bugün

Yurt dışındaki kurslar 170.000'i buluyor. Bir de oradaki 6 aylık yaşam içinde para gerekiyor. Arabayı satıp deneyebilir insan.
iltica et mülteci ol kaçak yolla veya bir kişinin umuduna takılıp gitme illegal olup yakalanınca rezil rüsva olur mimlenirsin, umuduna/peşine takılıp gittiğin seni hor kullanırsa depresyona girersin. Çünkü ithal damat veya gelin olmak düşüklük emaresidir ileride sorun olur. Olmasa bile içine oturur iç güveyi olman hele hele gurbet ellerde. Donanımın kariyerin var ise iş başvurusu yap yok ise mülteci olmaya çalış. Ülkemiz mülteci konusunda zengin kaynaklara sahip sende git oralarda bizi temsil et ama ithal damat olarak değil.
Bu kadar tatlı bir tavuk zuşu yavrusu bulabilir miyiz? Beslemek istiyorum...

görsel
Bizimki ölmüştü.
En kısa zamanda ölür alma bence.
görsel
Ne görüyorsunuz.
Ters dönmüş bir kadın ve ardını dönen adam.
Ay aşık mı oldun lidyanetyy.
Püü.
Kuşkusuz daha fazla bakamayacağım.
Karton toplayan bir suriyeli ile iki Afgan kavga ediyor.

Ülkeyi ne hale getirdiler aq kahve falında bile mülteciler var.
Domalmış tavus kuşu.
grinch de g* ne dokunuyor.
görsel
Ne görüyorsunuz.
'' aşık bir adam görüyorum '' cevabı verilebilecek soru.
yorumlar mısınız.
kahve fincanı bulaşığı.
Aslan tavus kuşu birde kalp var.
Elf gözlerim neler neler görüyor bir bilsen.. uçurumun kıyısında saçlarını savurmuş ' güç bende artık ' diye bağıran bir kadın.
Montu geçtim şal bile takıyorum.
arkadaşlar hazır mısınız?...

https://youtu.be/R6gSMSYKhKU
Arkadaşlar bu müsaitlik yapacak olan kişi hanginiz?...

görsel
fazla dil altı hapı olan varsa bir tane rica ediyorum...
görsel
görsel
Burda ne görüyorsunuz.
ilk gördügüm biriyle bir kavga yaşıcaksın çevrende hafif toplu bir insan var ve senin arkandan kuyu kazıyor bu kişi senin yakınında olan bir insan sürekli gözü üstünde olan biri ve bu kişiye dikkat etmelisin seni üzecek.. deve ve horoz çıkmış deva mal getirir derler horoz ise kimine göre sabahın aydınlıgın habercisi oldugu için güzel bir haber demektir.
kahvenin dibi.
Kediler kavga ediyor sanki.

Swh...
Bulutların arkasında batan güneş.