bugün

Kuşkusuz Ayhan abiyle de detaylı konuşunca gerçekleşendir. Artık benimle gurur duyacaksınız ve örnek olacağım.
dolu bkz verip bilgi paylasacagim apakilli bir yazar olacagim.
güpgüzel giriler yazacagim.

tanım:artik çiçek gibi mipmis olmaya karar vermiş yazar.
hayatta kimseye örnek insan olmadım da...
yoruyo aq yeri... biraz vites düşürücem şu kimi davarların başlıklarına yazarken vs.

yarı trolce ima eder geçerim en fazla. ya da meydanı boş bulduklarında.
örneklikten kasıt "ibretlik" yazar olmak değildir inşallah dedirtmiştir.

--spoiler--

Yine de nude atacaklar atabilir, buna rağmen örnek birisi olmak çelınç yapacağım.

--spoiler--

ah be marcusum ah. bu yaşıma geldim binlerce insana milyonlarca zarf attım, başkalarına atıldığına şahit oldum ama bu başka bir seviye *
Onur kolu da olun tam olsun.
örnek derken?
örnek sapık?
örnek troll?
farklı karakterlerin farklı örnekleri olabilir.
Doğrudur, o yüzden yazmıyorum.
Ama olamamak.
karar vermesi kolay fakat uygulaması zordur.
Kuşkusuz şu andan itibaren menfi bütün üslup ve muhtevayı terk edip yalnızca umuma hizmet yahut edebiyata gayret temalı ve başlıklı entryler girmek olarak diğer yazarlara örnek olmaya karar vermektir. itlik, serserilik, sapıklık bitti rabbimin inayetiyle. Yine de nude atacaklar atabilir, buna rağmen örnek birisi olmak çelınç yapacağım.
anti nickim olabilir.

not: ups boobss yazınca bi irkildim ama karton toplayan çocuk yazmış...
(bkz: lordmarcus amoralistprimses)

kendin olmayı dene. içindeki ışığı takip et. Güç senin içinde. Ruhunun derinliklerinde saklı hazineyi, başkası değil. sadece sen bulabilirsin.

Şaka şaka, beni örnek alabilirsin.
Ups boobss var onu örnek al pampa.
Kale3112 kardeşim var. Onu takip et. Yazılarını oku.
Bir karar.
Kuşkusuz an itibarıyla alınan karardır. Örnek bir yazar bulup onun gibi davranacağım kendi yolumu keşfedene kadar. Kimi örnek alabilirim, arkadaşlar?
Sözlüğün torpillileri yüzünden 3 sene ceza yedikten sonra verilen karar.
önce kuran ile sözde dalga geçmek için yaptığın entry girişlerini düzelt. sonra bakarsın örneğe.
an itibariyle aldığım karardır. bu sözlükte kadınlar da var sürekli cinsel içerikli entry girmek olmaz.
görsel
benim gibi bir yazarı örnek alarak olacak şeydir. evet.
Öyle çok sıkıcı olur. Fesleğen gibi, mal gibi, inek öküz gibi, kalbi dağlayan martı sesleri, uğruna kız kulesi yapılan yılan çaresizliği gibi....
Artık puştluk, adilik, yavşaklık, trollük ve her şeyi şahsi çıkarlara alet etmekle uğraşmayı bırakarak dürüst, nitelikli entry giren, vasıflı ve örnek bir yazashsjshs, yazar olmaya karar vermektir. An itibarıyla itlik, puştluk bitti. Artık ihtiva etmese dahi müspet yönlerle öne çıkacak yazar var.
(bkz: yalancıyı dilenci siksin mi)
lanet olsun atom fiziğine de profesörlüğe de.
Yeterli itlik, serserilik, puştluk ve yavşaklığın sapıklıkla harmanı nihayetinde bugün verilen karar.

Artık yegane maksadım örnek bir yazar gibi olmaktır. Şu andan itibaren serserilik ve itliği bırakıyorum.