1. 1.
  büyük bir bilgi birikimi olan yazar. yeniçağ tv'de de program yapmaktadır.
  1 ... psikopat yazar
 2. 2.
  ulusalcı ve gercekleri cok güzel ayna tutarak gösteren bir yazar.
  2 ... devil for april
 3. 3.
  yeniçağ'da yazıları en çok okunan yazarlardan biri.
  takip edilmesi gereken bir yazardır.
  3 ... darkness nights
 4. 4.
  yeni çağ gazetesinin sabahattin önkibarla birlikte en büyük kozu olan yazardır.geçmişine baktığınızda hiçbir dönem hiçbir iktidara tabi olmadığını görürsünüz...
  7 ... stratosfer
 5. 5.
  Son dönemlerde dokuz Sütun gazetesi yazarı Oben Özaydın gibi yabancı istihbarat elemanlarının Türkiye'deki kirli faaliyetlerini deşifre eden yazılar yazmaya başlamış ve bu yazılar oldukça ilgi görmüştür.
  1 ... bursauludag
 6. 6.
  yazardan çok anadolu'dan bir aile babası gibi görünen, ağır algılayan fakat dürüst izlenim veren milliyetçi muhafazakar yazardır.
  1 ... dervisabdi
 7. 7.
  rahmetli attila ilhanın bir sosyalist yazılarının altına imza atar dediği son derece birikimli türkçü anti emperyalist yazar. yaniçağ gazetesinin en çok okunanlarından biridir. son on on beş yılda gördüğüm en ilkeli ve dürüst yazardır kanımca. menfaate ve iktidara göre yazmaz. entellektüel birikimi oldukça derindir ve dünyayıda geniş bir gözle görür. görüşleri yusuf akçuranın eko-politik tezlerini hatırlatmaktadır.
  2 ... kaptanozd
 8. 8.
  aslan abim benim gene döktürmüş dediğim, haysiyetli,onurlu ve dik duruşun simgesi yeniçağ yazarı. burdan bütün yeniçağ yazarlarına (altemur kılıç,selcan taşçı, behiç kılıç) ve onların nezdinde tüm yeniçağ emekçilerine ve okurlarına selam ve saygılarımı yolluyorum.
  1 -1 ... abaninaltindakisopa
 9. 9.
  ulusalcı değil, türk milliyetçisi olan yazar.
  ... temkin
 10. 10.
  türk milliyetçiliğinin önemli kalemlerindendir. yeniçağ gazetesinde son derece cesur yazıları mevcutdur.
  ... sepul