bugün

Canım biricik yazarı. Takip ediyorum bir kaç gündür nick değiştirmiş. Açmak bana kısmet oldu.

Kılıcın keskin yüreğin dolu olsun alpim
yıllar sonra nick değiştiren uludağ sözlük yazarı. eski nick'i vermeyeğim.
pkk'lılara savaş açmış, memleket hasretiyle yollara revan olmuş bir alperen ocakları mensubu yazar.
rüyasında destici'yi görmüş olduğuna inandığımız yazardır. anladık en iyisi destici, destici süper bir şey. yeter da.
Daha çok genç bir arkadaş. Dün destici yi gördü ve heyecanlı.
arkadaş muhtemelen gerçekleri sindirme konusunda sıkıntı içerisinde. öncelikle cemaatin dersanesinde sınava dahi girmemiş, ailemde tek tutuklu olan ya da ihracı bulunmayan cemaatin yanından geçmemiş biri olarak benim gibi bir türk milliyetçisine cemaat yaftasını yapıştırmak adiliktir.

bbp genel başkanının cemaatin güçlü olduğu dönemlerdeki söylemleri ortadayken genel başkan destici'nin cemaatle yakından bağı olmadığı söylemek için kişinin aklıyla arasına mesafe girmesi gerekir.

ve ayrıca ben alperenlere kişilik olarak kötü bir söylemde bulunmamışken senin alperenlerden bahsetmen trajikomiktir.

destici'nin 16 nisan'a kadar akp ye olan tavrı ortadayken saraya girip çıkarak bir pazarlık içine girildiği de apaçık ortadadır. daha parti içinde fikir birliği sağlayaman bir genel başkanın bir ülkeyi yönetmesi ise bana komik geliyor.
orijinal erkekmiş. hehehe.

(bkz: kızların kedileri çok sevmesi/#36789748)