bugün

arwen asya

kedisi evden kaçmış son 6 saattir aralıklarla ağlayan yazar.
burdan shila'ya sesleniyorum:
-allah'sız nankör kedi seni bulduğumda doğru düzgün yürüyemiyordun.eve geldikten üç gün sonra halıya 10'ar cm uzunluğunda 4 tane parazit(bildiğin kurt) kusunca seni evden atmamamın karşılığı bu mu olacaktı? takip eden günlerde sayısız defa halı,parke,koltuk ve bilimum yerlere de kustun da pist mi dedik sanki? el bebek gül bebek baktım sana iyileştirdim.kaç yumak tüyünü yuttum gık demedim.lan kaç gece yastığıma başını koydun bakışa bakışa uyuduk(ki ben yine tüy yutmaya devam etmişimdir eminim) hava soğuk diye balkondaki kuma gitmek istemedin halılara işedin,senin için o kadar azar işittim temizlikçiye döndüm şikayet etmedim.mamanı mı ,suyunu mu, oyuncağını mı hangi birini eksik ettim.geçen hafta yıkarken seni bütün vücudumu parçaladın kevgire çevirdin lan ben yinede seni sevdim.ve sen seninle bir kez sevişip gidecek (eminim ki) o pis gri tekir için evini yuvanı terk ettin. anlamadığım eylülde azan sende martta hiçbir aktiflik yokken oldu bu. ağlaya ağlaya aradım seni 1 saat. sen bilirsin yavrum ister gel ister gelme.yalnız gelmezsen bundan sonraki mamalar ve o çok sevdiğin ızgara tavuk almayı düşündüğüm golden'a nasip olacak haberin olsun.shila sana 2 gün veriyorum gez eğlen hayatın nimetlerinden faydalan ve evine dön yada kendine iyi bak kızım
imza:annen asya..

tekire not:sürüş dersleri alıyorum umarım ilk ezdiğim kedi sen olursun adi pislik,nuri alço kılıklı gri hayvanat, ırz düşmanı seni.