebep olan yazar.
  ... unique270
 7. 7.
  hazımsızlık sonucunda hakarete maruz kalan ama gülüp geçen,13. yaşı dahil 18 ine gelene kadar ki tüm yaşlarından nefret eden ve 13 yaşında iken de istediğini rahatça söylemiş olan yazar.
  1 -1 ... arwen asya
 8. 8.
  Yaşamış olduğu zor dönemler ve acı hayatı yaşamasından dolayı psikolojisinin bozulacağını tahmin ettiğim ama anladığım kadarıyla tam tersine sevecen, güleç bir yazardır. Bundan sonraki hayatını güzel geçirmesini, heyecanlı ve mutlu olmasını içtenlikle diliyorum *
  1 ... jamish efendy
 9. 9.
  bütün keyfimle lost izliyordum. nasıl oldu bilmiyorum ama nickaltına yazılanları okurken buldum kendimi. entrylerine baktım, kalbim acıdı. insanları neden sevmediğimi soruyorlar bana. işte bu yüzden sevmiyorum insanları. bu yüzden güvenemiyorum insanlara. yaşanmışlıkları gördüğüm, duyduğum, bildiğim için. nasıl bir insan arwen bilmem ama hep gülsün. hayatta her şey istediği gibi olsun.
  3 ... yavuzum
 10. 10.
  (#2095597)

  sözlükte ilk defa karşılaştığım, tanımadığı, ne yazacağımı bilemediğim yazar. tahminen onbeş dakikadır öylece monitöre bakıyorum. kifayetsiz kalan sadece kelimeler değil. tek bildiğim bu. tahminen dört yıl önce ağlamıştım en son. amcam ölmüştü onda da. şimdi de ağladım. ferhat göçer dinliyorum huyum olmadığı halde. ''her günahın tadına, dünyanın batağına batacağım kadar battım'' diyor adam. ben ise bencil olduğumu düşünürken dua ediyorum onun için.

  yaşadığı her acı, yaşayacağı tüm güzellikler için sigorta poliçesi olsun. dünyanın tüm güzelliklerini yaşamasını kalpten istediğim yazar. tanımam etmem. lakin kelebekler yolladım kendisine. kanatlarına takıp daha güzel yerlere uçabilisin diye.

  hayat hep bi devinim işte. varlıklar yokluklar birbirine karışmış. önemli olan bu karmaşa içinde kaybolmamak. kaybolmayacağına yürekten inanıyorum arwen asya. zübde-i alem olduğunu unutmaman dileği ile.
  6 ... ezikmutesebbis