bugün

Maksimum 2 hafta sonra geri dönecek silik barbar rick.
(bkz: on birinci nesil silik)
Hâlâ 2018 yılında kızılbaş kaldığını düşünen eleman

Ulan bırak türkiye'yi azerbaycan ve iran'da kalmadı kızılbaş

Neyse zaten önderi tigir:er olan birinden söz ettiğimiz için çokta takmamak lazım

Adam slav sırpları övüyor türk dili konuşan tatarlara sövüyor sonra türk'ün hası olduğunu iddia ediyor böyle zihniyeti siksinler.
Gobbels in fotoğrafıyla nazicilik oynayan bir çocuk. Bu kadar içlendiyse kendisini şuraya alalım.

http://www.msb.gov.tr/Duy...lesmeli-er-temin-duyurusu
Halkın bir kesimin din ırk dil ve mezhep farkı gözeterek kin ve düşmanlığa teşvik etme suçunu işlemiş yazarımsı bakalım hukuk diye birşey varmıymış bu ülkede?
Adam gibi adam yazar.
rus kukusu isimli pasif gayin

zibilyon tane sahte hesabından biri.
haftalardır sözlükte olmasına rağmen sadece 39 entry girebilmiş; çaylaklıktan ve okuldan fırsat bulamıyor ki çocuk, yazık.
https://www.uludagsozluk.com/e/40280849/

çok atarlı, ataları gibi parlak oğlan.
https://www.uludagsozluk.com/e/40280822/

cücük gibi lan.
o gittiğe yere şerefsizlik yayar kardeş. bulduğun yerde skibat.
k.maraş'ta yaşadığını düşündüğüm yazar.

onun dışında hiçbir entrysini okumadım. benimle aynı şehirde olmanın şerefini yaşayabilirsin aslanım.
(bkz: makarnacı).
(bkz: kömürcü).
(bkz: bidon kafalı).
(bkz: çomar).
(bkz: yobaz).

allaaahuuuakbaaar diyerek kafa kesme potansiyeline sahip arap yalayıcısı. rabiacı.
Dedesi 4 Ermeni'yi kesmiş enteresan torun. Deden kessin T.C. özür dilesin, yok öyle yağma. Dedene söyle gitsin Kardashian ailesine özrünü dilesin, tekrar mezarına dönüp uykusuna devam etsin.

Olm sen hasta mısın la?
Hani Ermenileri kesmemiş idik? Kaş yaparken göz mü çıkarıyon sen ifrit kişilik?
Demek senin bir de suç defterin var. Bence sen git gazeteci, polis gammazı falan ol öyle daha iyi 69 a yatar, hem emikler, hem de sağı solu görürsün.
beni pkk'lı bir kürt olmakla itham eden yazar.

türkiye'de pkk'Ya apaçık düşmanlık eden ve bu yüzden sol kesim tarafından faşist diye eleştiri alan nadir sol partilerden birisinin üyesiyim diyorum adam bana pkk'lısın diyor.

hayır sadece sormak istediğim şu, benim pkk'lı olduğuma dair herhangi bir kanıt gösterir misin?

insanları etiketlemek bu kadar mı basit?

ülkedeki insanlar bu kadar mı cahil?

bu kadar mı atgözlüklüsünüz arkadaş?
bu döküntü artığı, kapıdan kovulsa bacadan geri düşüyor arkadaşlar. gezi parkı provakatörüyle bu ikisini birbirine vura vura telef etmek caiz düşer artık. şiddet bazen güzel bir şey.
diger yahudilerin hakkinda yazdiklarina bakilirsa yahudileri bile igrendirecek kadar yahudi.
Karakteri otururken altından sandalye çekilmiş yazar.
arkadaşlar bu şeref yoksununa fazla yaklaşmayın sülük gibi bir şey. iğrenç düşünceleri size de bulaşmasın.
ciddiye alınmaması gereken yazar.

daha yaşı taş çatlasa 20-21 hayatta henüz hiçbri şey görmemiş. sırf ülkücüler çoğunlukta diye gazi ünide okumak isteyen birinden bahsediyoruz. boş verin gitsin o yüzden. ama alevilere ettiği hakaretler yüzünden yakın zamanda başı ağrırsa kimse şaşırmasın.
Barbar rick işte.
Çocuğun ergenlik dönemine kanlı canlı tanık oluyoruz.
görsel
Biri şu mala düşmanı çiçeklerle karşılayanların izmir'de yaşayan yunanlılar olduğunu söylesin

Zaten oradaki yunanların çoğu da izmir'in işgali sırasında wilson ilkesine dayanak olsun diye bizzat yunan ordusu tarafından atina ve rodos'dan getirilip izmir'de yunan nüfusu fazla gibi gösterilmek istenmiş birçok türk köyü katledilmiş ve yağmalanmıştır.
sözlük moderasyonu tarafından beslenen bir başka bölücü. terör seviciliği ve ektiği kin ve nefret tohumlarının bedelini ifadeye çagrılınca ödeyecektir.
(bkz: hasan tahsin) den, dişenişten bihaber olan yazar. işgale izmir halkı neden direnmemişmiş falan...

enteresan.

saygısız bir hali tavrı var atatürkçülüğe. bakalım, göreceğiz.